کاخ سفید به رسانه ها راه اندازی جدید کروناویروس پخش PSA کمپین

کاخ سفید رسما پرده برداری از یک COVID-19 پیام کمپین در رابطه با آگهی شورا و عمده رسانه ها از جمله سیستم عامل های دیجیتال.

تمام PSA اعتبار اهدا خواهد شد توسط رسانه ها و هماهنگ از طریق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

مربوط به: کاخ سفید, Ad شورای کار در Coronavirus اعلانات آگاهی عامه درمورد

این کمپین شامل اعلانات آگاهی عامه در مورد اجتماعی فاصله بهداشت شخصی و بهداشت روانی.

در میان اعضای دولت ظاهر می شود در ملی پخش اعلانات آگاهی عامه درمورد خواهد بود بانوی اول Melania Trump, جراح عمومی جروم Adams, Dr. Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx.

با توجه به کاخ سفید:

مرتبط با: ناودان: آخرین COVID-19 اختلال در صنعت تلویزیون

NBCU را ایجاد ویدئوها و گرافیک در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی به اطلاع معرض خطر جمعیت مورد آنچه که آنها می توانند به انجام بنیادی گسترش.


Viacom/فردا
ارائه خواهد شد اعلانات آگاهی عامه درمورد بر “بهداشت عمومی ضرورت.” همراه با تبلیغ شورای ViacomCBS’ سرگرمی و جوانان برندهای led توسط MTV, Comedy Central, برترین شبکه CMT و VH1 راه اندازی #AloneTogether مبارزات اجتماعی “که آموزش مخاطبان در اهمیت اجتماعی فاصله و درایوهای وحدت از طریق سرگرمی است.”

که مبارزات انتخاباتی خواهد بود حمایت Nickelodeon است, شرط بندی, فردا و فردا همه-دسترسی هیبت پلوتون تلویزیون و پی اس.

CBS در حال راه اندازی یک “ما در” کمپین های “ضروری بهداشت عمومی پیام” و Nickelodeon در حال توسعه اعلانات آگاهی عامه درمورد هدفمند به کودکان و نوجوانان در کارهایی مانند شستن دست و در دسترس بودن آموزشی کتابخانه محتوا برای بچه ها از مدرسه به خانه.


iHeartMedia,
حمل اجتماعی فاصله و جمعیت در معرض خطر پیام در شبکه خود را از ایستگاه های رادیویی.


ABC/دیزنی
را ترویج اولویت “پیام رسانی” برای والدین و خانواده ها است.

مرتبط با: NAB راه اندازی Coronavirus PSA کمپین

ایستگاه های تلویزیونی در سراسر کشور در حال حاضر در حال پخش PSA کمپین راه اندازی در هفته گذشته توسط انجمن ملی پخش است که در حال حاضر نشانه های آن را نیز پشتیبانی از این کمپین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>