زندگی تغییر کرده است برای این مواد غذایی نویسنده است. به عنوان یک نام تجاری جدید مادر poppin’ بطری گرفته شده است ، اما در حالی که من خودم دنبال کردن پوشک تغییر جداول برای اولین بار من هنوز در شکار برای همه بسیار جذاب ساعت های خوشحال و هیجان انگیز منوها و H-town آیکون های جدید و قدیمی. فقط در حال حاضر من آوردن کودک من, کوین, همراه با من است. این “ناله و ناهارخوری” سری به نظر می رسد در ناهار خوری با یک کودک در شهر (بیشتر به طور خاص در حلقه چون کوین نمی خواهم به سفر بیش از حد دور از خانه فقط رتبهدهی نشده است).

من فکر نمی کنم تاپیک بیشتر بچه دوستانه بار در هوستون از Preslee را در سایه هکتار است. این روح indoor-outdoor پاتوق متناسب با یکپارچه به محله ارائه جنوبی می خورد, نوشیدنی های سرد و سرگرم کننده چیزهای شبیه به پینگ پنگ جداول و بازی hammocks با ماشین های اسباب بازی و نوسانات و تلویزیون و در خانه یخ سالن بستنی.
در اخیر روز شنبه, شوهرم دیو و من به ارمغان آورد کوین به دیدار با برخی از دوستان و ظاهرا همه از خانواده های دیگر در هوستون است که تصمیم امروز روز کامل را به عقب پرتاب آبجو و crawfish با کودکان نو پا خود را. آن هرج و مرج کنترل شده و با این حال ما قادر به نمره سایهدار سالن نقطه سمت راست نوار در پاسیو .

در حالی که سرورهای خود را دور شما را به نوشیدنی (آب و خوشبختانه), Preslee غذا منو به دستور داده شود در مقابله داخل با “جنوبی در دیدار سوم ساحل” ارائه شده از غذاهای بامیه و آتشین میگو و صدف به خانه پودینگ موز و ترکیه, پاها, لود شده با crawfish مک و پنیر به همراه بچه ها منو و craveable میخانه گراب مانند بال داغ, خماری همبرگر سرخ شده و شور. من می توانم تایید برای کسانی که آس داغ بال و کاملا سرخ شده, ترشی به عنوان هر دو نقطه-در renditions کلاسیک دیو و من بلعیدم قبلی تفرج.

در علاوه بر این به صف خود را از شراب حباب و صنایع دستی brews در پیش نویس و با بطری و می تواند شما همچنین می توانید تشنگی خود را فرو نشاند با منجمد جک و کک و زنجبیل و قاطر مسدود و Margaritas به علاوه خانه کوکتل مانند هالاپینیو بوسید جنوبی گرما.

Grab a swing for the kiddo and a hammock for you.گسترش

گرفتن یک نوسان برای kiddo و امام جواد برای شما.

عکس بروک Viggiano

آن آبجو امروز برای ما. ما لذت می برد چند صنایع دستی محلی و سپس snagged یک کودک صورتی نوسان برای کوین و در زمان حدود 25 ویدئو برای ارسال به خانواده های ما در نیوجرسی.

بقیه روز را صرف لذت بردن از laidback ایوان پرنیان با ما بگیرید و یاد دهید…و درخواست غریبه اگر من می تواند دزدکی حرکت کردن زیر میز خود را به چنگ زدن به ابزار تلفن همراه است که کوین بنابراین با مهربانی انداخت زیر وجود دارد, بدیهی است که (حداقل همه آنها تا به حال بچه ها بیش از حد).

نمی توانید صبر کنید تا وقتی او به اندازه کافی برای بستنی.

Preslee را 1430 غرب 19th, 713-360-6439

TL;DR: نشستن در سایه هکتار این محل برای آوردن بچه ها و لذت بردن از برخی از مواد غذایی راحتی و بزرگسالان-نوشیدنی ها (به طور جدی تقریبا هر کس در اینجا کودکان و نوجوانان). این روح indoor-outdoor نقطه سنگ نوسانات و حمكس پینگ پنگ میز و تخته در خانه بستنی و laidback جنوبی ایوان پرنیان.

بچه دوستانه ناهار خوری ملزومات
پارکینگ: بسیاری
صندلی: بالا-صندلی های در دسترس
حمام و سرویس بهداشتی: تغییر جداول
بچه ها منو: بله
رزرو: ندارد
افزودنیهای پیشنهاد شده: یک سگ بزرگ-دوستانه پاسیو با, بازی, تلویزیون, hammocks با نوسانات (از جمله نوسانات کودک) و ماشین اسباب بازی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im