هنگامی که Dollywood رفتن به بازگشایی? شاید زودتر از دیزنی جهانی

لایحه لی نمی خواهد گسترش تنسی را امن تر-در-خانه سفارش آوریل گذشته 30 و بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور در حال برنامه ریزی برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

در ضمن Dollywood ممکن است نزدیک تصمیم خود را بازگشایی تاریخ.

“ما در حال کار بر روی بازگشایی برنامه ها و انتظار برای به اشتراک گذاشتن جزئیات به زودی می گوید:” یک Dollywood ارسال بیانیه به ناکس اخبار روز چهارشنبه.

کبوتر جعل پارک تاخیر در برنامه برای باز کردن فصل در اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 بحران است. سپس در مارس 23, Dollywood به حالت تعلیق عملیات در آن DreamMore رفت و آمد مکرر و اعلام کرد که امیدوار به بازگشایی است. در مارس 14, Dollywood وارد “حالت خواب زمستانی,” برش پرداخت از پرسنل فعال و furloughing دیگران به این بیماری همه گیر را ادامه داد.

Dollywood در ادامه به پرداخت حق بیمه برای furloughed کارکنان به طوری که آنها می تواند همچنان به دریافت مراقبت های بهداشتی. این شرکت که شامل چلپ چلوپ کشور و دودی کوه کابین و همچنین پارک و رفت و آمد مکرر برخی از 3,000 کارکنان آن ساخت بزرگترین کارفرما در Sevier County است.

بازگشایی پارک مراتب پیچیده تر از انجام, گفتن, بازگشایی یک رستوران و پارک علاوه بر Dollywood به دنبال بیش از گزینه های خود را.

آنچه در مورد یونیورسال اورلاندو و شش پرچم بیش از گرجستان ؟

مانند تنسی فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اجازه خواهد داد که خود را دولت stay-at-home منظور پس از منقضی مارس 30. و مانند Dollywood اورلاندو جهانی است و نه یک تصمیم در یک بازگشایی تاریخ. با توجه به جهانی سایت رفت و آمد مکرر در پارک ها و هتل ها بسته باقی خواهد ماند “حداقل از طریق مه 31.”

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و تنظیم به عنوان مورد نیاز” از سایت می گوید.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شده است آرامش خود را دولت stay-در-خانه سفارش نیز با چنین کسب و کار به عنوان سالن های ورزشی و آرایشگاه گرفتن چراغ سبز برای بازگشایی این جمعه. به علاوه ناهار خوردن در رستوران ها و سالن های تئاتر اجازه خواهد داشت برای بازگشایی 27 آوریل در گرجستان است.

آتلانتا Six Flags Over Georgia می گوید در وب سایت خود آن را “باز خواهد شد در اواسط ماه مه و یا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از آن.”

دیزنی جهان تاخیر ممکن است حتی دیگر

شاید جایی است که عدم اطمینان از تاریخ بازگشایی قوی تر از با پدربزرگ از همه آنها دیزنی جهان در نزدیکی اورلاندو که رسما بسته باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی به عنوان آن کالیفرنیا همتای دیزنی لند.

اما در ایالات متحده آمریکا امروز داستان یک تحلیلگر پیش بینی دیزنی ممکن است بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئن در حالی که سرمایه گذاری محقق جان Hodulik ساخته شده یک مقدار تیره تر پیش بینی کرد و گفت دیزنی ممکن است بسته تا 2021.

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه, Hodulik گفت: “رکود اقتصادی به علاوه نیاز به اجتماعی فاصله جدید, سلامت احتیاطی عدم سفر و جمعیت گریزی به احتمال زیاد به این کسب و کار با سود کمتری وجود دارد تا به طور گسترده ای در دسترس واکسن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>