چرا شما احتکار کاغذ توالت? ما می خواهیم به دانستن

Coronavirus اساسا برگزاری کل جهان را به گروگان گرفتند. سفرهای بودن لغو شد. بازارهای در حال توفنده. مردم در حال مرگ هستند. سگ ها و گربه ها با هم زندگی می کنند…mass hysteria شدید نگرانی است. و ما هیچ تمایلی به تطهیر اثرات coronavirus یا underplay نیاز به ایمنی و بهداشت خوب. ما به آن عمل کنیم.

اما چرا این همه که مقدس است, آیا شما مردم را احتکار کاغذ توالت?

نگاه ما درک می کنیم که ما رفت و به یک خودرو منطقه در هفته گذشته به خرید برف پاک کن شیشه جلو و دیدم بزرگ به نام درب است که گفت: “از ماسک” ما می دانستیم که چیزهایی که بودند کمی دست پاچگی اما حداقل این بود که برخی از اندازه گیری حفاظت در برابر عفونت حتی اگر در حال حاضر بیمارستان های در حال اجرا کوتاه با تشکر از شما بیش از مصرف است. اما کاغذ توالت? به طور جدی ؟

در سراسر کشور و جهان, توالت کاغذ و بطری آب در حال پرواز کردن قفسه. بطری آب ما می توانیم تقریبا درک حتی اگر این را احساس نمی کند مانند یک انسان زنده آخرالزمان و یا نوعی از Sharknado وضعیت. کاغذ توالت, اما باعث می شود حس صفر.

اول این است که یک روده ویروس. بله برخی از مردم نشانه های آن, اما آنها بسیار نادر تر از استاندارد تب, درد, لرز, و غیره. بنابراین شانس شما نیاز به 500 رول کاغذ توالت در طول این زمان بیماری هستند و احتمالا خیلی باریک است.

دوم بله از آن است که بافت اما وجود ندارد کمبود دستمال کاغذی فقط TP. پس وجود ندارد “اگر من نیاز به ضربه به بینی من حدود 22,000 بار ؟” بهانه ای برای عقب نشینی.

در نهایت اجازه دهید بگویم برای لحظه ای شما به روز قیامت شاخص و شما احساس می کنید مانند این است که یک بیماری همه گیر است که از بین بردن بسیاری از بشریت است. شما می دانید گرفتن آماده شده است. اگر این مورد است, شما نمی فکر می کنم چیزهایی مانند بنزین و باتری و ژنراتور و شاید کسانی که تند و زننده یخ خشک جیره غذایی ممکن است بالاتر در لیست از رول Charmin?

آیا شما بچه ها انجام می دهند ؟ آن را مانند کسی که به شما گفته شد قرنطینه آینده و فکر خود را “من گیر شدن در خانه بدون مقدار زیادی از حمام پاک کردن مواد.” این است که واقعا چگونه فکر می کنید ؟

ما درک می کنیم نیاز به اولویت بندی شرایط بهداشتی در طول این زمان بحران. ما فکر می کنیم آن را به طور مداوم Purell تمام بدن خود را و کسانی که از شما عزیزان اما هی که سفر خود را. و ما دست در دست با فرکانس بیشتر این روز است. بنابراین ما آن را به یک درجه است.

ما به طور جدی نمی نیاز به انبارها پر از کاغذ توالت, اما من حدس می زنم اگر ما کوتاه اجرا, در حال حاضر ما می دانیم که تماس بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>