که در آن برای پیدا کردن مورل قارچ در سنت لوئیس

برای بزرگنمایی کلیک کنید Tasty treasure. - TERRY PRIEST / FLICKR

این که زمان از سال دوباره: زمانی که هر کس در سنت لوئیس است که مصرف پیاده روی در خارج امیدوار است به برخی از سراسر morels. آرزو قارچ مناسب برای استفاده در ماجراهای خود را در خانه پخت و پز و یا زمانی که شما در حال تلاش برای اجرای یک فانتزی, فرانسوی, دستور غذا.

مورل قارچ (یا Morchella به عنوان آنها به طور رسمی نام) باید یک فصل رشد کوتاه که متفاوت بوده و هر بهار بسته به درجه حرارت زمین. اما در حال حاضر زمان مناسب برای آنها را پیدا کنید بنابراین ما جمع آوری برخی از راهنمایی بنابراین شما می توانید تبدیل به یک متخصص قارچ دیده بانی در حالی که در طبیعت خود را پیاده می رود.

تا جایی که بهترین مکان برای پیدا کردن این گنجینه های خوشمزه? ما تبدیل به Missouri Department of Conservation برای پاسخ.

آنها باید بسیاری از نکات در مورد شکار قارچ در وب سایت خود و بسیاری از نکات خاص برای morels به طور خاص. MDC می گوید که آوریل اوج مورل فصل در جنوب میسوری و این فصل معمولا طول می کشد به مدت چهار تا شش هفته.

“Morels به نظر می رسد به پاپ تا یک شبه! آنها معمولا رشد در 24 تا 48 ساعت می گوید:” MDC. “نگاه morels در مرطوب جنگل, رودخانه, کف, و در جنوب رو به دامنه های. آنها اغلب در بر داشت در نزدیکی مرده درختان نارون در باغ های سوخته یا مناطق.”

در علاوه بر این به این نکات خاص آنها می گویند که مطمئن شوید برای بررسی در جنگل که در آن شما می دانید که morels یافت شده است قبل از. و از آنجا که آنها رشد می کنند تا به سرعت نوشتن نیست کردن یک نقطه خوب فقط به خاطر شما جستجو از طریق آن یک بار و پیدا نکردم چیزی. بازگشت دوباره در چند روز و شما ممکن است تعجب آنچه که شما در پیدا کردن.

شکار مبارک!

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>