ریک بارنز ندارد فانتزی, توضیح مفصل برای تنسی بسکتبال مبارزات علیه Auburn دو فصل گذشته.

این جلد مربی نیاز به تنها دو کلمه است.

“آنها” بارنز گفت. “آنها یک تیم خوب. آنها یک چهار نهایی تیم سال گذشته است. آنها خوب است.”

UT دهکدهای از دست داد سه مستقیما به Auburn و سابق دانشگاه تهران مربی بروس مروارید در دو فصل گذشته. ببر روت UT 94-84 اولیه در ثانیه بازی دو فصل پیش قبل از خنثی کردن دو قهرمانی فرصت های فصل گذشته است.

تنسی از دست داد در آبرن طور منظم در فصل آخر سال گذشته به دست یک سهم در ثانیه عنوان شده است. سپس جلد دمیده شد در مسابقات SEC عنوان بازی آبرن توسط تیم رسیده است که این چهار نهایی.

بارنز گفت: این ببر تیم متفاوت تر از آن بودند. ببر با اتکا به شدت در سپاه پاسداران برایس قهوه ای و جارد هارپر به عنوان آنها گلوله 37.7 درصد از 3 نقطه در محدوده فصل گذشته.

اما قهوه ای فارغ التحصیل هارپر و رو به جلو Chuma Okeke چپ اولیه برای NBA و Auburn یک تغییر هویت توهین آمیز.

“آنها متفاوت از آنها از یک سال پیش که در آن آنها نمی ساخت به طور معمول به عنوان بسیاری از threes به عنوان آنها ساخته شده” بارنز گفت. “آنها با تکیه بیشتر در داخل بازی و میانی بازی. آنها قادر هستند مانند هر تیم پس از تیراندازی شب.

“آنها بیشتر از یک در داخل و بیرون تیم از آنها از یک سال پیش. آنها دشوار تیم برای دفاع کند.”

Auburn آستین جلو ویلی است که به طور متوسط 10.5 امتیاز و 9.4 پرتاب ریباند. بارنز انتظار ببر را به ادامه گرفتن Wiley به شدت درگیر شنبه (ظهر ET, CBS).

اما رو به جلو اسحاق Okoro — Auburn دوم-گلزن برجسته و rebounder بازی کرده است و در گذشته دو بازی با یک کشیده همسترینگ. او سفر به گرجستان روز چهارشنبه اما بازی نمی کند.

Auburn خود را از دست داده گذشته دو بازی با دو رقم میسوری و گرجستان بدون بسیار مورد توجه دانشجوی سال اول.

“آنها هنوز هم بازیکنان خوب” بارنز گفت. “شکی وجود ندارد که آنها هنوز هم انجام دهد.”

جاده پر از دست انداز

تنسی سفر به Auburn راه اندازی این جلد به ستمکاران نهایی پنج بازی کشش به فصل.

روی جلد بازی در آرکانزاس میزبان فلوریدا به کنتاکی و در صورت Auburn در چهار بعدی.

“من نمی توانم تصور کنید که هر یک سخت تر پایان از ما پایین آمدن کشش” بارنز گفت. “همین دلیل است که در اوایل زمانی که شما احساس می کنید همه چیز را به نفع خود شما نیاز به گرفتن برخی از (برنده) و زمانی که شما نمی توانید آنها را از آن باعث می شود آن را دشوار است.

“من فقط فکر می کنم این زمان از سال برنده دریافت کنید. من اهمیتی نمی دهند که شما در حال بازی چون همه را بدست بهتر است.”

تنسی باز SEC بازی با یک 4-2 رکورد با یک جفت از دو بازی رگه برد. این جلد نه برنده دو بازی در یک ردیف پس از رفتن 3-4 در بازی های لیگ پس از شروع قوی.

“همه ما رفتن را از طریق بار از برنامه های ما که در آن دشوار است” بارنز گفت. “من حتی نمی آن نگاه یا فکر می کنم در مورد آن. این فقط وجود دارد و اجازه دهید به مقابله با آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de