که پهلوان پنبه در سفید دشت در بازی ؟

غرش رعد محصولات, چه کسی ؟

هفته پیش من یک Evite به بررسی آخرین نشان از سفید دشتدر Midtown هنر و تئاتر مرکز هوستون. آخرین? آنها چه کسانی هستند و چه دیگر نشان می دهد که من از دست رفته ؟

من آنها را. آه که شرکت…

غرش رعد چنین ناقص تولید تاریخچه – چند و دور بین – که من را فراموش کرده بود من تا به حال دیده می شود و بررسی دو قبلی خود را نشان می دهد از سال گذشته: مرگ, موسیقی و رم و ودکا. مرگ بود و فورا فراموش شدنی اما رم از خالی از سکنه من هنوز هم. اوایل کار از نمایشنامه نویس ایرلندی کونور McPherson, عجیب و غریب است که یک مونولوگ است که wallows در مسیر رو به پایین از مرد (اندی Jackson) در طی یک boozy آخر هفته در دوبلین. Ingalls شد لامپ های رشته ای در نقش کاملا مسحور خطرناک فراموش نشدنی است. برای بخشی که او “بهترین سپاهی” در مراسم تحلیف هوستون تئاتر جوایز 2012.

خوشبختانه غرش رعد است که هنوز هم با ما سرشار به آگاهی ما هر دو سال یا بیشتر و یا هر زمان که آنها منابع مالی به کوه نشان می دهد برای یک مدت محدود اجرا شود. خود گذشته سرمایه گذاری شد مستقل فیلم کوتاه موسیقی قلدر (2017) نوشته و کارگردانی شده توسط آرون, Alon, co-بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره به دست آورد که متعدد تمجید از های مختلف جشنواره بین المللی فیلم. آن خیره شد کشت هوستون استعداد: امی Buchanan, Brad Goertz نورا, هان, Steve هیل Danica سحر Johnston, Amanda Passanante, Michael J. Ross, کارن, Schlag, تامارا Siler, Kiefer Slaton.

در اینجا غرش رعد آخرین ظرافت: مایکل پرلمن را از سفید دشتکه تا به حال اجرا سریع آف-برادوی در سال 2013. آن را ریز انجام می شود جذاب و شایسته مرحله bookend به قلدرکه جزئیات خودکشی یک گی highschooler.

مستقل فیلمساز دنیس (Wesley Whitson) برنده جایزه اسکار خود را برای نیمه اتوبیوگرافیک فیلمنامه در طول عاطفی سخنرانی ناشران دبیرستان گردن کلفت اتان (گرگ ساحل) که سوار دنیس ” دوست جوان میچل به خودکشی. اتان زندگی می رود به سقوط. رسانه های اجتماعی crucifies او از دست می دهد شغل خود را از رفتارهاي تبلیغات دوست دختر خود را نمی خواهد بازگشت تماس های خود را و او را درگیر در یک آنلاین بخشش بیهوده گویی با دنیس که قصد از بین بردن هر ذره از انسانیت اتان هنوز هم دارای.

خود را صالح داد و بیداد, دنیس در حال حاضر می شود قلدر. او هنوز هم در گنجه دلسوز عاشق گرگوری (Domonique L. قهرمان) تلاش می کند برای آرام کردن او است اما رد شده توسط دنیس ” قاتلی دیوانه تقریبا مقدس تلافی. اتان بهترین دوست جان (نوح Alderfer) که بودم اذیت سال پیش و هنوز هم خرس فشار از اتان را مسخره گی القائات تبدیل دور از دوست قدیمی خود را ترک اتان rudderless و ترک.

احتمال نشست در نیویورک مترو بین جان و گرگوری خالص است افسانه به عنوان اتان توافق برای دیدار با دنیس در یک روز نشان می دهد تلویزیون به هوا نارضایتی و احتمالا جبران اما پرلمن به شدت معتقد است که تاریخ باید حق گناهان باید atoned و قصاص باید پرداخت شود. می گذشته بود که به راحتی ببخشند اگر یک زندگی شده است snuffed?

