آنچه ما می دانیم در مورد چگونگی شیوع کروناویروس آشکار در زندگی مراقبت مرکز آتن

دوازده روز پس از اولین کارمند در زندگی مراقبت مرکز آتن, تنسی, آزمایش مثبت برای COVID-19 مدیران در ارشد مرکز مراقبت شروع به تست تمام ساکنان و کارکنان.

چیزی که آنها پیدا خیره کننده بود: بیش از نیمی از خانه سالمندان ساکنان و نزدیک به یک سوم از کارکنان خود را تا به حال قرارداد به بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

سپس مردم شروع به مردن.

“ما یک بیمار است که برگزاری نمایشگاه علائم ديسترس تنفسی” پرستار گفت: 911 اورژانس پس از تماس به یک مقیم گرفته شده برای این بیمارستان در مارس 29. “ضربان قلب خود را کمی سریع است. او فقط به نظر می رسد تلاش. او COVID مثبت است.”

همانطور که از چهارشنبه این ویروس تا به حال جان چهار تن از ساکنان آتن مرکز. سه نفر دیگر همچنان در بیمارستان بستری است. هفتاد ساکنان و 44 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت با توجه به مراقبت های زندگی — چهره های است که ممکن است همچنان به صعود به عنوان سالمندان هستند دوباره آزمایش و کارکنان کار در محله های نزدیک به مراقبت از آنها.

زندگی کمک امکانات در سراسر کشور ثابت کرده اند به نقاط مهم برای این ویروس به عنوان افراد مسن با مشکلات اساسی هستند بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19. در تنسی مقامات بهداشتی دولت از هفته گذشته تا به حال شمارش 478 coronavirus موارد و 44 ویروس های مربوط به مرگ و میر در سراسر 25 امکانات زندگی کمک.

ضبط 911 تماس از زندگی مراقبت مرکز آتن همراه با اظهارات به ناکس اخبار از مدیران جدید ارائه جزئیات در مورد چگونگی شیوع بیماری وجود دارد تبدیل به یکی از بدترین ها در دولت است.

اول کلی مورد شناسایی مارس 12

حدود 2500 کیلومتر دورتر در اواخر فوریه coronavirus پاره از طریق یک زندگی مرکز مراقبت در Kirkland, Washington, کشتن یک چهارم از ساکنان آن و نقشه کشی ملی بررسی دقیق به آن پاسخ. این تاسیسات که در خدمت به عنوان یک کانون این ویروس در ایالات متحده در حال حاضر چهره جریمه و پرونده های حقوقی پس از بازرسان آن را در بر داشت نتوانست به درستی مدیریت بیمار ساکنان و یا اطلاع دولت از افزایش تعداد عفونت های تنفسی.

زندگی در مراکز مراقبت از امریکا, کلیولند, تنسی-بر اساس شرکت که به عنوان بزرگترین خصوصی خانه سالمندان شرکت در این کشور و سپس نقل مکان کرد برای محدود کردن بازدید کنندگان در آن بیش از 200 امکانات در سراسر 28 متحده است.

مراقبان در ادامه به آمدن و رفتن از محل کار, اما, و آن را ممکن است یک کارمند که آورده coronavirus به زندگی مراقبت از آتن. خانه سالمندان در شهر حدود 14,000 است که نشسته است در برخی از 60 مایلی جنوب غربی ناکسویل.

یک کارمند که در گذشته در آنجا مشغول به کار مارس 9 آزمایش مثبت برای این ویروس در مارس 12, زندگی, مراقبت سخنگوی Leigh Atherton گفت ناکس اخبار. او گفت: آزمون مشخص شده است که اولین مورد شناخته شده از COVID-19 مربوط به آتن مرکز.

“هنگامی که ما دریافت مثبت کاردانی آزمون ما اطلاع دولت در بخش بهداشت و درمان آغاز شده و این روند از تماس با هر ساکن اعضای خانواده و کارکنان به آنها اطلاع اولیه آزمون” آترتون نوشت: در یک ایمیل.

آلوده کارمند همانطور که با تمام مراقبت از زندگی کارکنان است که تست مثبت بود, دستور برای بازگشت به کار تا زمانی که جلسه مراکز کنترل بیماری دستورالعمل Atherton گفت.

