که نوازنده بیس John Entwistle زندگی از بلندی

گاو: مجاز زندگینامه John Entwistle
توسط پل ریس
384 ص.
$30
Hachette کتاب

هر عضو است که این موضوع تعدادی از زندگینامه و autobiographies نجات یک نوازنده بیس John Entwistle. شناخته شده به عنوان “یکی ساکت” برای خود رواقی مهار مرحله حضور و خون سرد رفتار این جای تعجب نیست که او اغلب نادیده گرفته میان madcap, توجه, به دنبال, وحشی و مست antics از کیت های preening میکروفن-حول Roger Daltrey یا windmilling رسانه های پیچ در پیچ از Pete Townshend. “I ain’t آرام” او خواند در یک deprecating ’70s که آهنگ “همه چیز بیش از حد با صدای بلند.”

Who Bassist John Entwistle's Life of Loudness

Hachette کتاب پوشش

با استفاده از این کتاب “گاو” می شود خود را با توجه, با طعمه ریس نوشته است بر اساس Entwistle خود و نوشته های خود را عمیق حفاری تحقیق و مصاحبه با خانواده و دوستان و همکار موسیقی که به ندرت صحبت او را قبل از. آن را نیز باید به عنوان پایه کار قطعی در این نوازنده بیس.

و تجلیل به کریستوفر Entwistle برای اجازه دادن به ریس به خود بگویید داستان پدر بنابراین صادقانه – در حالی که به نویسنده دسترسی به مردم و مقالات. من هرگز به عنوان خوانده شده یک “مجاز” بیوگرافی که شده است به طوری وحشیانه صادقانه در مورد یک نوازنده عظمت و کاستی.

و به عنوان یک نوازنده بیس, John Entwistle دیدم هرگز خود را به چهار ساز زهی به عنوان پایین تر از گیتار یا به معنای به بازی صرفا نقش حمایت. “Thunderfingers” (و در عین حال یکی دیگر از نام مستعار) برگزار باس به عنوان یک سرب ابزار و خود را در مرحله جنگ با بقیه گروه خود را بیش از حجم خود را از بلندگوهای افسانه ای هستند.

Entwistle نیز پرکار ترانه سرا (برای این که او می گذراند “همسر من” “بوریس عنکبوت” و “بهشت و جهنم” در میان دیگران). سابق نوازنده ترومپت اغلب به عنوان گروه تنظیم و حتی پوشش هنرمند – که خود کاریکاتور روی جلد که توسط اعداد. او همچنین در یک سطح مناسب و معقول کار انفرادی.

خارج از صحنه نمایش, با کیت ماه, او در بر داشت یک مجنون شریک در جرم و جنایت – اغلب تحریک احتراق درامر به یک شوخی و یا دیوانگی در خود عزل دستورالعمل حذف. و نه حتی گروه بدنام اختلافات او را لمس کرد.

یک مدیر روابط عمومی یاد می آورد شنیدن یک صدای ناهنجار و خشن, فریاد فریاد و شکستن اشیاء در آینده از این گروه اتاق پانسمان یک شب. او وارد برای پیدا کردن یک منطقه فاجعه با Daltrey برگزاری Moon با گلو و خفگی او ماه تلاش برای مبارزه با عقب و Townshend جیغ در Daltrey متوقف شود. Entwistle? او در گوشه ای به آرامی تمیز کردن ناخن های خود را و پرداخت بدون توجه به هرج و مرج.

اما یک تکه از این کتاب نیز با تمرکز بر Entwistle غیر موسیقی حرفه. او اشتهای زیادی برای (در هیچ منظور خاص): جنسی, هویج, گوشت قرمز بیشتر, رابطه سیگار و کوکائین هنوز هم بیشتر و خرید. بله خرید. او خریداری ده ها تن از اتومبیل های لوکس – با وجود هرگز رانندگی آنها. او می تواند نوشیدنی و مواد مخدر در مقادیر که به مراتب بیشتر از دیگران و در عین حال به ندرت به نظر می رسد خارج از آن و یا درهم و برهم – نتیجه های مستعار “گاو” را برای او به ظاهر شکست ناپذیر اساسی است.

