کاخ سفید به نقل از ‘مهم پیشرفت’ در اختتامیه روستایی دیجیتال تقسیم


کاخ سفید گفت که رئیس جمهور آمریکا پهنای باند ابتکار ساخته شده است “مهم پیشرفت” در حال گسترش روستایی دسترسی پهن باند.

که با توجه به تازگی منتشر آمریکایی پهنای باند ابتکار گزارش پیشرفت.

“رئیس جمهور تهمت ساخته شده است که در حال گسترش روستایی دسترسی پهن باند را در اولویت قرار داده و آمریکایی ها در سراسر کشور در حال دیدن نتایج گفت:” افسر ارشد فناوری مایکل Kratsios (او در کاخ سفید از سیاست علم و تکنولوژی). Kratsios گفت که پس از راه اندازی این طرح در سال گذشته که مهم پیشرفت است “از بین بردن موانع به پهنای باند استقرار و ترغیب سرمایه گذاری در شبکه buildout.”

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار ملی طیف استراتژی

ابتکار راه اندازی شد در ماه فوریه گذشته رانده شده در قسمت توسط رئیس جمهور تمایل به کمک به کشاورزان با تکنولوژی بالا اتصالات دقیق, کشاورزی, اما به همه گیر است و قرار دادن یک علامت تعجب روی نیاز به بستن روستایی دیجیتال تقسیم برای همه چیز از راه دور بهداشت و درمان به کلاس های درس مجازی.

گزارش پیشرفت صادر شد همان روزی که آمریکا و پرده برداری از بیش از یک دوجین صورتحساب بیشتر به سرعت استقرار بی سیم و سیمی پهن باند اصولا با برش نظارتی “نوار قرمز” مربوط به زیرساخت های buildouts.

در میان نمونه هایی از پیشرفت در این گزارش نقاط به FCC را ایجاد روستایی دیجیتال فرصت صندوق که به خارج در مجموع 20 میلیارد دلار بیش از 10 سال برای پهنای باند buildouts “در سخت برای رسیدن به مناطق.” این حراج معکوس برای اولین tranche از این بودجه–16 میلیارد دلار–و زنجان برگزار شد در این پاییز.

مرتبط با: FCC, سرمایه گذاری بیشتر در مناطق روستایی پهنای باند

کاخ سفید همچنین با اشاره FCC را با هماهنگی وزارت کشاورزی ایالات متحده به طوری که آن روستایی پهنای باند یارانه ها را با هم همپوشانی دارند با هر دو RDOF صندوق یا FCC را 9 میلیارد دلار 5G buildout صندوق.

نمونه های دیگر از پیشرفت که شامل 1) حدود چهار میلیون روستایی آمریکایی ها به دست آورده اند دسترسی به پهنای باند اینترنت; 2) پس از سال 2017 تعداد آمریکایی با هیچ دسترسی به 30 درصد کاهش یافته; 3) متوالی سوابق (در سال 2018 و 2019) جدید فیبر استقرار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>