ساناز مای Boswell یک Blountville تنسی کودک نو پا با روشن و چشمان آبی و باریک مو از دست رفته است.

مقامات صادر کهربا هشدار برای Boswell روز چهارشنبه به درخواست عمومی برای کمک به پیدا کردن دختر گم شده. از صبح روز شنبه Boswell یافت نشده است و جستجو همچنان ادامه دارد.

پلیس را تشریح Boswell ناپدید شدن به عنوان یک مداخله گر مورد پر متناقض و گیج کننده اطلاعات است. اگر چه بسیاری از پرسش های اساسی بدون جواب باقی می ماند در اینجا این است که شکست همه چیز را ما می دانیم که در مورد ناپدید شدن.

چه ساناز Boswell نگاه مانند?

Boswell, a 15-ماه-پیر دختر شده است شرح داده شده توسط پلیس به عنوان حدود 2 فوت قد و وزن 28 پوند است. او گذشته بود با پوشیدن یک tracksuit صورتی, صورتی و کفش تعظیم صورتی.

مقامات منتشر شد چند عکس از Boswell امید کسی او را تشخیص و گزارش خود را محل.

وقتی ساناز Boswell رفتن از دست رفته ؟

این است که بسیار خوب به سوالات بدون جواب خوبی.

در حالی که اعلام ناپدید شدن او در اوایل این هفته تنسی دفتر تحقیقات در ابتدا گفت Boswell تا به حال دیده شده است و پس Dec. 26.

اما Sullivan County Sheriff جف کسیدی گفت: در روز جمعه که آن را بیشتر احتمال دارد Boswell گذشته دیده می شد توسط یک پرستار بچه در دسامبر. 10 یا Dec. 11.

Boswell بود نه گزارش از دست رفته تا فوریه. 18.

که گزارش های ساخته شده توسط Boswell پدربزرگ که گفت: اداره خدمات کودکان است که برخی از اعضای خانواده تا به حال دیده می شود او در دو ماه. مورد ارجاع شد به سالیوان شهرستان کلانتر, راه اندازی یک بررسی.

که معنا ندارد. چه خبر اینجا ؟

برای لحظه ای زیادی وجود دارد در این مورد که معنا ندارد.

کسیدی این Sullivan County sheriff روز جمعه گفت که در مورد پر است از “اطلاعات متناقض و اشتباهات” است که پیچیده بررسی است.

“این است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون دیده اند” کسیدی گفت: در یک کنفرانس خبری.

TBI همچنین به بررسی “پیچیده”است.

که ساناز Boswell پدر و مادر ؟

ساناز پدر و مادر مگان “مگی” Boswell و اتان پری.

مگان Boswell زندگی در شهرستان سالیوان. اتان پری است که در نظامی مستقر در لوئیزیانا. کلانتر کسیدی گفت: پدر و مادر هر دو در حال بررسی است.

هر گونه بازداشت شده است در مورد ؟

بله. مقامات اجرای قانون را تایید کرد روز شنبه دو تنسی فراریان دستگیر شده اند در ارتباط به ساناز Boswell مورد.

ویلیام McCloud, 33, و آنجلا Boswell, 42 دستگیر شدند تنسی حکم و آماده خواهد شد برای استرداد بخشند. لوگان کر سخنگوی ویلکس شهرستان کلانتر در کارولینای شمالی.

McCloud و Boswell واقع شد در یک خاکستری اولی که دنبال شده توسط محققان در Boswell مورد. در انتشار اخبار در شنبه کلانتر را نشان داد که اولی گزارش شده بود به سرقت رفته و McCloud و Boswell واقع شد در وسیله نقلیه در شب جمعه است. هر دو مظنون دستگیر شدند و به اتهام در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته و در حال حاضر برگزار شد و بدون پیوند در فراری حکم انتشار اخبار متحده است. خود را برای اولین بار حضور در دادگاه تنظیم شده است برای دوشنبه.

چگونه من می تواند کمک به پیدا کردن ساناز Boswell?

مقامات خواسته اند هر کسی با اطلاعات در مورد ساناز Boswell برای تماس با سالیوان شهرستان کلانتر دفتر در 423-279-7330 یا TBI در 1-800-TBI-پیدا کردن.

روز شنبه, پاداش برای کسب اطلاعات در مورد محل نگهداری او رسیده بود $36,000. کسیدی این Sullivan County sheriff حال شخصا کمک $1,000 در پاداش پول را به صورت.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در brett.kelman@tennessean.com. او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im