United Methodist Church می تواند تقسیم و در ماه مه بیش از ازدواج همجنسگرایان و جامعه روحانیت اما برخی از جماعت در حال حاضر تصمیم به ترک به جای انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در آینده فرقهای نشست.

ترک در حال حاضر می تواند به نوبه خود ،

اگر یک جماعت بخواهد به راه رفتن دور, هیچ تضمینی وجود ندارد عضویت خود می توانید ساختمان کلیسا و دارایی های خود را با آنها زمانی که آنها بروید. این می تواند منجر به اختلاف مالکیت بین کلیسای محلی و فرقه اگر یک راه حل دوستانه نمی توان میانجیگری.

“این است که یک تعادل بین مایل به بخشنده باشد به ویژه هنگامی که شما خروج جماعت است که می خواهد برای ادامه به انجام کار خدا گفت:” لیزا کارسون صدراعظم برای تنسی کنفرانس United Methodist Church.

“در همان زمان شما باید امنا که وظیفه امانتی به ملک که برگزار شد در اعتماد برای United Methodist Church.”

ماه گذشته به عضویت در یک Jackson, تنسی, کلیسا واقع در ممفیس کنفرانس United Methodist Church رای به تقسیم از فرقه اما امیدوار است برای رسیدن به یک راه برای نگه داشتن آن فضایی برای عبادت.

در سال گذشته یک جماعت در لیوینگستون تنسی واقع در تنسی کنفرانس تصمیم به ترک United Methodist Church داد و تا ساختمان خود را در روند.

راه حل برای چگونه یک کلیسای محلی می تواند دوستانه ترک با آن ملک شده اند بخشی از بحث های جاری در مورد آینده United Methodist Church. آن است که انتظار می رود در میان مسائل در نظر گرفته شود در سال 2020 به طور کلی کنفرانس که در آن پیشنهاد جدایی قصد دارد از جمله یکی با سطح بالا پشتیبانی خواهد شد جلو و مرکز.

اما هر چیزی می تواند اتفاق می افتد زمانی که بالا مقننه جمع آوری ممکن است از 5-15 در مینیاپولیس.

چرا ترک قبل از کنفرانس عمومی سال 2020?

جماعت Northside کلیسای متحد متدیست در جکسون است و نه خوش بینانه کنفرانس عمومی را به هر گونه تغییرات واقعی به این فرقه گفت: Daniel دالتون کلیسا مستقر در میشیگان وکیل که شرکت دالتون & Tomich متخصص در کلیسا ملک اختلافات و انشعابات فرقهای.

ناآرامی در جهانی فرقه نیز شروع به صدمه زدن به کلیسای محلی توانایی برای خدمت به جامعه خود را از اعضای Northside بودند خودداری از کمک های مالی به این دلیل آنها را پشتیبانی نمی کند فرقه, او گفت:.

بنابراین در ژانویه. 26 اکثر عضویت در آن رای به ترک و جدایی کلیسا و تغییر نام آن به Northside کلیسا.

“آنها واقعا احساس می کردم این بود که در زمان آنها مجبور به ترک” دالتون گفت. “چرا بخشی از این مبارزه ؟ آنها می خواهند به انجام وزارت و انجام کارهایی برای جامعه و این که چرا آنها آنچه را که آنها انجام داد.”

United Methodist Church این ممنوعیت در جامعه روحانیت و ازدواج همجنسگرایان را تقسیم فرقه برای چند دهه. برخی استدلال می کنند که تمایلات جنسی مبارزه است فقط سطح موضوع و تفسیر کتاب مقدس است که در قلب تقسیم شده است. تلاش برای متحد کردن کلیسا در سال 2019 به خصوص به نام کنفرانس عمومی در سنت لوئیس تنها در افزایش تنش است.

ممکن است کلیسا تقسیم: United Methodist رهبران حرکت به تقسیم کلیسا بیش از ازدواج همجنسگرایان اسپین آف جدید فرقه

چرخش جدید فرقه: چرا یک پیشنهاد برای تقسیم United Methodist Church خواهد چرخش یک محافظه کار فرقه نه مترقی یکی

اما دومین فرقه پروتستان در ایالات متحده به تنهایی است.

