آنچه را بازیابی نگاه مانند? جامعه پذیری کلید

این روزها بسیاری از ما فکر زیادی در مورد تندرست. چگونه بچه ها من جستن به عقب از دست رفته ماه از مدرسه ؟ هنگامی که کسب و کار من در جستن به عقب از کندتر فروش ؟ من کیف بغلی جستن به عقب از یک کردند? من دوست جستن از او و اقامت در بخش مراقبت ويژه?

این پرسش که چگونه به سرعت زندگی ما را بازگشت به حالت عادی است یک سوال از ما انعطاف پذیری – معمولا به عنوان تعریف شده توانایی به سرعت بازیابی از دشواری. به انعطاف پذیر است که قادر به مقاومت در برابر و جستن به عقب از هر تعداد از شوک و تنش اعم از حاد و مزمن طبیعی و یا انسان ساخته شده است.

شرق تنسی هیچ غریبه ای به تهدیدات است. در یک هفته ما می تواند هر تعداد از خطرات بسیاری ناشی از نیروهای طبیعی. برای مثال heavy rain بود که ما دیده ایم در دو سال گذشته در ماه فوریه می تواند باعث جاری شدن سیل شدید که بسته جاده ها و باعث می شود میلیون ها دلار خسارت. طولانی مدت خشکسالی در سال 2016 کمک به ویرانگر آتش سوزی در کوه های اسموکی. هر تابستان ما بریس برای گرمای شدید است که برگ یک دنباله مالی تخریب برای ساکنان است که به صورت غیرقابل تحمل قبوض آب و برق به عنوان یک نتیجه.

در شهر ناکسویل تیم ما سرمایه گذاری در طرح فرآیندهای آموزش و منابع برای کمک به جامعه ما بیشتر انعطاف پذیر. ما یک خطر کاهش طرح که ارزیابی های متعدد انواع تهدیدات و شناسایی راه هایی برای کاهش آسیب پذیری. ما سرمایه گذاری در فاضالب زیرساخت است که قطاری باران در محل به منظور کاهش جاری شدن سیل در پایین دست. ما به همکاری با KUB, TVA و محلی و سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به خانواده های کم درآمد خانه های خود را کارآمد تر و قبوض آب و برق مقرون به صرفه تر.

با تمام این استراتژی ها و بیشتر آنچه که ما آموخته است که انعطاف پذیری است نه فقط در مورد زیرساخت است که به ندرت می توانید نگه دارید تا با بزرگترین تهدید بالقوه. بلکه انعطاف پذیری نشان دهنده قدرت ما در سیستم های اجتماعی. انعطاف پذیری تقویت زمانی که همسایگان کمک به همسایگان و هنگامی که ما مطابقت مردمی و از بالا به پایین روش برای بسیج سیستمیک پاسخ با انعطاف پذیری برای دیدار با نیازهای فردی به ویژه کسانی که از ما بیشتر ساکنان آسیب پذیر است.

بحران COVID-19 خواهد شد بدون شک آزمون انعطافپذیری ما به عنوان افراد و به عنوان یک جامعه است. این بیماری به ارمغان می آورد با آن هر دو کوتاه مدت و دراز مدت تهدید و آن را یک پدیده طبیعی مرکب انسان رانده شده اند. آن را یک تهدید فوری برای سلامتی در حالی که همچنین رها کردن یک تورنت از عوامل استرس زا برای محل کار ما امور مالی شخصی ما و محله های ما. ما بهترین استراتژی برای مبارزه با آن – اجتماعی فاصله – به نظر می رسد در نگاه اول به پایه کاملا در تقابل با عنصر حیاتی از انعطاف پذیری: انسجام اجتماعی.

خوشبختانه برای Knoxville, ما یک جامعه از خوش داوطلبان solvers مشکل و بازماندگان. روزانه وجود دارد, ارتش حرفه ای و داوطلبان یکسان دادن زمان خود گنج و استعداد برای مبارزه با چالش های زیادی در مقابل ما.

از پزشکان و پرستاران به پلیس و آتش نشانان به حمل و نقل رانندگان و فروشگاه مواد غذایی کارمندان Knoxvillians در حال بیدار شدن از خواب هر روز به ارائه مراقبت و خدمات ما به نیازهای جامعه در این لحظه. در همان زمان سازمان های غیر انتفاعی و کسب و کار از تمام اندازه ها در حال همکاری بسیج راه حل های ما را امن نگه دارید و حفظ خانواده از طریق کوتاه مدت و بلند مدت فشار مالی. انتقادی ما در حال کمک به یکدیگر: دوخت ماسک و اهدای تجهیزات حفاظت فردی; خرید و در حال اجرا errands برای کسانی که در معرض خطر سلامت; تلفن بانکی برای رسیدن به آن رو به تنهایی و انزوا. ما ماندن در منزل و از آنجا که ما مراقبت.

با ادامه حمایت از یکدیگر و تقویت کنیم و روابط اجتماعی حتی در حالی که ماندن 6 فوت از هم جدا ناکسویل می توانید از ظهور این طوفان قوی تر از قبل. انعطاف پذیری یک سفر است نه یک مقصد و ما به خوبی در راه ما.

ما همه در این با هم. اگر شما نیاز به کمک 2-1-1تماس بگیرید و یا بازدید از knoxvilletn.gov/covid19 برای ارتباط با مواد غذایی, استخدام مسکن و بسیاری از منابع دیگر. اطلاعات برای حمایت از کسب و کار ذکر شده است در knoxvillechamber.com/covid19. اگر شما هم به بازدید VolunteerETN.org/covid19 به ثبت نام برای خدمت به جامعه ما است. اگر شما گنج در نظر اهدا به ایران راه بیشتر ناکسویل را COVID-19 پاسخ صندوق: www.uwgk.org.

ارین Gill فارغ التحصیل از مقدمه ناکسویل (2014) و در زمان رهبری ناکسویل کلاس از سال 2020 است. او خدمت در شهر ناکسویل به عنوان رئیس سیاست افسر و معاون شهردار Indya Kincannon. این ستون ارائه شده توسط رهبری Knoxville, که با این نسخهها کار برای ساخت یک قوی تر ناکسویل در حال توسعه افراد و گروه ها منجر به یک جامعه بزرگتر. برنامه های آن شامل رهبری Knoxville, مقدمه, Knoxville, LK, دانشمندان, جوانان, رهبری, Knoxville, اتصال ناکس و تسهیل خدمات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>