کاخ سفید راه اندازی COVID-19 موتور جستجو برنامه

کاخ سفید از سیاست علم و تکنولوژی (OSTP) تا به همکاری با موسسه ملی استاندارد و تکنولوژی در تلاش برای توسعه موتورهای جستجو هدفمند به COVID-19 info.

این پروژه ناشی از کاخ سفید را برای دستگاه قابل خواندن COVID-19 مجموعه داده. آن اعمال خواهد شد technology assessment tool متن بازیابی کنفرانس (TREC) برای دستگاه قابل خواندن COVID-19 باز تحقیقات مجموعه داده است که کاخ سفید به نام در شرکت های فن آوری به ایجاد.

مربوط به: کاخ سفید خواستار معدن جدید COVID-19 پایگاه داده

“هوش مصنوعی کارشناسان در سراسر جهان در پاسخ به کاخ سفید را به اقدام در حال توسعه روش های است که به دانشمندان کمک کند به دست آوردن بینش از هزاران نفر از مقالات COVID-19 علمی ادبیات” گفت: ایالات متحده CTO مایکل Kratsios. “برنامه گسترش می یابد بر این تلاش با ایجاد قدرتمند و دقیق موتورهای جستجو است که استخراج دانش از این ادبیات متناسب با نیازهای مراقبت های بهداشتی و پزشکی تحقیقات جوامع است.”

در ابتدا نیست کار خواهد کرد با آلن, موسسه هوش مصنوعی کتابخانه ملی پزشکی اورگان بهداشت و دانشگاه علوم (OHSU) و دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در هوستون (UT سلامت) کاخ سفید گفت: روز شنبه (15 آوریل).

کاخ سفید ماه گذشته پرسید: علم و فن آوری ناشران اجازه می دهد تا هر گونه مواد مربوط در COVID-19 coronavirus وارد می شود به یک باز و رایگان و در دسترس در پایگاه داده که متن را می توان استخراج و گردآوری.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>