گام بعدی برای تنسی فوتبال در استخدام و می توانید جلد چسبیدن به شماره 2 رتبه بندی می شود ؟

تنسی است که در میان یک دامداری استخدام کشش و جلد نیست به پایان رسید و در عین حال با امکان بزرگ دیگر آخر هفته بلندی.

این جلد’ 2021 استخدام در کلاس رتبه شماره 2 در سراسر کشور از به دست آوردن هشت تعهدات پس از مارس 26. به طور کلی تنسی 18 تعهدات.

در این نسخه از “داوطلب دولت” بلیک Toppmeyer اخبار نگهبان پیوست GoVols247 استخدام ادیتور Ryan کالاهان به روکش UT اخیر کشش استخدام موفقیت.

کالاهان نیز ارائه می دهد یک نگاه در برخی از تعهدات است که ممکن است به زودی. یک جفت از چهار ستاره تنسی اهداف – کارفرمایی Kaidon سالتر و linebacker هارون ویلیس – مجموعه اعلام کالج خود را انتخاب و در روز یکشنبه.

Toppmeyer و کالاهان نیز بحث در مورد چگونه تنسی است که با استفاده از haitus از فعالیت های تیم خود را به نفع آن در استخدام دنباله. و آنها را شکستن پایین که شماره 2 استخدام رتبه بندی است. آن است fool’s gold یا پایدار به خط پایان ؟

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>