چه coronavirus-تغییر تنسی فصل فوتبال معنی جلد قرآن کریم ،

جرمی Pruitt ریخت و خود را به برخی از تنسی سنت پس از آلاباما بومی و فارغ التحصیل شد UT مربی در سال 2017. او مورد مطالعه در ژنرال رابرت Neyland را جانشين او نشان داد و قدردانی برای Vol راه رفتن.

“این یک بازی بسیار بزرگ چشم برای دیدن همه این افراد با رنگ نارنجی در ایستاده وجود دارد به تماشای این بچه ها راه رفتن” Pruitt گفت: Vol پیاده روی بعد از یک سال 2018 بازی اصلی.

نه تنها باید تنسی و ثانیه تصمیم می گیرید که آیا به بازی فوتبال در پاییز امسال — و اگر چنین است در چه ظرفیت اجازه می دهد تا طرفداران به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — اما برخی جلد سنت نیز باید ارزیابی شود برای سال 2020 است.

روی جلد رفتن سنت در سال 1990 آغاز شد. هزاران نفر از نارنجی و سفید چادری طرفداران خط Peyton Manning تصویب و فیلیپ Fulmer راه به خوش آمد می گوید تنسی بازیکنان و مربیان آنها به عنوان راه رفتن کسانی که در خیابان قبل از ورود به Neyland ورزشگاه از طریق دروازه 21 ساعت و 15 دقیقه قبل از کیکآف. بازیکنان و مربیان و طرفداران عشق ورزیدن pregame عینک که ارائه می دهد یک فرصت برای طرفداران برای ارتباط برقرار کردن با بازیکنان و سعی کنید به دریافت پنج بالا از مورد علاقه خود را Vols.

اما منجر به اجتماعی فاصله.

نه غرور و افتخار از Southland گروه است.

گروه های مکرر از “راکی بالا” است که ریشه دوانده به Neyland ورزشگاه تجربه. اما هنگامی که دوباره آن را راه اندازی با یک بیماری همه گیر در ذهن و گروه حضور در بازی خواهد بود یک موضوع برای مسئولان مدرسه برای اندیشیدن.

در علاوه بر این به خود pregame و نتیجهی اجرای اعضای گروه شمع شانه به شانه به نقطه خود را در این ورزشگاه را از گوشه جنوب شرقی به بازی در طول بازی.

غرور و افتخار از Southland وجود داشته است از سال 1869 — ساخت آن از فوتبال, برنامه و ذاتی بخشی از سقوط شنبه در ناکسویل.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید