که سابق بانوی Vol بهترین سر مربیگری کار ؟ | آدامز

بعدی زنان کالج بسکتبال فصل خواهد شد ادای احترام به افسانه ای تنسی بانوی جلد مربی پت Summitt.

فکر می کنم که چگونه افتخار او خواهد بود که چهار نفر از بازیکنان سابق خواهد بود سر مربیان برجسته در برنامه از جمله سه در ثانیه.

کارا لاوسون به تازگی به استخدام به عنوان دوک مربی جدید. در مارس نیکی McCray-Penson استخدام شد به جای می سی سی پی امور خارجه مربی ویک شافر.

Kellie هارپر استخدام شد در سال گذشته به عنوان تنسی مربی. نیکی Fargas را تکمیل کرده است نه فصل به عنوان LSU مربی.

به طوری که سابق بانوی Vol آیا شما فکر می کنید خواهد بود موفق ترین?

در کوتاه مدت McCray-Penson است واضح انتخاب کنید. در سه فصل گذشته the Bulldogs با بازی در دو قهرمانی ملی بازی و نخبگان هشت. The Bulldogs بازگشت خود دو تا از بهترین بازیکنان Rickea جکسون و Jessika کارتر از یک تیم است که برنده 27 بازی.

در دراز مدت تنسی برنامه که برنده هشت ملی در مسابقات قهرمانی زیر Summitt هنوز هم ممکن است بهترین کار است. اما شما نباید فروش لاوسون کوتاه در دانشگاه دوک فقط به خاطر اینکه او هرگز یک کالج, سر مربی.

در اینجا نگاهی به این چهار برنامه:

دوک: شیاطین آبی برنده 33 بازی در ترکیب در دو فصل گذشته تحت مربی جوآن McCallie. اما قبل از آن که آنها تا به حال برنده 20 یا بیشتر بازی در 21 فصل متوالی تحت دو مربیان است.

آنها راه اندازی یک چرخش سریع. آنها دست خود را بالا دو بازیکن هیلی Gorecki و Leaonna Odom که در ترکیب به طور متوسط 32.8 امتیاز در فصل گذشته. هیچ بازیکن دیگر در 2019-20 تیم به طور متوسط بیش از 7.3 امتیاز.

لاوسون را بیش از یک فهرستی است که 10 بازیکن از جمله چند که در حال بازگشت از صدمات.

بیشتر: Kara Lawson تماس در تنسی به آدرس فقدان تنوع در دو و میدانی رهبری

می سی سی پی امور خارجه: در علاوه بر این به جکسون و کارتر McCray-Penson خواهد شد که پنج بازیکن دیگر آغاز شده که حداقل یک بازی در فصل گذشته. The Bulldogs نگاه قادر به چالش کشیدن کارولینای جنوبی برای قهرمانی ثانیه.

شما می دانید آنچه که بدان معنی است ؟ انتظارات بالا.

شافر نیست فقط به نوبه خود در حد متوسط Bulldogs برنامه به یک ملی نیروگاه. او احیا فن پایه.

McCray-Penson سختی عمل به دنبال دارد.

LSU: Fargas بازگشت چهار از پنج گلزنان از یک تیم است که برنده 19 بازی و ساخته اند مسابقات NCAA اگر آن را تا به حال نشده است لغو coronavirus بیماری همه گیر.

در مطلب قبلی هشت فصل LSU واجد شرایط برای مسابقات NCAA شش بار.

اما این ممکن است به اندازه کافی خوب برای سال دوم LSU مدیر ورزشی اسکات وودوارد که شهرت برای بودن بسیار رقابتی با میل به پیروزی بزرگ در تمام رشته های ورزشی.

او یک باتون روژ بومی و LSU آلوم که بدان معنی است که او می داند که پتانسیل بسکتبال زنان. LSU رفت و به پنج دوره متوالی به فینال چهار دست و پا از سال 2004 از طریق 2008.

Fargas می تواند مربیگری برای او کار در 2020-21.

مرتبط با: چه کارا لاوسون استخدام در دانشگاه دوک به معنی برای Kellie هارپر و بانوی جلد

تنسی: بانوی برنده جلد 21 بازی در هارپر در فصل اول و باید برنده تر و در دوم.

بازگشت همه-SEC بازیکن Rennia دیویس خواهد بود یک مزیت بزرگ است. اردن Horston, Rae بارل و تامارا کلید همچنین نقش برجسته در فصل گذشته به عنوان برنامه ساخته شده انتقال از مربی هالی Warlick به هارپر.

هارپر استخدام شده دلگرم کننده است. او دارای سه پنج-بازیکنان ستاره و چهار ستاره و متعهد در 2021 کلاس.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>