این قسمت سوم از هشت قسمت به بررسی چشم انداز تنسی در هر موقعیت پیش از بهار عمل آغاز می شود که آوریل 9. امروز ما پیش نمایش linebackers.

چند عامل توضیح دهد که چرا تنسی بهبود پس از stupefying back-to-back ضرر و زیان به آغاز فصل گذشته به پایان 8-5. مستقیما در میان آنها: میانه linebacker دانیل Bituli بازگشت و پس از دو بازی غیبت پیش فصل زیر عمل جراحی زانو به رهبری یک دفاع که شد این تیم را با قدرت است.

Bituli شد ضربان قلب که دفاع پیشرو در جلد پردازد و در فصل سوم در یک ردیف.

جایگزین کردن او است مسلما بزرگترین وظیفه تنسی چهره در سال 2020 دیگر از پیدا کردن یک راه حل ثابت در کارفرمایی.

بازگشت استارت (1)

هنری به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار

دیگر returners (8)

J. J. پترسون اردن آلن Deandre جانسون Quavaris دولا روم, Harrison, سلن صفحه سوم Kivon بنت هارون Beasley

تازه واردان (4)

Morven یوسف تایلر بارون Martavius, فرانسوی, Bryson Eason

چشم انداز

محرومیت چیزی پیش بینی نشده را به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار خواهد بود استارت و رهبر linebacking سپاه. فراتر از آن شغل هستند تا برای grabs.

بنت دولا جانسون و هریسون تمام دریافت منظم زمان پخش به عنوان ذخایر فصل گذشته. بنت ترین مولد به خصوص فصل را به پایان.

بنت جانسون هریسون و دولا شدن ترکیب هفت کیسه. که 1½ کمتر از کیسه دارل تیلور به تنهایی وارد شده به عنوان یک ارشد. کسی از این کوارتت نیاز به ظهور به عنوان برجسته تر تصویب متهور کردن لبه.

و خواهد شد که تیم با به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار به عنوان یک همکار در داخل linebacker?

دولا شدن بازی های برگزار شده است هر دو در داخل و خارج اما ممکن است بهتر مناسب برای دومی. پترسون سابق چهار ستاره signee شده است یک عابر پیاده مجری در سراسر دو فصل است.

چهار ستاره signees Eason و فرانسه در داخل linebacker مواد, اما نه زود است enrollee. که گفت: نه به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار, بنابراین, حکومت نه از آن دسته از دانشجویان سال اول کمک های اولیه. و بارون می تواند وارد این مخلوط را به عنوان یک پاس حمله کننده زمانی که او می رسد در تابستان.

یک پیش بینی

یک دانشجوی سال اول شروع خواهد شد در داخل linebacker در کنار به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار, شاید به عنوان به زودی به عنوان فصل بازکن.

Pruitt قصد ندارم به خجالتی و دور از بازی های واجد شرایط دانشجوی سال اول. نگاه هیچ بیشتر از فصل گذشته زمانی که به ‘ o به زن نما, زن کیردار آغاز بازکن پس از ثبت نام در ماه ژوئن.

جانبازان مانند صفحه و پترسون نشده نشان داده است آنها را شایسته از شروع کار. با استعداد دولا می توانید هر linebacker اما او نبود نور جهان در آتش به عنوان یک دانشجوی سال اول.

Eason و نیاز به وارد در دانشگاه با این طرز فکر که آنها می توانید برنده یک نقطه شروع.

یکی به تماشای

قبل از کریس Rumph سمت چپ برای یک کار در NFL, تنسی سابق خارج linebackers مربی به جانسون یک فریاد در طول یک امضای جشن روز.

“او کاملا تبدیل بدن خود را” Rumph گفت: Feb. 5.

جانسون بالغ بر 30 پردازد او در سه فصل اول در تنسی است. سابق بوچ جونز استخدام فرصتی برای یک نقش بزرگتر زیر تیلور خروج.

بزرگترین سوال

به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار آماده برای رفتن از رابین به بتمن ؟

مقاطعه در تولید کلی و قوام عملکرد به زن نما, زن کیردار برای ‘ o تا به حال بهترین فصل از هر تنسی دانشجوی سال اول در سال 2019. او در آغاز همه آنها به جز یک بازی در مسیر به SEC همه دانشجوی سال اول انتخاب تیم. او رتبه دوم را در این تیم با 72 تکل و ثبت حداقل یک تکل در هر بازی. به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار اثبات کامل wingman به Bituli.

اما آن را کاملا متفاوت تجربه بالا بودن سگ از sidekick. به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار به نظر می رسد مناسب برای بزرگتر, نقش, هر چند. او مغزی, قدیمی, استعداد و اعتماد به نفس. این جلد نیاز به یک جدید رکن اصلی در اطراف آن برای ساخت دفاع خود را. به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار انتخاب منطقی است.

موقعیت سری

خط حمله: جلد است’ خط حمله آماده برای تبدیل شدن به یک تیم قدرتی ؟

خط دفاعی: می توانید جانباز خط دفاعی را تشکیل می دهند برای از دست دادن کلید linebackers?

Linebackers: هنری را به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار آماده برای تبدیل شدن به رکن اصلی دفاع?

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im