که در آن بوس عبارتند از: پنج سخت ترین مکان برای بازدید برای Astros در سال 2020

آستروس در حال حاضر شده است که شنیدن آن از طرفداران در بهار آموزش. به زمین می آیند به بشقاب فریاد “fastball,” “منحنی” و حتی کوبیدن صداهای بیرون آمدن از جمعیت است. تیم می دانست که آن را در حال آمدن است و آن را به عنوان کاهش کمی در طول فصل یک بار به طور منظم بازی جریان دریافت آنها نمی توان امن در خارج از محدوده دقیقه خدمتکار پارک.

اما جایی که آن را بدترین ؟ مطمئن باشید اگر آنها بازی یک بازی در برابر داجرز آنها ممکن است نیاز به سرویس مخفی برای محافظت از آنها. این اتفاق نمی افتد تا زمانی که جهان سری اگر آن را به اتفاق می افتد در همه تصور کنید که matchup برای یک ثانیه. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مکان های که در آن طرفداران نخواهد بود مهمان نواز برخی بسیار بدتر از دیگران است.

کلیولند

ترور بائر است که در مورد به عنوان منفور عنوان هر non-سابق-Astros بازیکن در حق رای دادن تاریخ از بین رفته است اما مایک Clevinger شده است صریح خود را در اعتقاد به این که هوستون بدتر سزاوار مجازات و حتی تماس با بازیکنان “قطعات گه” در یک مصاحبه. با توجه به این که آنها جاروب شده توسط ‘Stros در سال 2018 دستگاه های کمک شنیداری انتظار جالب سری که Astros بازدید کلیولند از طرفداران و بازیکنان مخالف به خصوص Clevinger که بهتر است امیدواریم که او بهترین چیز بر روی تپه در برابر Astros صف.

اوکلند

مرکزی nexus کل ثبت-سرقت جنجال ساکن با یک: Mike Fiers. طرفداران به نظر می رسد که در آغوش پاشنه خود تبدیل اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر که می خواهد محبوب در میان دیگر بازیکنان بیس بال. بدیهی است که اولین بار او رزین در اوکلند در برابر Astros, طرفداران در حال رفتن به خشن. اضافه کردن به این واقعیت است که آن را به اوکلند و شما باید گیری بسیار تند و زننده محیط زیست است.

آرلینگتون

هیچ تیمی متنفر آستروس به همان اندازه و یا به عنوان منفور آستروس به اندازه تگزاس رنجرز. مهم نیست که ساخته شده است در حالت رقابت بین هوستون و آرلینگتون دالاس مجبور آستروس به بازی یک بازی خانگی در تمپا پس از طوفان هاروی هرگز نشسته خوبی با بازیکنان و یا طرفداران در هوستون. در حال حاضر با رسوایی تقلب بلندی آن کست های مختلف نور که کل فصل و بدون شک طرفداران رنجرز آماده به مالش آن را در. آن را تنها باید تقویت شده با مقدمه ای به جهان زندگی زمینه رنجرز با نام تجاری جدید ballpark باز این بهار.

آناهایم

بخش رقبا همیشه درجاتی از دشمنی به خصوص یک تیم مانند فرشتگان که واقعا تلاش پشت Astros این چند فصل گذشته است. اما زمانی که شما در واقع عاملی است که آنها در لس آنجلس به شدت سری در آناهایم قطعا ratcheted ، شود جای تعجب نیست برای دیدن طفره زن طرفداران در ورزشگاه پس از آستروس دیدار نیست طفره زن ورزشگاه در این فصل است. قطعا وجود خواهد داشت مشروط از طرفداران عصبانی در اطراف ورزشگاه. آن را کاملا پر سر و صدا باشد.

نیویورک

بیایید صادق باشیم هیچ جا وجود دارد برای رفتن به یک مطلب تند و زننده و شدید جمعیت از در برانکس. نیویورک طرفداران در حال حاضر برخی از مهمترین صریح و تند و تیز در بیس بال و زمانی که Astros نه فقط یک گرم کنفرانس رقیب اما تیم آنها معتقد بودند فریب خورده آنها را از یک شوت زیبا در عین حال یکی دیگر از سری جهانی رول به شهر آن است که رفتن به زشت است. ساخت بدتر تنها Astros بازدید می آید در یکی مانده به آخر سریال ماه در آنچه مسلم است به یک وحشی postseason مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>