کاخ سفید خواستار AI معدن جدید COVID-19 پایگاه داده

کاخ سفید خواستار AI جامعه به شیر به یک دستگاه جدید قابل خواندن پایگاه داده برای کمک به پاسخ به سوالات در مورد کوروناویروس توسط سازمان بهداشت جهانی و ملی آکادمی کمیته بیماری های عفونی.

که دوشنبه (16 مارس) در یک جلسه توجیهی کاخ سفید از سیاست علم و تکنولوژی (OSTP) در یک دستگاه قابل خواندن COVID-19-مربوط به مجموعه داده است که می تواند متحد هوش مصنوعی و پزشکی جوامع در تلاش برای پاسخ به این سوالات با استفاده از داده ها از برخی 29,000 مقالات (13,000 از آنها را با متن کامل, که مفید) و خلاصه و تجزیه و تحلیل قدرت از هوش مصنوعی که در این مورد به معنی “تقویت هوش است.”

همکاری در تلاش برای ایجاد مجموعه داده ها و چالش AI جامعه و هر کس دیگری که برای ماده, برای پاسخ به این سوالات با فشار دادن بودند آلن موسسه هوش مصنوعی به چان زوکربرگ ابتکار دانشگاه جورج تاون مرکز امنیت و ظهور تکنولوژی, مایکروسافت, کتابخانه ملی پزشکی در موسسه ملی بهداشت و Kaggle.

دکتر Oren Etzioni از آلن موسسه هوش مصنوعی یکی از همکاران می گوید که آنها به دنبال به دریافت متن کامل (دیتا) برای بقیه کسانی که مقالات.

Etzioni گفت که با تکنولوژی بالا بدست رپ بد از دیر اما تلاش نشان می دهد که می توانید آن را از جهان خوب با کمک دانشمندان تحقیقات بیماری “به سرعت و به طور موثر است.”

او گفت: در حالی که هوش مصنوعی این است که انتقاد در رابطه با تشخیص صورت و تقلبی آن است که در خط مقدم مبارزه با این ویروس از طریق این ابتکار است. اما او با اشاره به مجموعه باز بود به هر کسی.

سوالات شامل آنچه که شناخته شده است در مورد انتقال و جوجه کشی از بیماری ها و پاسخ ها می تواند کمک به کسانی که مشغول به کار در واکسن و یا راهنمایی در مورد تعاملات اجتماعی.

کاخ سفید هفته گذشته خواسته علم و فناوری ناشران اجازه می دهد تا هر گونه مواد مربوط در COVID-19 coronavirus وارد می شود به یک باز و رایگان و در دسترس در پایگاه داده که متن را می توان استخراج و گردآوری. کاخ سفید گفت: آن دسته از ناشران به حال در پاسخ به تماس برای باز کردن و دسترسی به این مجموعه داده است در حال حاضر آماده برای داده کاوی و ادامه داد: برای انجام این کار است.

ایالات متحده CTO مایکل Kratsois گفت که آن را دشوار است برای گرفتن ماشین قابل خواندن حقوق به همه این اطلاعات به این دلیل بود که یک بهروز, یک فروشگاه توقف برای اطلاعات در ویروس. او گفت که او انتظار آن را یک اثر کاتالیزوری چگونه پژوهش انجام شده است رفتن به جلو.

تلاش همکاران به دنبال فشار برای بدست آوردن کلمه را در مجموعه داده های در دسترس برای به دست آوردن بیشتر چشم در اطلاعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>