زمانی که همه گیر بازدید 100 سال پیش عشق عاری از نفس پرستی بود پزشکی | نظر

نظر

آن را مارس در تنسی کوه زمانی که هوا سرد چشمانداز تحت ویندوز در حالی که کودکان به خاک سپرده خود را عمیق در زیر پتو به پیدا کردن گرما. درختان برهنه شد در برابر یک زمستان خاکستری آسمان به عنوان مرگ loomed در اطراف هر گوشه.

آن 1920 و جنگ جهانی اول شد و در نهایت بیش از, اما نه کشتن. آنفولانزای اسپانیایی در سفر با سربازان خسته و هدفمند ترین آسیب پذیر است. در عرض دو سال 500 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شدند و 50 میلیون از آن درگذشت. در موجود 48 ایالات متحده به تنهایی بیش از 675,000 تسلیم به این بیماری است.

مرگ و بقای یک خانواده

رز نورد پراکنده فرش در درب برای جلوگیری از پیش نویس دامن زده و آتش در حالی که او به تماشای شعله های آتش جهش دودکش. شوهر او مرگ رنگ پریده و تکان دادن با تب زمانی که او شنیده ام او کوچکترین فرزند برتا نل, گریه برای مادرش. رز زد به او toddlers’ تخت برای پیدا کردن او دختر داغ به لمس به عنوان ترس گریبانگیر روح او است.

قبل از که در فوریه تا پایان هر دو رز و دراز در زیر زمین در گورستان قدیمی در شهرستان مونتری ایالت تنسی آمریکا.

پدر من یک پسر کوچک در آن زمان خانواده اش را تحمل چنین درد. او و سه خواهر و برادر دیگر جان سالم به در برد اما تا روز پدر و چپ این زمین گریه او هر بار که او بازدید برتا نل کوچولو بره صدر سنگ قبر در این قبرستان قدیمی.

آن است که تا سال 2020, 100 سال بعد و یک بیماری همه گیر است که دوباره حمله به زندگی ما. ما می ترسند و ما باید باشد. هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان بیش از حد overprotective و یا بیش از حد محتاط است. H1N1 نوع 1918 بسیار مسری بود بدون به دست آورد و ایمنی به عنوان آن سوار کودکان و بزرگسالان جوان و مردمی بیش از 65 به گور در سراسر جهان است.

ما خیلی آگاهانه تر در حال حاضر بیش از 100 سال پیش

این COVID-19 2020 نیز جدید تلخ با هیچ دارو یا واکسن برای مبارزه با گسترش آن به قتل شاخکهای. آنچه متفاوت است این است که اطلاعات چگونه است گسترش از طریق رسانه ها. ما مطلع هستند و ما باید گوش دهید. ما در موسسه ملی بهداشت آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالتی و محلی خدمات بهداشت عمومی و شرکت های بزرگ به پیوستن به دولت ما اعلام جنگ با یک دشمن باطل نمی بینیم. ما می دانیم آنچه که ما باید به آن اجازه نمی دهد به کشتن 50 میلیون نفر اما تنها اگر ما به دنبال دستورالعمل.

شنیدن بیشتر در تنسی صدای: دریافت هفتگی نظر خبرنامه برای روشنگری و تفکر برانگیز ستون.

ما باید کنار گذاشته ما سیاست و یا سرزنش می کنند. برخی از مردمی اشاره خواهد شد و هم بزنید عاطفی گلدان اما آنچه استفاده از آن را به انجام این کار. به نظر می رسد بد coronavirus مراقبت می کند در مورد چنین پیش پا افتادهاند. هدف آن است که زندگی هر آن می تواند از بین ببرد. هر انسان بر روی زمین باید درک کنند که همه ما نیاز به انتخاب کنید تا ما جمعی شمشیر به مبارزه و نگه داشتن چشم ما بر دشمن واقعی.

اگر شما یک پدر و مادر از یک هزاره و آنها را به دستورالعمل های زیر را برای جلوگیری از گسترش این بیماری قرار داده و آنها را در یک گوشه. دوست من پسر جان پدر دو فرزند جوان زندگی می کنند که نزدیک به پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

“جان زمانی که همه شما را از آمدن به بازدید این هفته و شام؟” او پرسید: پسر او.

“مادر تا آنجا که همه ما مایل به شما را ببینید که ما معمولا انجام نمی توانم افشای شما به یک ویروس از خانواده ما ممکن است ندانسته حمل” جان گفت. “این خطر بیش از حد بزرگ. حتی اگر ما ممکن است می خواهم به کمک شما و پدر و سلامت مهم تر از خواسته های ما.”

با هر دو جان و همسر خود را از صفحه اصلی کار با بچه ها در دو آنها می توانند با استفاده از کمک های اولیه, اما آنچه مهم تر است ؟

تمرین عشق عاری از نفس پرستی

هنگامی که ما فکر می کنیم از دیگران قبل از ما می خواهد و یا ناراحتی ما مانند جان تبدیل به حامل خود خواهی دوست دارم. و که من به دوستان این است که ما چگونه زنده ماندن است.

ما مثل گل رز را از طریق سخت نیش از بیماری و غم و اندوه آن را باعث می شود. ما کار خواهد کرد و دوباره بازگرداندن زندگی ما و پیدا کردن قدرت به انجام این کار. رز ادامه داد: به منظور بالا بردن چهار فرزند پس از مرگ چشمانداز به خانه اش که در فوریه در سال 1920. او هرگز ازدواج کار کرده و هزاران شغل در سراسر تنسی او در حال حرکت رو به رشد نوزادان با او.

او که با رکود بزرگ جهانی دیگر جنگ و زندگی به ما بگویید داستان از بقا و واقعی عشق عاری از نفس پرستی. او را بازی سرودهای در پمپ ارگان و خنده با دوستان و خانواده. من تنها 10 زمانی که مادر بزرگ من قلب در نهایت داده بود و همه از آن می تواند.

در این 10 سال کوتاه گرفتم که از طریق این داستان های بی شماری و فوق العاده قوی مردم به عشق با خود خواهی خود گذشتگی.

من بازگشت به کوه سالانه و به من منتقل کمی بره صدر سنگ مزار در گورستان اشک همیشه می افتد به زمین زیر است.

لین واکر Gendusa یک نویسنده و بومی شرق تنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>