آنچه شما نیاز به دانستن در مورد تنسی بلیط فوتبال در مورد فصل لغو شد

لری Gillem شد تنسی فصل فوتبال-بلیط دارنده در سال 1989 با چهار صندلی در ردیف بالا از Neyland ورزشگاه در بخش PP.

او را به حرکت در اطراف و پیدا کردن نقطه شیرین. Gillem است که در حال حاضر در فصل هفتم-بلیط محل. خود صندلی در ردیف بالا از بخش Q واقع در پایین کاسه به سمت انتهای جنوبی ورزشگاه.

“این مورد علاقه من صندلی” گفت: Gillem یک Knoxville, resident.

او نیست به آنها را. بنابراین Gillem نمی دریغ به تمدید بلیط فصل خود را با وجود عدم اطمینان از اینکه آیا 2020 فصل فوتبال گشوده خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“خط پایین برای من این بود: من نمی خواهم به از دست دادن صندلی من,” او گفت:.

مانند Gillem ده ها جلد طرفداران گفت ناکس اخبار خود را تجدید کنند نجومی بلیط با تمایل به حفظ کرسی های خود را و امیدوار است این فصل برگزار خواهد شد. و اگر آن را ندارد, آنها اعتماد تنسی انجام خواهد داد حق با آنها است.

“ما شده ایم دیرین فصل-دارندگان بلیط و آنها همیشه عادلانه با ما” گفت: فرد Provence یک جلد از طرفداران از ممفیس. چهار فصل بلیط اند در خانواده اش برای 45 سال و خود را تجدید کنند north end zone صندلی با اعتماد به نفس. “آنها همیشه با ما کار کردند و من مطمئن هستم که آنها را دوباره.”

چه گزینه های تنسی ارائه اگر فصل لغو شود ؟

تنسی تمدید مهلت تمدید به مارس 7. علاوه بر این, تنسی مشخص شده سه گزینه برای فصل-بلیط دارندگان اگر فصل لغو شود. در صورتی رخ می دهد که طرفداران ممکن است:

  • دریافت بازپرداخت برای قیمت بلیط.
  • حمل بیش بلیط پرداخت به 2021 فصل است.
  • اهدای بلیط پرداخت به تنسی صندوق به عنوان معافیت مالیاتی سهم.

“ما در حال تشویق طرفداران به تماس با ما بلیط به بحث از طریق گزینه های مختلف به عنوان هدف ما برای ارائه انعطاف پذیری در طول این شرایط منحصر به فرد” ورزشی وزارت تام Satkowiak گفت: در یک ایمیل به ناکس اخبار.

تنسی نجومی-فروش بلیط در حال “پیگیری بسیار نزدیک” به فروش از طریق این نقطه در سال گذشته Satkowiak گفت. تنسی به فروش می رسد در مورد 62,000 بلیط فصل سال گذشته است. که شامل طرفداران که خریداری شده یک جلد تصویب ارزان تر نجومی-بلیط گزینه ای است که در آن طرفداران دریافت بلیط به هر خانه بازی اما همان صندلی برای هر بازی. دارندگان پاس انتخاب صندلی خود را از کسانی که در دسترس در هر بازی در هفته است.

فوتبال بلیط فروش عمده جریان درآمد که در آن گروه ورزشی متکی است. تنسی گزارش 29 میلیون در فوتبال, فروش بلیط درآمد برای 2019 سال مالی منتهی به ماه ژوئن است. فوتبال برنامه همچنین تولید $26.4 میلیون سهم در آن سال. موجود در سهم شکل است که هر گونه کمک مالی مورد نیاز برای یک فصل-خرید بلیط.

فوتبال, فروش بلیط و سهم اختصاص 38.5 درصد از ورزشی اداره کل درآمد برای 2019 سال مالی.

“ما عامل با امید و خوشبینی را به عنوان ما به سمت فوتبال در فصل پاییز” مدیر ورزشی فیلیپ Fulmer گفت: در مارس 2 ایمیل به طرفداران در مورد فصل-بلیط تمدید شود. “سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران طرفداران ما و خانواده ما است اولویت شماره 1 در حال حاضر.

“ما همچنان متکی به حمایت خود را, اما من درک می کنم که برخی از شما رو به چالش کشیدن شرایط پس از من پرسید: کارکنان ما به همدلانه و ارائه انعطاف پذیری به عنوان ادامه ما با فوتبال بلیط تمدید شود.”

جلد طرفداران ‘امیدوار’ فصل برگزار خواهد شد

باب بری و همسرش, دبی, توت فرنگی, دشت, را به حال خود صندلی در گوشه ای از شمال منطقه پایان از سال 1993. آنها را تمدید کرد در اوایل این ماه بدون فکر دوم.

“این ما سرگرمی” بری گفت. “ما آن را دوست دارم. ما از آن لذت ببرید. ما حتی نمی فکر می کنم در مورد آن را صادقانه با شما در مورد تجدید. ما فقط آن را انجام داد چرا که ما امیدوار. ما نمی دانیم که آنچه در زندگی ما خواهد بود و بدون UT فوتبال و UT بسکتبال.”

تنسی گزینه برای دارندگان بلیط اگر فصل است لغو شوند “سه گزینه های خوب” بری گفت.

جان Pinyon آتلانتا و برادرش جیسون از ناکسویل خود را تجدید بلیط فصل در انتهای شمالی منطقه. بلیط های خود شده اند در خانواده از سال 1980. پدر خود را خریداری و آنها را قبل از اولین فصل پس از نوسازی به محصور Neyland ورزشگاه شمالی پایان منطقه تبدیل این ورزشگاه از یک نعل اسب به آن زمان کاسه.

“ما تا به حال همان کسانی که صندلی و من نمی خواهم به از دست دادن آنها” جان Pinyon گفت. “آنها ارائه شده ایم تا بزرگ صندلی, اما من دوست دارم کسانی که صندلی.”

چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن در مورد خرید بلیط

  • بلیط فصل می تواند خریداری شده در AllVols.com و یا با تماس با 865-656-1200 یا 800-332-8657.
  • اگر به شما پرداخت از طریق چک های الکترونیکی, همچنین شما می خواهد دریافت دو افتخاری بلیط به صفحه اصلی بازی از انتخاب شما به استثنای بازی مقابل آلاباما و فلوریدا.
  • تنسی ارائه شده است یک برنامه که در فصل-خرید بلیط پرداخت می شود برای سراسر سه پرداخت. برای اولین بار رخ می دهد در زمان خرید با پرداخت پس از آن در تاریخ 1 ژوئن و ژوئیه 1.
  • فصل-دارندگان بلیط خواهد بود قادر به خرید اضافی تک-بلیط بازی آغاز ژوئیه 8. تک-فروش بلیط آغاز خواهد شد برای عموم در ژوئیه 15.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>