که در آن خواهد Clemson گسترده گیرنده توپ را روی گوه و هیگگینس بود انتخاب شده در دور دوم پیش نویس NFL?

وجود شش گسترده ای از گیرنده های گرفته شده در دور اول پیش نویس NFL در روز پنج شنبه و Clemson توپ را روی گوه هیگینز در میان آنها نیست.

سابق اوک ریج بالا standout هنگامی که به عنوان یک قفل برای بالا 20 اما او تضعیف شده در خارج از 32 چشم انداز.

هیگینز سهام کاهش یافت و پس از او گذشت تا در شرکت در NFL ترکیب با توجه به بهینه سازی همسترینگ و بدون زرق و برق pro روز در کلمسون. نگرانی در مورد طولانی راست آسیب مچ پا صدمه دیده اند با وجود 2,448 دریافت متری و 27 touchdowns در سه فصل.

“ما تا به حال یک فصل طولانی و من فقط چهار یا پنج هفته برای آماده شدن برای این, و من احساس می کنم که زمان به اندازه کافی نسبت به همه این بچه ها که تا به حال دو ماه” هیگینز در جمع خبرنگاران NFL ترکیب on Feb. 27. “من فقط احساس می کنم باید بیشتر آماده برای اجرای 40 و تمام دیگر دریل.”

Higgins به احتمال زیاد نمی خواهد که به صبر طولانی در شب جمعه به شنیدن نام خود را به نام.

با توجه به ESPN, Higgins بالا گیرنده چپ در هیئت مدیره پس از یک دور و شماره 7 به طور کلی چشم انداز هنوز هم در دسترس است. وجود دارد مقدار زیادی از تیم های چیدن در اوایل دور دوم که باید نیازهای گسترده ای در گیرنده.

نشسته و با انتخاب دوم در دور دوم بارگیریها ایندیاناپولیس نیاز به یک گیرنده گسترده. آنها 1000 حیاط گیرنده در فصل گذشته و T. Y. هیلتون, خود, شماره 1 گزینه همواره در مبارزه آسیب های چند سال گذشته.

Higgins ارائه می کنند چیزی کلت عدم— بزرگ-سالم 6-پا-4 wideout است که می تواند به طور مداوم ایجاد رقابت بگیر. او بلافاصله باید بزرگترین اندازه در موقعیت.

اگر Higgins آبشار گذشته کلت و سپس کلیولند (انتخاب 41) و جکسون (انتخاب 42) هر دو نشسته در اوایل دور دوم با نیازهای گسترده ای در گیرنده.

نیویورک جتز (انتخاب 48), پیتسبورگ استیلرز (انتخاب 49) و Green Bay Packers (انتخاب 62) همه هم گرسنه برای گیرنده استعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>