چه شانس تنسی فوتبال در واقع نقش این فصل ؟

2020, کالج, فوتبال, فصل حداقل تا حدودی در شک و تردید. هیچ کس است که با توجه به حوادث اخیر می تواند اختلاف است.

“من یک نیمه کامل دیدگاه فرد, بنابراین من باید خوش بینی” SEC کمیسر گرگ سنکی گفت: در مارس 18 تلفنی.

که بهترین هر یک از ما می تواند انجام دهد.

Coronavirus همه گیر در ادامه به جمع آوری بخار و رویدادهای ورزشی را از طریق بازی های المپیک تابستانی (برنامه ریزی شده برای اواخر جولای و اوایل آگوست) لغو شده یا به تعویق افتاده است. مدیران ورزشی با توجه به حداقل امکان از فوتبال نیست که در آن برنامه ریزی شده فرمت این سال است.

بلیک Toppmeyer و جان آدامز از اخبار نگهبان مورد بحث چشم انداز که در این نسخه از “داوطلب دولت است.”

Toppmeyer و آدامز peg شانس 2020 فوتبال کالج فصل اتفاق می افتد و در حدود 50 درصد است.

بدیهی است که باید جدی مالی برای انشعابات ورزشی, بخش, اما فراتر از فقط پایه اقتصاد جلد ایستاده برای بهره مندی از این فصل در حال بازی در صورتی که امکان پذیر است.

تنسی به پایان رسید و فصل گذشته در شش بازی برنده خط خط که کمک Vols, از استخدام چرخه هست. ساختمان که در زمینه موفقیت در سال 2020 می تواند به معنای دیگر جامد جذب کلاس.

به علاوه این جلد به نظر می رسد به خوبی می چرخاند و برای موفقیت خود را داده کنترل برنامه و فراوانی از بازگشت استارت.

در حال حاضر ما صبر و تعجب می کنم.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>