John Entwistle in Quarwood's fully-stocked basement bar with his rotweiler, Marlene.

John Entwistle در Quarwood را به طور کامل مواجه نگردند نوار زیرزمین با rotweiler, مارلین.

عکس های شخصی از Entwistle بایگانی/حسن نیت ارائه میدهد از Hachette کتاب

و انگلیسی خود را Quarwood و مستغلات خواهد بود پر با تن از نامتعارف چیز قشنگ و کم knacks کهنه در هر گوشه و بازتاب تیره خود را حس شوخ طبعی بازدید کنندگان ممکن است دیدن لباس کامل از قرون وسطی زره یک اسکلت انسانی مطرح و آرامش در ديوان یک تمثال از Hunchback of Notre Dame با حرکت از یک اتاق ناهار خوری سقف و بسیاری از قالب گچی از ماهی او می خواهم ،

به همراه میلیون ها پوند ارزش قطار مدل لباس و گیتار. و او تا به حال خود را میخانه در زیرزمین خواهد بود که حسادت از هر شهر در انگلستان است.

اما او نیز یک دست و دل باز و اغلب خود وارد وضعیت وخیم مالی که به طور مستقیم مسئول که برگشت در جاده ها بیش از یک بار.

Entwistle همچنین دوست داشت که غنی راک/پروردگار مانور…و می خواست مردم را به آن را می دانم. یک مشتری مکرر از بالا پایان زبان انگلیسی فروشگاه Harrod را یک سایه آشنایی مشغول به کار در یک معامله که در آن Entwistle می تواند همان کالا برای 60 درصد هر چند آنها را برای تحویل در ماه بینام و ون. پس از مدتی کوتاه Entwistle رفت و برگشت خود را به طور منظم تحویل در قیمت کامل: او می خواست همسایه ها برای دیدن ون با “Harrod را” در کنار ساخت این سفرهای متعدد خود را در جلوی خانه.

A young John Entwistle: The Bird Boy of Acton, England

یک جوان John Entwistle: پرنده پسر Acton, انگلستان

عکس های شخصی از Entwistle بایگانی/حسن نیت ارائه میدهد از Hachette کتاب

هوستون به نظر می رسد چند بار در داستان است. Entwistle دستگیر که مست و نظم در هوستون اوکس هتل پس از یک سال 1975 نشان می دهد در اجلاس; که در سال 1982 “وداع” تور در مقابل 60,000 مردم در Astrodome در سال 1982; کنسرت دیگری در گنبد, هفت سال بعد, پس از اینکه از او خواسته به نوبه خود آمپر توسط Daltrey این نوازنده بیس انداخت پایین ابزار و هجوم خارج از صحنه نمایش در طول نشان می دهد.

من تا به حال شانس به او را به بازی با این که در چه خواهد بود نهایی خود را در تور به عنوان یک در جنگل غرفه…در تاریخ است که همزمان با سالگرد عروسی من. “همسر من” است و هرگز به من اجازه دهید فراموش نکنید که…اما من هیچ پشیمانی!

نسبت به پایان زندگی خود Entwistle در نهایت شروع به نشان دادن تجمعی نتایج خود را در دهه های طولانی فسق. و او تا به حال یک “راک اند رول” مرگ درگذشت, در سن 57 از یک حمله قلبی در یک اتاق هتل که شامل مشروب الکلی و کوکائین و زن همراهی در شب از چه کسی 2002 تور.

و هر چند او گذشت ساده و (با توجه به موضوع تست) بسیار سهل انگار فیزیکی برای بیمه تور اهداف ساده و سی تی اسکن را نشان داد که سه تن از چهار قلب و عروق در معرض خطر قرار گرفت با یکی بودن به طور کامل مسدود.

اگر گاو دارای یک نقطه ضعف آن شاید یکی که نمی توان اجتناب کرد – ما به عنوان خوانده شده چه Entwistle بوداما به ندرت به آنچه که او فکر می کردمو یا چه عمیق تر روانی و عاطفی انگیزه و فرآیندهای تصمیم گیری شد. آن را تعجب آور نیست با توجه به این موضوع اما این کتاب است که باید برای هر کسی که فن و بسیار سرگرم کننده به عنوان خوانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>