AUBURN, علا. — اردن Bowden ایستاده در لبه اندازه Auburn لوگو در midcourt شنبه در ناباوری.

تنسی گارد بود سوت کشید برای 10 ثانیه نقض لحظاتی قبل پس از از دست دادن خود را دریبل تلاش برای بدست آوردن دور از Auburn را Samir بی باک. او هرگز به عبور midcourt.

این officiating خدمه بررسی بازی. آن را تایید کرد به عنوان یک گردش — و بنابراین چیزی بود که تنسی است در حال حاضر.

“من فکر می کنم شما هستند که شما چه کسی هستید” تنسی مربی ریک بارنز گفت. “در حال حاضر آن است که ما که هستیم. ما فقط تبدیل به توپ بیش از 24 بار برابر Auburn و آن این است که ما که هستیم.

“تا زمانی که ما رفع آن است که ما که هستیم.”

که این جلد در حال حاضر نگران کننده است. آنها ارسال شده را چهار بدترین گردش مالی بازی های این فصل در سه بازی گذشته خود را. آنها از دست داده و هر دو پس از اینکه در موقعیت به نفع خود جفت — برنده است که باید به شدت تغییر چشم انداز در postseason تصویر برای تنسی (15-12, 7-7 SEC).

اما چگونه و هنگامی که گردش رخ می دهد که بیشتر سر خاراندن از حجم.

“این مانند همان رکورد بازی” بارنز گفت. “برخی از آنها به من گفت: آن شب دیگر فقط مسخره گردش. که در آن شما به تماشای تیم خود را و آن را مانند آنچه که آنها نمی دیدن وجود دارد؟”

بارنز به حال مقدار زیادی از نمونه را انتخاب کنید از پنج شنبه به عنوان تنسی ارسال شده در یک فصل-بدترین 24 گردش در آن 73-66 به از دست دادن شماره 12 آبرن.

سانتیاگو Vescovi تا به حال پنج گردش در 18 دقیقه از زمان بازی. جان Fulkerson پرتاب یک پاس به backcourt با هیچ کس در نزدیکی آن است. Josiah-Jordan James خود را از دست داده دریبل. بنابراین Bowden.

جیمز از دست داد که توپ او به عنوان تلاش برای شلیک با تنسی را با 23 ثانیه بازی.

“روشن کردن سه در رفتن و از دست دادن توپ در پایان بازی” بارنز گفت. “چیزهایی مانند آن. شما مجبور به گرفتن عکس.”

آن همه بیش از حد آشنا برای تنسی است. بارنز گفت: همان چیزی که پس از تنسی تبدیل بیش از توپ چهار بار و تنها در زمان سه عکس در فینال دو دقیقه در کارولینای جنوبی به اشتباه منجر شود.

“من فکر می کنم تلاش برای گرفتن یک شات در هر بار پایین طبقه نباید که دشوار است” بارنز گفت.

او بیشتر خشمگین پس از تنسی به حال سه گردش در دقیقه آخر نزدیک به بازی شیر یا خط 12-نقطه منجر برابر Vanderbilt دور قبل از برگزاری.

او نمی باید یک جواب برای ادامه مبارزات پس از UT شش گردش در سختی و چهار دقیقه به نوبه خود یک 17-نقطه منجر به یک نقطه کسری.

“یک زن و شوهر از آنها را مبهم من به شما گفتن” بارنز گفت. “واقعیت این است که من دوست دارم که چگونه شما انجام این کار ؟ من آرزو می کنم من می دانستم که. اگر من, من در حال حاضر آن را ثابت مدت زمان طولانی در پیش است.”

“ما صحبت کردیم در مورد آن بیش از حد و من فکر می کنم بازیکنان ما بیش از حد خوب برای نگه داشتن این اشتباه” بارنز گفت.

اما تنسی گذشته سه بازی شده اند و بیشتر تعریف شده از اشتباهات. UT 20 گردش در کارولینای جنوبی 15 برابر Vanderbilt و 24 برابر Auburn — و با بسیاری از پر هزینه مقاطع.

“این نا امید کننده است” رو به جلو ایو پونز گفت. “من فکر می کنم یک بار دیگر ما خودمان. ما تا به حال بازی برای 27 دقیقه. ما بازی سخت و ما بازی سخت تر از آنها و سپس بازی رفتی از احمق گردش.”

Pons با اشاره به تنسی جوانان به عنوان توضیح. این جلد باید بازی از 27 بازی این فصل — 11 با زمان فهرست. او گفت: این جلد فقط باید برای نگه داشتن کار بر روی گردش مسائل.

اما با چهار مشکل به طور منظم فصل بازی در سمت چپ تنسی فقط ممکن است که در آن است.

“دوباره, شما می توانید به نوبه خود توپ را بر سر راه ما و انتظار می رود را به نفع خود بازی بسکتبال” بارنز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im