بلوط سفید سالن موسیقی شروع می شود GoFundMe صفحه برای کارکنان تحت تاثیر شیوع کروناویروس

در پی شیوع کروناویروس مردم سراسر جهان توصیه شده است توسط مقامات بهداشتی برای جلوگیری از جمعیت از مردم است. در اینجا در هوستون کافه ها و باشگاه ها دستور داده شد به مدت 15 روز آغاز در 17 مارس و فرماندار گرگ آبوت با صدور یک فرمان اجرایی به طور موقت بسته شدن مدارس و ورزشگاه بعد از آن هفته است.

در حالی که برخی از ما در حال فراهم فرصت برای کار از خانه بسیاری از Houstonians شاغل هستند
در صنایع است که با تکیه بر ترافیک پا و فرد در تعامل است. سالن های موسیقی, برای مثال, بستگی دارد, فروش بلیط, فروش نوار و سرگرمی زندگی می کنند که تمام شده اند طرح میتوانست با تهدید COVID-19.

اما به جای نشستن و قبول این وضعیت حداقل یک موسیقی محلی محل تصمیم خود را برای ایجاد بسته محرک از طریق یک بیت از تفکر خلاق است. بلوط سفید سالن موسیقی در روز جمعه آغاز شده GoFundMe صفحه در نظر گرفته شده به منظور بالا بردن $50,000 برای کارکنان خود را که خود را بیکار میان این تخفیف و بی سابقه ای از شرایط.

“وجود دارد هیچ تاریخ قطع با GoFundMe اما از آنجا که همه چیز در حال تغییر است بنابراین به سرعت در حال, ما در حال تلاش برای فرستادن پیام دور و گسترده به سرعت به عنوان ما می توانیم” مدیر بازاریابی مایک مور گفت: از مبارزات انتخاباتی. “وجود دارد که حدود 75 نفر است که ما امیدواریم که برای کمک به این صندوق در حال حاضر.”

Will Thomas and Jagi Katial of WOMHگسترش

آیا توماس و Jagi Katial از WOMH

عکس مارکو تورس

به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و سفارشات بعدی به میزبان جمعیت های بزرگ WOMH شده است مجبور به تماس نزدیک به سه ده را نشان می دهد از جمله الیور پک MGMT و شورش. همه موجود بلیط مفتخر خواهد بود در rescheduled خرما با توجه به محل وب سایت.

“از هنرمندان در حال به تعویق انداختن کل تورهای ما تغییرات برنامه گسترش خوبی به مارس و حتی برخی در مه” مور گفت. “در حالی که اولویت ما این است که سریع و شفاف در ارتباط با مهمانان ما در تغییرات برنامه پشت صحنه, رزرو ما تیم در حال حرکت است کوه را با کار هنرمندان در rescheduled خرما. خبر خوب این است که ما باید بسیاری از نشان می دهد در حال حاضر rescheduled.”

در این میان نزدیک به 100 نفر شاغل WOMH را به پرداخت صورتحساب پس از مور و تیم او تصمیم گرفت برای شروع یک صفحه جمع آوری اعانه برای کارکنان است که در حال حاضر بیش از نیمه راه به هدف خود در زمان نوشتن این مقاله است.

“ما برای همیشه سپاسگزار برای هر کسی که اهدا خواهد بود اما کاملا دور باد اگر آن را فراتر از $50,000,” مور گفت. “محل نگهداری نمی کند هر کدام از درآمد حاصل پس از, بیشتر ما می تواند به افزایش بیشتر آن را به طور مستقیم کمک می کند تا کارکنان ما است.”

WOMH's sound boardگسترش

WOMH صدا هیئت مدیره

عکس مارکو تورس

بیش از آخر هفته WOMH همچنین همکاری با Cosmo فلامینگو به ارائه رایگان بایگانی اطلاعات/drive-through برای اعضای جامعه تحت تاثیر شیوع.

“این وضعیت تاثیر می گذارد بنابراین ما در حال تلاش برای انجام بخشی از ما در کمک به هر دو ما کارکنان و جامعه را به عنوان بهترین ما می توانیم” مور گفت. “ما همچنین درخواست کسب و کارهای محلی برای ایجاد لیست پخش Spotify در برای طرفداران ما برای گوش دادن به در حالی که آنها در خانه است که ما به زودی شروع به spotlighting در صفحات اجتماعی. یکی دیگر از ایده های ما در حال بررسی این است که چگونه به سازماندهی یک خون درایو با خیال راحت و مسئولانه از آنجا که با کمبود شدید در حال حاضر. ما باز به هر ایده و بنابراین همیشه فکر کردن در مورد که در آن ما تلاش می بهترین توانید تفاوت را.”

در تلاش برای تحریک علاقه به جمع آوری کمک WOMH ارائه شده است یک دسته از انگیزه می شود اهدا کنندگان از جمله معماری تورهای محل اولیه دسترسی به soundcheck برای آینده را نشان می دهد و خصوصی جلسات آموزشی با صدا مهندسین و طراحان روشنایی.

“پس ما هیچ نشان می دهد در حال حاضر ما در حال تلاش برای نگه داشتن همه متمرکز و کار در حمایت از جامعه” مور می گوید. “علاوه بر این ما hustled واقعا سخت است برای ایجاد برخی از یک بار-در-یک-عمر قدرت پردازش در WOMH کارکنان GoFundMe صفحه. ما واقعا امیدواریم که تجربیات منحصر به فرد مانند در اختیار داشتن خود را نام های موجود در آثار سفارشی در محل صدا خصوصی و طراحی روشنایی, درس, پشت صحنه, تور, et cetera واقعا کمک خواهد کرد که تشویق مردم به حمایت های شگفت انگیز ما کارکنان شده است که این تحت تاثیر قرار.”

طرفداران می توانید خرید با تخفیف کارت های هدیه در اینجا و کمک به محل GoFundMe صفحه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>