این پایان مبهم و مجمل نه کاملا بسته ما به امید اما استثنایی بازیگران و ریز تنظیم جهت از لیلی ولف درگیر ما در یک سطح پنهان است که تا حد زیادی خشنود است. من دوست دارم که چگونه او مراحل این کوارتت از رویارویی – شخصیت های کاملا هرگز ما را ترک نظر. آنها ایستاده به سمت آماده به حمله با چنگال و واکنش نشان می دهند. وجود دارد هیچ زمان پایین. همه چیز را حداقل: بنیامین میسون پراکنده مجموعه ای از مبل میز قهوه و مستقل نوار جدول جبران موثر روشنایی که لبه های کم نور مناسب در هنگام متمرکز مرکزی منطقه بازی; ویکتوریا Nicolette جان کلام را کانتمپو لباس از شلوار جین لاغر و اتان را shlumpy لباس; و Alon را پین نقطه طراحی صدا با آن, هاردکور, دیسکو, معرفی و الکترونیکی تلفن همراه بوق.

بازیگران شگرف است. ساحل وحشتناکی زخمی وحشت زده و پر باد به عنوان اتان مطمئن نیستید که چگونه به را جبران اشتباهات گذشته. Whitson به عنوان avenging angel دنیس می تاول مناظر اگر هر گونه وجود دارد. Alderfer به عنوان تیترهای جان ممکن است بهترین شخصیت از همه اما پرلمن نسیم با او نیست به او درمان این غم انگیزترین از بچه ها سزاوار. این شخصیت نیاز به خود بازی و در عین حال Alderfer به ارمغان می آورد از جمله حساسیت به او که ما می دانیم چرا او را به عنوان او. این دقیقا متنوع عملکرد پر از شکسته, دل شکستگی, زخمی, غرور, کتک نفس است.

و پس از آن وجود دارد این است که قهرمان به عنوان سرکوب عاشق گرگوری. اگر شما خوش شانس بودند و او را دیدم ترس campy کشیش بنسون در فاجعه بار تئاتر Bootycandy شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد او را در اینجا. اما او دستورات مرحله با تمرکز لیزر است که منحصر به فرد قابل توجه است. انجام نگرفته اما قدرتمند او می شود در زیر پوست خود را فقط ایستاده وجود دارد. ما می خواهیم عمق بیشتر از نویسنده پرلمن اما قهرمان غواصی عمیق به دور او را و ما را مراقبت. گرگوری یکی از باهوش در این بازی او تلاش می کند برای جلوگیری از دنیس از ساخت یک احمق از خود را. آیا او و دنیس پشت هم نشده است (پیشنهاد خود را از صحنه showstopping) اما ما با این تصور که او و گرگوری یک جفت آیا دنیس آن را می داند یا نه.

داشتن فقط دیده می شود حماسه گی weepie ارث در نیویورک مضحک برای دیدن یکی دیگر از تجاوز نشان می دهد تا به زودی. در حالی که نه در سطح متی لوپز’ تکان دهنده و اشک آغشته پست ایدز, درام, پرلمن, تبدیل, عمل, گی, قلدری به شدید و تحریک آمیز مراسم گذشت. در خود راه ساده از سفید دشت موثر است و توجیه می شود.

ما می خواهیم بیشتر – و به زودی از غرش رعد!

از دشت سفید همچنان از طریق 8 مارس در 7:30 p. m. روز شنبه و یکشنبه; 2:30 بعد از ظهر یکشنبه در بازی 3400 اصلی. برای اطلاعات تماس 713-521-4533 و یا بازدید thunderclapproductions.com. یا
[email protected] پرداخت آنچه شما می توانید پیشنهاد قیمت 25 دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>