رژیم صهیونیستی. بیل لی اخیرا پیشنهاد $40.8 میلیارد بودجه خواستار حدود 650 میلیون بیشتر برای K-12 آموزش و پرورش 100 میلیون دلار برای دولت های محلی کمک های بلاعوض و 50 میلیون دلار سرمایه گذاری دولت در صندوق ذخیره.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از بودجه به دنبال تخصیص بودجه به سمت طرح های خاص و سازمان های دولتی, فرماندار نیز پیشنهاد 40 میلیون دلار کاهش مالیات.

اگر تصویب کاهش مالیات خواهد بود لی دوم در دو سال است. در سال گذشته فرماندار بودجه پیشنهادی شامل 10 میلیون دلار کاهش مالیات مالیات پرداخت شده توسط بدنسازی صاحبان.

اما اکثریت قریب به اتفاق تنسی 6.8 میلیون نفر را هرگز منافع مستقیم از لی پیشنهاد.

در این سال پیشنهاد کاهش مالیات به نفع 191,000 مردم اکثر آنها زندگی می کنند در خارج از تنسی است. که چون لی توصیه برش خارجه حرفه ای مالیات امتیاز در نیم.

مالیاتی است که در حال حاضر 400 دلار در سال پرداخت می شود توسط وکلا لابی پزشکان و کارگزاران. از کسانی که از پرداخت مالیات فقط 44,400 تماس تنسی, صفحه اصلی, در آوردن $17.7 میلیون دلار به دولت با توجه به گروه درآمد.

باقی مانده 147,100 زندگی می کنند در خارج از داوطلب دولت و کمک $58.8 میلیون دلار درآمد برای دولت است.

فرماندار توصیه می شود 40 میلیون دلار کاهش مالیات می آید پس از قانونگذاران با موفقیت به تصویب یک قانون در سال 2019 را به یک استراحت به 15 حرفه ای که پرداخت مالیات امتیاز یک برش به ارزش $22.3 میلیون. سال گذشته قطع به امتیاز مالیات نمی شد در ابتدا به پیشنهاد فرماندار و به جای آن در محل قرار داده شد و توسط قوه مقننه در بالای ورزشگاه مالیاتی حذف.

کاهش کمک به کسب و کار, گسترش, حامیان می گویند

در سال گذشته لی و مقننه تصویب یک لایحه برای از بین بردن تفریحی مالیاتی در مراکز تناسب اندام و باشگاه های بهداشتی.

به طور کلی اصطلاح بدنسازی مالیاتی برای اولین بار اعمال شده در سال 1980 تولید بیش از 6 میلیون دلار برای دولت با توجه به اندازه گیری مالی داشته باشید.

برش در تفریحی مالیاتی, اما, تمدید نمی شود به همه کسانی که در آن پرداخت. امکانات مانند باشگاه های کشور باشگاه تنیس و گلف در ادامه به پرداخت مالیات گفت: Kelly, هندي سخنگوی تنسی گروه درآمد.

هندي گفت: حدود 750 امکانات تناسب اندام برآورد شد برای دریافت امداد از ورزشگاه مالیات به عنوان یک نتیجه از قانون جدید است.

با تشکر از شما برای اینکه یک مشترک. حمایت شما باعث می شود داستان مثل این یک واقعیت است.

لی گفت: کاهش مالیات بخشی از تلاش برای کاهش بار بر روی کسب و کارهای کوچک و بهبود سلامت Tennesseans.

جیم براون یک لابی برای ملی فدراسیون به صورت مستقل کسب و کار که مورد حمایت ورزشگاه قوانین مالیاتی گفت: کسب و کارهای محلی مانند تناسب اندام Orangetheory باز کرده اند مکان های جدید و ارائه خلاق تخفیف پس از تصویب این قانون.

“کسب و کار در حال شکوفایی و معافیت مالیاتی واقعا کمک کرد,” او گفت:.

لی دفاع مالیاتی برش را نگاه اضافی کاهش

هفته گذشته لی در دفاع از پیشنهاد کاهش مالیات امتیاز.

