که نیاز به مدرسه ؟ Sequoyah هیلز خانواده از 7 به فروش می رساند در خانه اقدام به خرید RV برای homeschool ماجراجویی

پیج قطع گفت که او هرگز در یک RV و سفر در سراسر کشور. قطع نیز گفت: او هرگز homeschool.

در ماه اوت Knoxville, مادر پنج را انجام خواهد داد هر دو.

“تراشه فکر کردم من می خواهم از دست ذهن من’

“این یک شوخی در حال اجرا است که هنگامی که تراشه و من شروع به قدمت 20 سال پیش او می خواست برای رفتن غرب در RV گفت:” Severance. “هنگامی که COVID ضربه دل و روده من به من گفت ما نمی شود از این در ماه اوت. که بازگشت به مدرسه مشکل خواهد بود. من گفت: “چرا ما غرب؟’

“تراشه فکر کردم من می خواهم از دست ذهن من و به مدت سه هفته او به من مقاومت مواجه فکر کردن که من فقط تحت استرس و فکر نمی راست.”

علاوه بر قطع و همسرش ‘به Sevy هفت’ (به عنوان آنها شناخته شده در Instagram) شامل طلایه دار 11; Tate, 9; دوقلوها Rynn و جک 6 و هنک 3.

در روز مادر و دوستان نزدیک تشویق Severances به گام و ببینید که در آن ایده های خود را به رهبری.

‘بزرگ آبی بتی’ Foretravel RV

“ما شروع به دنبال یک RV و تصمیم گرفت اگر درب را باز نگه داشته ما را به راه رفتن را از طریق” او گفت:. “آن شده است واقعا سریع اما ما در جریان است.”

تراشه قطع دارای مدرک لیسانس در رشته مهندسی مکانیک و با تمرکز بر پیدا کردن چیزی است که قابل اعتماد است. “Foretravel rv ها ساخته شده است در تازی شاسی و یک فرقه زیر, اما آنها واقعا به خوبی شناخته شده” گفت: قطع.

خوشبختانه خانواده دنبال کردن “آبی بزرگ بتی” در کینگستون. در 40 فوت او طولانی ترین Foretravel RV در دسترس است.

دردسر? RV دارای یک اتاق خواب. با الهام از خانواده یکی دیگر از هفت که سفر برای دو سال Severances تصمیم به حذف ملکه تخت و تبدیل اتاق خواب به bunkroom برای بچه ها. این jackknife مبل جایگزین خواهد شد با یک مبل تخت خواب که در آن زن و شوهر به خواب.

“داخل آن را نگاه کرد و یک مادر بزرگ زیرزمین” گفت: قطع. “ما شده اند سنباده و نقاشی; ما پاره کردن همه فرش و نصب کفپوش جدید است.”

وجود دارد ذخیره سازی کافی در زیر RV و Severances حذف برخی از کابینت در منطقه زندگی می کنند به دلیل آن را احساس بیش از حد بسته است.

در حالی که سفر این خانواده امیدوار است به صرف بیشتر وقت خود را در خارج از منزل. “ما باید یک 10-پا حفاظ و نمایش zippered جلو ایوان” او گفت:. “ما به دنبال آب و هوا و نمی اقامت در هر نقطه سرد برای بیش از حد طولانی است.

“ما سر به مونتانا قبل از آن سرد می شود,” او گفت:. “سپس ما را به راه ما به اورگان و کالیفرنیا به سمت جنوب پس از اکتبر.”

وقتی که می آید به اقامت در پارک های ملی در طول راه قطع گفت که آنها در حال انتظار برای بسیاری از متغیرها با توجه به همه گیر. “ما plan B است که به ‘boondock’ اگر همه چیز تعطیل در پاییز” او گفت:. “این یک گزینه که در آن شما لازم نیست کنسول,” او گفت:. “شما با استفاده از ژنراتور خود را پروپان و آب تا یک هفته اگر اردو بسته شده است. وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد boondocking و حتی رتبه بندی ستاره.”

تجربه مهم تر از همه چیز’

قطع خانواده به فروش می رسد فقط در مورد تمام اموال خود را از جمله محبوب خود را 100-سال-خانه های قدیمی. “ما در حال حرکت از 3000 فوت مربع خانه را به 250 فوت مربع” گفت: قطع. “Taryn (صاحب شما کمک کند ساکن شده است یک ستاره راک است. دو هفته پیش آغاز شده لیست چیز برای فروش و چیزهایی پرواز در خارج از خانه.”

رشد یک بچه بداخلاق و لوس نظامی آماده قطع برای کوچک سازی. “شما بدانید که اگر شما می توانید آن را هنگامی که شما می توانید دوباره آن را,” او گفت:. “تجارب مهم تر از همه چیز است. شوهر من و من شگفت زده شده اند, این آزادی را تجربه کنند.”

هر چیزی را بدون ارزش احساساتی شد و به فروش می رسد و یا با توجه به دور. بقیه را جا به 8 x 8 واحد ذخیره سازی.

قطع گفت که آنها را طبخ غذا در یک لحظه گلدان و بسته کپسول کمد برای صرفه جویی در فضا.

خانواده در تلاش است برای پیدا کردن پوشش نقره ای برای این بیماری همه گیر. “شوهر من صاحب rocketwise و آن را فراهم می کند خدمات برای کسب و کارهای کوچک” او گفت:. “در ماه مارس او را مجهز کارکنان خود را با کامپیوترها و آنها را به خانه فرستاد و هنگامی که او به خانه آمد متوجه شدیم او می تواند انجام دهد شغل خود را از راه دور. کارکنان خود را و همچنین می خواستم برای ادامه کار از خانه است.”

خانواده غمگین برای خداحافظی به جامعه مدرسه. “ما کودکان و نوجوانان هستند که با احساس غم و اندوه,” او گفت:. “من به دنبال یک طبیعت مبتنی بر برنامه درسی برای homeschool.”

زن و شوهر کار کرده اند در RV در حالی که از آن شده است پارک شده در منزل تراشه پدر و مادر. پس از آنها در خانه خود و خانواده را به حرکت در RV و شروع acclimating به آن است. آنها امید به جاده سوم هفته در ماه اوت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>