دالتون قانون شرکت نیز کار کرده است با جماعت در اسقفی کلیسا و کلیسای پروتستان (ایالات متحده آمریکا) که رفت و از طریق شبیه مسائل مذهبی گفت. این شرکت حتی منابع آنلاین برای کمک به راهنمای کلیساها با توجه به خروج.

دالتون که نشان دهنده مشتریان در سراسر کلامی طیف نیز بسیاری از United Methodist مشتریان از جمله چند تن دیگر از کلیساها در, تنسی, دالتون گفت. بسیاری از آنها در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد ممکن است قبل از تصمیم گیری خود را به او گفت.

می توانید یک ترک کلیسا نگه داشتن آن ساختمان است ؟

اما برای Northside یکی از گام های بزرگ است که به شکل اگر کلیسا می تواند ترک فرقه با اموال خود را در دو.

“اموال موضوع این مسئله ای است که برای رفتن به یک خواهد شد که مذاکره امیدوارم یا کاونتی,” دالتون گفت. “من فکر می کنم همه امیدوار است که ما می آمد تا با یک توافق از طریق مذاکره.”

Northside و آن وکیل نمی خواهد مذاکره با جهانی فرقه اما با ممفیس کنفرانس United Methodist Church.

ممفیس کنفرانس سهام یک اسقف با تنسی کنفرانس را پوشش می دهد که بسیاری از میانه تنسی. دو کنفرانس در فرایند ادغام شد.

مذاکره مورد نیاز است چرا که این فرقه فراهم نیست و یک مسیر خارج گفت: دالتون که به جای تکیه بر دولت غیر انتفاعی قانون به ایجاد یک مورد برای مشتریان خود است.

“یک راه وجود دارد اگر شما می خواهید به ترک” دالتون گفت.

در 2019 در کنفرانس عمومی را تصویب disaffiliation اندازه گیری است که اجازه می دهد کلیساها به ترک با اموال خود را. اما بی نظمی در رای گیری را به نام اعتبار این خروج به سوال. آن است که در نظر گرفته شده توسط فرقه قضایی شدند.

آنچه در مورد United Methodist Church اعتماد بند?

“ما در حال حاضر این برزخ در اطراف disaffiliation گفت:” کارسون که صحبت می کند برای صدراعظم از ممفیس کنفرانس.

“در حال حاضر حداقل در تنسی کنفرانس اگر یک کلیسا مایل به ترک ما می خواهیم که آنها از طریق فرایند های سنتی که ما می دانیم این است معتبر فرآیند تحت قانون کلیسا.”

این کلیسا بسته شدن فرایند کارسون گفت. آن را شامل یک ارزیابی از این که آیا یک کلیسا می تواند قابل دوام به عنوان یک United Methodist جماعت و یک رای توسط کنفرانس قانونی بدن.

اعتماد بند — کلید بخش United Methodist Church قانون کتاب — نقش مهمی در بسته شدن چند مرحله روند. این پاسخ به این سوال بسیار مهم است که در واقع کنترل بیش از یک کلیسای محلی را اموال.

“همه خواص United Methodist کلیساهای محلی و … برگزار می شود, در اعتماد به نفع کل فرقه و مالکیت و استفاده از اموال کلیسا منوط به نظم و انضباط” کتاب نظم و انضباط متحده است. “این اعتماد نیاز است که یک عنصر اساسی از تاریخی سیاست of the United Methodist Church یا سلف خود فرقه.”

این به این معنی یک کلیسای محلی کنترل بیش از آن خود ساخت و دارایی کارسون گفت. اما که می توانید تغییر دهید اگر کلیسا می بندد و یا اگر آن است که دیگر استفاده می شود برای اهداف که در آن تاسیس شد, Carson گفت. در آن حالات تنسی کنفرانس طول می کشد کنترل از اموال او گفت:.

“این چیزی است که باعث مگر اینکه و تا زمانی که کلیسای محلی است که با استفاده از آن برای مقاصد خود” کارسون گفت.

اگر محلی خروج کلیسا است غافل از اعتماد بند یا اختلافات آن اموال مبارزه می توانید دنبال کنید, او گفت:.

