که در آن برای پیدا کردن Cinco de Mayo معاملات در مواد غذایی و margaritas در ناکسویل

توجه داشته باشید: اگر شما کسب و کار است که ارائه مواد غذایی و یا نوشیدنی ویژه برای Cinco de Mayo و می خواهم می شود در این لیست لطفا به ایمیل [email protected]

Cinco de Mayo خواهد بود تماس گرفته شده-پایین امر در بسیاری از ناکسویل رستوران با بسیاری از موسسات در ادامه به رفتن تنها ناهار خوری و یا فقط برگشت به به نوسان در شخص ناهار خوری در میان coronavirus بیماری همه گیر.

چندین رستوران ما صحبت کرد و گفت: با آنها هم نیست برنامه ریزی سنتی کینکو ویژه و یا مطمئن نیستید از برنامه های خود را.

اما جشن و راهپیمایی در برخی از رستوران ها. در اینجا برخی از کینکو معاملات شما می توانید نمره.

Kefi

Kefi, 120 E. Jackson Ave. اتحاد مقدس شام جعبه در دسترس برای پیش سفارش در KefiKnox.com برای تحویل در مارس 5. $20 شام جعبه شامل fajitas چیپس و لوبیا و برنج و تراشه و guacamole و churro دسر. علاوه بر این شما می توانید سفارش $40 زیادی مارگاریتا تنگ برای وانت.

جو را

جو را 200 E. Jackson Ave. یک برو کینکو ویژه آغاز شد که جمعه است. برای 50 دلار در آن امکانات زیادی fiesta پیتزا (لوبیا سیاه و سالسا پایه تاکو-چاشنی گوشت گاو با jalapeños گوجه فرنگی و پیاز قرمز پوشش داده شده در یک موزارلا-پنیر چدار مخلوط) چیپس و سالسا و 64 اونس مارگاریتا growler.

Magpies نانوایی

Magpies نانوایی 846 N. مرکزی سنت, فروش کینکو درمان از طریق جعبه پیشسفارش برای تحویل در مارس 5. برای $25 آنها ویژگی های چهار کیک (مارگاریتا churro مکزیکی شکلات داغ و tres leches) سه macarons, مکزیکی داغ یکجور دوربین عکاسی شکلات و از طریق همکاری با فوتبال تاکو و چیپس سالسا.

ال چیکو

El Chico, 116 سرو لین را جشن تعطیلات با جایزه شامل در هر برو منظور در مارس 5. اتاق ناهار خوری باقی مانده بسته اما شام خواهد بود قادر به لذت بردن از به رفتن سفارشات در پاسیو. 16-هر اونس تگزاس-سبک مارگاریتا در دسترس است برای $6 (7 دلار برای طعم دار مارگاریتا).

سفارش تا کافه

سفارش تا کافه 800 S., گی, خیابان, جشن Cinco de Mayo از طریق جمعه با 2 دلار گوشت گاو یا مرغ tacos. سه tacos به همراه چیپس و adriano می رود برای $7.99.

Lonesome Dove

Lonesome Dove, 100 N. مرکزی سنت, فروش یک خانواده-سبک fiesta کیت برای وانت. آن 55 دلار و در خدمت چهار تا شش نفر است. آن شامل 12 چیپس ذرت یک پوند از گوشت دودی از گوشت خوک کشیده, یک فنجان پنیر خرد شده یک فنجان کاهو خرد شده دو آوکادو یک پاینت از پیکو د گالو, نیم فنجان خامه ترش و یک مارگاریتا کیت.

CJ را Tacos

CJ را Tacos, داخل مرکز شهر سفارت سوئیت را به رایگان guacamole یا adriano به 20 مشتریانی که سفارش, on May 5.

کریستی را مشروب

کریستی را مشروب 4613 Rutledge Pike, فروش 750 میلی لیتر است و 1.75 لیتری بطری تکیلا در 10% off on May 5. فروش اقلام حذف شدند.

ایمیل بلیک Toppmeyer در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>