که دلقک در این خانواده مبارزه با بیش از Everly Brothers رسید ؟ هیئت منصفه برای تصمیم گیری

شصت سال پس از پاپ duo Everly Brothers نوتبوک خود را بزرگترین ضربه, یک سوال باقی می ماند: چه کسی نوشت: “کتی را دلقک”?

در یک تصمیم گیری تقسیم خور دهه دشمنی بین برادران همین Everly و اواخر فیل Everly اکثریت پنل یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکومت این هفته این سوال بهترین سمت چپ به صورت یک هیئت منصفه.

“Everly Brothers یکی از معروف ترین duos در محبوب موسیقی آمریکا تاریخ” 6 مدار ایالات متحده دادگاه تجدید نظر قاضی John K. بوش نوشت: دادگاه اکثریت. “هنگامی که دیک کلارک معرفی آنها را به آواز خواندن کتی را دلقک در آمریکا دستهء موسیقی تلویزیون نشان می دهد, او گفت:, آهنگ, ‘صدا همه خود را’ — یکی از او به نام ” کمی غیر عادی کمی عجیب و غریب …’

“این اختلاف بیش نگارش کتی را دلقک نیز کمی غیر معمول و کمی عجیب و غریب” بوش نوشت. “و … این است که هیئت داوران تعهد به مرتب کردن بر اساس آن همه است.”

طریق با یک Everly برادر’

Everly Brothers نوجوانان شد زمانی که آنها خود را شروع کردم در کسب و کار موسیقی. هر دو بعدها می گویند که آنها نمی کند مثل این است که یک duo اما نمی تواند موفق به طور جداگانه.

این جفت ارز را بزرگترین ضربه, “کتی را دلقک” منتشر شد و در سال 1960. برادران بارها و بارها ادعا co-نگارش هر بازگویی همان داستان: همین Everly آغاز شده آهنگ; Phil Everly آن به پایان رسید.

اما برادران بودند در تقابل پشت درهای بسته. در سال 1973 دشمنی عمومی رفت و “کتی را دلقک” در مرکز این مبارزه بیش از حد.

با توجه به گزارش منتشر شده در آن زمان همین آیووا نشان داد تا در کالیفرنیا گیگ که مست او لت و پار اشعار خود آهنگ. برادران استدلال – در مرحله – و همین Everly ناودان گیتار خود را پایین و راه می رفت.

“من از طریق با یک Everly برادر” اخبار حساب به نقل از همین Everly عنوان کرد و گفت.

وجود اختلاف بین برادران یا فیل Everly وارثان که در سال 1980 به Everly خواستار برادر خود را ثبت بیش از حقوق به حق امتیاز و اعتبار عمومی برای “کتی را دلقک.” فیل Everly انجام داد.

و در یک نظر مخالف, 6th مدار قاضی Ralph B. پسر جونیور معتقد است که باید در پایان این حقوقی جنجال بر نویسندگی – حمل است که با آن همه پاداش های مالی این آهنگ و درو خواهد کرد.

“هر آنچه در حقیقت در محاسن — داستان آنها گفت: برای اولین بار در بیست سال بعد از این آهنگ ایجاد و یا یکی از آنها گفت: برای بیست سال گذشته قبل از فیل مرگ — هیچ منطقی داوران می تواند نتیجه گیری دیگر که به صراحت رد فیل ادعای شرکت, نویسندگی” مرد نوشت.

“هیچ منطقی داور می تواند نتیجه دیگر از آن همین سادگی و صراحت رد فیل co-نگارش کتی را دلقک.”

اما فیل Everly را ورثه می گویند در غیر این صورت – و آنها می گویند Everly Brothers باس بازیکن می تواند آن را اثبات کند.

‘شفاهی خشونت’

جوی پیج بازی باس برای Everly Brothers برای سال و حفظ دوستی با فیل Everly برای سال بیشتر است.

پیج معتقد همین Everly به نام برادر خود را در سال 1980 عصبانی و “شفاهی خشونت” پرونده های دادگاه نشان می دهد. پیج گفت: او به گوش “فیل را کنار تلفن تماس” و شنیده همین Everly قلدری برادر خود را به من بدهید تا حقوق خود را به “کتی را دلقک.”

پیج بعد از شهادت او شنیده ام “فیل بگو چگونه می توانم به شما انجام این کار به من ؟” و “شما می دانید من نوشت: نیمی که آهنگ” ” این نظر اعلام کرد. “پیج اضافه شده که فیل گفت که او قرار بود به آن را به عقب خواند چرا که او خسته از مبارزه با همین.”

همین Everly محروم ساخت تماس بگیرید. او ادعا کرد که او “انکار” نامه ای در حدود همان زمان به عنوان قاضی بوش که در او حاکم طرفدار فیل Everly وارثان او نمی تواند آن را تولید یا اثبات وجود آن است.

بوش نوشت: در نظر اکثریت است که حتی پس از فیل Everly امضا توافق نامه انتقال حقوق مربوط به حق امتیاز و اعتبار عمومی برای “کتی را دلقک” در سال 1980 هر دو برادران ادامه داد: می گویند عموم آنها نوشت و آن را با هم.

“با وجود این تغییرات در حق امتیاز و مجوز هر دو برادران اظهارات عمومی در ادامه به اعتبار فیل به عنوان یک نویسنده در یک سال 1984 بیوگرافی برادران Everly و یک مصاحبه تلویزیونی که در همان سال در Rock ‘N’ Roll اودیسه” بوش نوشت.

فیل Everly وارثان او ادعا خصوصی “bemoaned” برادر خود را ادعا می کنند از تنها نویسندگی به قبر او در سال 2014.

“هیچ یک از شواهد تکیه بر همین ایجاد به عنوان یک ماده از قانون است که او به سادگی و به صراحت رد فیل نویسندگی” بوش نوشت.

مورد در حال حاضر بازگشت به ایالات متحده دادگاه منطقه در نشویل برای محاکمه.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>