“(من) همیشه به دنبال فرصت برای بازگشت پول را به مالیات دهندگان” لی به خبرنگاران گفت:.

فرماندار به نام امتیاز مالیات یکی از مهمترین و خودسرانه در تنسی است.

“آن ارائه شده برای بازگشت قابل توجه از پول مالیات برای کسب و کارهای کوچک به مردمی که در حال ایجاد شغل در خارج وجود دارد,” او گفت:.

پرسید: اگر او را در نظر بگیرید پیشنهاد کاهش مالیات است که به طور مستقیم تاثیر بیشتر ساکنان مانند مالیات بر فروش در مواد غذایی برای پرداخت توسط میلیون ها نفر لی گفت: او همیشه به دنبال کاهش امکان پذیر است.

“اولین خودسرانه و آنهایی که پس از آن ما را همیشه نگاه به قطع گسترده تر مالیات هنگامی که آن را ممکن است,” او گفت:.

تحت بررسی: رژیم صهیونیستی است. Lee دولت تنسی مقننه صورت بثورات از پرونده های حقوقی بیش به تازگی تصویب قوانین

با وجود این واقعیت است که نزدیک به 77 درصد از کسانی که از پرداخت مالیات امتیاز خارج از دولت و لی در دفاع از این حرکت گفت: تمایل خود را به بازگشت پول به تنسی مالیات دهندگان.

“اما درمان همه آنها همان و از بین بردن مالیات بر مردم است که در دولت و خارج از دولت بود و درست به انجام,” او گفت:.

سرهنگ رژیم صهیونیستی. شیدا McNally, R-اوک ریج گفت: امتیاز کاهش مالیات باید در سراسر هیئت مدیره برای هر دو در دولت و خارج از دولت ساکنان و یا آن می تواند منجر به اقدام قانونی.

“امن ترین راه این است که فقط برای از بین بردن یا کاهش آن در همه,” او گفت:.

McNally گفت: باریک کاهش ممکن است بیشتر احتمال دارد دولت می تواند در صورت طرح دعوی در دادگاه.

“من فکر می کنم آن را آسان تر به بازی است.”

دیگر کاهش مالیات در جدول

فراتر از فرماندار پیشنهادی امتیاز کاهش مالیات قانونگذاران پیشنهاد خود اقدامات برای کاهش مالیات است.

در میان آنها تشکر. پتسی Hazlewood R-سیگنال کوه و بهداشت ، بو واتسون, R-Hixson در حال حمایت از لایحه ای که به دنبال ایجاد یک غذا مالیاتی, تعطیلات, HB 1697 و SB 2683.

ایده این است که شبیه به یک فروش سالانه تعطیلات مالیاتی در اواخر ماه جولای خواهد از بین بردن 4% مالیات بر فروش مواد غذایی و مواد غذایی بین تاریخ 1 ژوئن و ژوئیه 31.

مالی توجه داشته باشید برای این لایحه در بر داشت دولت را از دست دادن $44 میلیون دلار یا حدود 4 میلیون دلار بیش از آنچه تنسی را از دست خواهد داد و تحت لی پیشنهاد قطع به امتیاز مالیاتی.

هفته گذشته Hazlewood گفت: Chattanooga Times Free Press به عنوان بسیاری از 57 از خانه او همکارانش را امضا کرده بود بر روی اندازه گیری. روز چهارشنبه خانه کمیته مالی قرار می گیرد این قانون پشت سر بودجه یک رویه حرکت به تاخیر این لایحه را در نظر میگیرد تا بعد از آن در سال.

در اوایل این ماه واتسون تبلیغ این قانون گفت: این امر ایجاد یک مکالمه است که قانونگذاران نیاز به.

“وجود خواهد داشت تعدادی از ایده ها چگونه ما می توانیم یا صرف پول و یا صرفه جویی در پول و آن را به قوه مقننه … به وزن آن اهداف در برابر اهداف بلند مدت دولت,” او گفت:.

“به آن نوع از پیشنهادات جلو آمده و از آنجا که پول زیادی در دسترس من فرض وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مکالمه و یک سوال در مورد اولویت است.”

رسیدن به Joel ایبرت در jebert@tennessean.com یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im