دادگاه های سکولار بعید به وزن در کلیسا تفاوت, اما آنها مایل به حل و فصل اختلافات اموال Carson گفت. چگونه دادگاه وزن فرقه اعتماد در بند این مسائل می تواند متفاوت باشد دولت به دولت. در تنسی کارسون گفت: وجود یک بدن قوی از قانون مورد که به نفع فرقه اعتماد بند.

دالتون مخالف و همچنین سوالات قدرت اعتماد بند, او گفت:.

تنسی کنفرانس خودداری کرده است که دادخواهی پس کارسون فرض صدراعظم موقعیت در سال 2012 یا نگه داشتن کنترل از کلیسا اموال و یا فروش آن را به خروج جماعت.

در مورد کلیسا در لیوینگستون, تنسی این کنفرانس تصمیم به نگه داشتن اموال است و پس از راه اندازی جدید جماعت است که در حال حاضر استفاده از آن کارسون گفت.

یک کلیسا برگ آن ساختمان پشت

سابق جماعت شرکت لیوینگستون اولین کلیسا تا به حال شانس به خرید ملک, اما نمی خواهم به پرداخت این کنفرانس درخواست قیمت گفت: برگرد. کریگ سبز که در سمت چپ با اکثریت جماعت و در حال حاضر آگهی کلیسای جدید.

بنابراین جماعت چپ ساختمان ،

“آن را تبدیل به بهترین چیزی که تا کنون گفت:” سبز که گفت: آنها تصمیم گرفتند در اوایل به استخدام یک وکیل است. “آزادی زیادی وجود دارد در داشتن یک ساختمان است.”

آنها در حال حاضر اجاره فضا در یک شهرستان مرکز جامعه. سبز فکر می کند از دست دادن ساختمان و تمام امکانات آن مانند یک استخدام خدمات مربوط به فراشی آورده جماعت هم نزدیک به این دلیل که اعضای حاضر به طور فعال به اشتراک گذاری در مسئولیت نگهداری کلیسا در حال اجرا است. آن را نیز اجازه می دهد تا آنها را به سرمایه گذاری پول خود را به کار تبلیغی او گفت:.

لیوینگستون اولین کلیسا در حال حاضر همسو با ماموریت های سازمان Kaleo بین المللی و همچنین عضو وسلی میثاق انجمن سبز گفت. انجمن است که انتظار می رود برای کمک به راه اندازی یک کشاکش فرقه متدیست اگر خاص و جدایی طرح می گذرد در سال 2020 به طور کلی کنفرانس.

لیوینگستون برای اولین بار شروع به صحبت کردن در مورد ترک United Methodist Church پس از سال 2016 کنفرانس عمومی, سبز گفت. تمایلات جنسی مبارزه آمد که در سال بیش از حد.

این جماعت در نهایت تصمیم به ترک پس از ویژه فوریه 2019 به طور کلی جلسه کنفرانس که در آن برنامه های برای ایجاد یک راه برای کلیساها به لطف خروج فرقه نمی آمد به ثمر سبز گفت.

جماعت موافق با فرقه فعلی ممنوعیت تجاوز ازدواج و روحانیت اما مانند کلیسا در جکسون بزرگتر نگرانی محور در تغییر دیدگاه ها در اقتدار و تفسیر کتاب سبز گفت.

“ما احساس نمی مانند ما به سمت چپ کلیسای متدیست. ما احساس می کنیم مثل کلیسای متدیست چپ ما” سبز گفت.

آن را دردناک به ترک فرقه سبز گفت: اما او خدا را شکر که او و جماعت دیگر به طور مستقیم تحت تاثیر ادامه مبارزه.

“ما می دانستیم که چرا ما از هم جدا شدند اما همچنین که در آن ما به رهبری” سبز گفت.

“اگر کلیسا را ترک میکنند به سادگی از آنجا که آنها می خواهند برای حفظ ساختمان خود را … که به نظر من به اندازه کافی خوب نیست. شما نیاز به دانستن که در آن شما به رهبری. چرا شما می روم.”

رسیدن به هالی مایر در hmeyer@tennessean.com یا 615-259-8241 و در توییتر @HollyAmeyer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im