حتی افراد بدون علامت می تواند حمل و گسترش coronavirus و دو هفته قبل تنسی وزارت بهداشت کمیسر دکتر لیزا Piercey هشدار داده بود به کمک امکانات زندگی که ساکنان ممکن است همیشه صفحه نمایش معمولی علائمی مانند تب و مشکل در تنفس.

در مارس 28, نامه Piercey گذاشته توصیه هایی برای خانه های سالمندان که hewed نزدیک به دستورالعمل CDC. یک بار در مورد شناسایی این تسهیلات باید لغو همه فعالیت های گروه محدود کردن ساکنان به اتاق خود و کارکنان پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی برای همه رزیدنت مراقبت. مقامات بهداشت باید اطلاع داده شود و تست مورد بحث با دولت در بخش بهداشت و درمان.

“ساکنان محدود به اتاق خود را قبل از دیپلم تست مثبت به دنبال CMS/CDC دستورالعمل برای ما ساکنان” آترتون گفت. “وجود دارد هیچ تست توده در آن زمان به عنوان ما به دنبال محلی سلامت وزارت ارشاد به افزایش نظارت از تمام ساکنان و همکاران.”

نه 911 تماس

شش روز پس از اولین تست مثبت آمد اولین 911 تماس بگیرید.

“من نیاز به یک حمل و نقل به منطقه ای استار (مرکز پزشکی)” پرستار گفت: یک توزیع کننده در مدت کوتاهی قبل از 9 p. m. در مارس 18. “او است که با داشتن علائم تنفسی و اگر شما اجازه دهید آنها را می دانیم که شده است وجود دارد قرار گرفتن در معرض ممکن است قرار گرفتن در معرض شما می دانید به COVID-19.”

اولین ساکن زندگی مراقبت از آتن به تست مثبت مورد آزمایش قرار گرفت که بعد Atherton گفت. نتیجه برگشتم مارس 21 و دولت در بخش بهداشت و درمان راه اندازی یک “خوشه تحقیقات گفت:” سخنگوی شلی واکر. در آن زمان در مجموع هفت آزمايش انجام شده با شش ساکنان تست منفی است.

در آوریل 22, پرستاران در مرکز دو بار به نام 911 به ساکنان گرفته شده به بیمارستان. یکی بود دمای 102 دیگر 100. هر دو تا به حال تنگی نفس. نه به نظر می رسد تا به حال تست شده برای ویروس.

زندگی مراقبت از مقامات تصمیم گرفت در مارس 24 برای تست همه ساکنان و حرکت رو به جلو با این طرح پس از مشاوره با وزارت بهداشت و درمان, Atherton گفت. سه روز بعد در تاریخ 27 آوریل تسهیلات اعلام کرد 54 ساکنان و 9 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت است. اعداد تنها صعود پس از آن.

کارکنان در این مرکز درخواست آمبولانس برای تایید و یا مشکوک COVID-19 بيمار نه بار بین 1 آوریل و مارس 1, با توجه به 911 ضبط شده به دست آمده توسط ناکس اخبار را از طریق یک درخواست سوابق. سخنگوی استار منطقه ای و محلی در بیمارستان گفت: این درمان “کمتر از 15” بیماران از مراقبت از زندگی.

اعضای خانواده از ساکنان که گفته شده با ناکس اخبار تا حد زیادی در ستایش زندگی و مراقبت و گفت: آنها احساس اعضای هیات نگه داشته و آنها را مطلع و در حال انجام بهترین خود را در دست زدن به یک وضعیت بسیار دشوار است.

ضبط شده نشان می دهد تسهیلات به دنبال دولت و دستورالعمل های فدرال با کنار گذاشتن بخشی از ساختمان برای COVID مثبت بيماران است. در مارس 29, تماس, پرستار هشدار داده dispatcher: “هر کس نیاز به پوشیدن کامل PPE. دوست من گفت: او COVID مثبت است. آنها را از آمدن به COVID واحد.”

همچنین در آوریل 29, رژیم صهیونیستی. بیل لی اعلام کرد ایالتی تلاش برای تست هر ساکن و کارمند از هر تسهیلات زندگی کمک در دولت است.

در آن زمان این ویروس در حال حاضر در سراسر زندگی مراقبت از آتن و دو ساکنان فوت کرده است.

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>