چرا Knox County شهردار Glenn Jacobs برنامه furloughs به جای استفاده از میلیون ها نفر در دست

Knox County پنج شنبه اعلام کرد که 366 شهرستان کارکنان خواهد بود furloughed برای هشت هفته آغاز مارس 8, صرفه جویی در این شهرستان حدود 1.73 میلیون در حقوق و دستمزد به عنوان فروش مالیات بر درآمد گرفته است آمار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در اواخر ماه مارس به عنوان محدوده COVID-19 و آن شدید اقتصادی در دولت های محلی منابع مالی در حال تبدیل شدن روشن شهر و شهرستان های مالی بالا ذهن قرار داده و سر خود را با هم به آمده تا با یک فرمول طرح آنچه آن را به دولت هایشان.

چه بویس ایوانز شهرستان موقت مدیر امور مالی و کریس کالدول, شهرستان, مدیر امور مالی, محاسبه به معنای میلیونها دلار از دست فروش مالیات بر درآمد در مقایسه با سال گذشته است. فروش رسمی مالیاتی چهره های اجرا دو ماه تا شهرستان خواهد خود را دریافت نمی مارس مالیات بر فروش ارقام تا اواسط ماه مه.

شهرستان پیش بینی پیش بینی کاهش از $7 تا 18 میلیون دلار در پایان سال مالی در ماه ژوئن بسته به مدل مورد استفاده کالدول روز دوشنبه گفت:. شامل از دست دادن اضافی 4.6 میلیون دلار در درآمد مالیاتی شهرستان تا به حال پیش بینی شده قبل از همه گیر آن را در این سال است.

جاکوبز می تواند تصمیم گرفتند برای اجرای furloughs از شهرستان نزدیک به 200 میلیون دلار در آن “یک شبه حساب” — مقدار پول نقد در دست است که اببس و جریان های روزانه — اما کالدول گفت: میزان تبخیر به سرعت.

اغلب این شهرستان rainy-day صندوق شهرستان صندوق به طور کلی تعادل (حدود 68 میلیون و نه از جمله آنچه که اختصاص به Knox County Schools) استفاده می شود به جزئیات و بودجه شهرستان امور مالی در یک نقطه خاص در سال مالی اما پول نقد در دست شکل یک تصویر دقیق تری از کجا این شهرستان نشسته است.

در طول روز سه شنبه جلسه شورای شهر, شهردار Indya Kincannon گفت: این شهرستان پیش بینی یک $8 تا 9 میلیون کاهش در مالیات بر فروش پوشا آخرین ماه از سال مالی جاری که 30 ژوئن به پایان می رسد و به بودجه سال آینده است. شهر برنامه ریزی furloughs یا اخراج در این زمان, او گفت:.

“با توجه به ما در وسط یک جهانی همه گیر ما در مالی قوی شکل و به خوبی موقعیت مقاومت در برابر این ضربه مالی” او گفت:.

مالیات بر فروش پیش بینی, در میان دیگران, led, Knox County شهردار Glenn Jacobs اعلام furloughs برای شهرستان کارکنان در هفته گذشته هر چند جزئیات در مورد چه کسی خواهد بود furloughed هنوز هم نیاز به کار کرد. تصمیم به ظرافت مسئولیت رسیدگی به امور مالی شهرستان در طول بحران و خارج از غرفه در مقایسه با هفته شهرستان کشیدن پای خود را با آن COVID-19 پاسخ و Jacobs’ بحث در مورد آزادیهای شخصی در طول بحران.

هفته گذشته جاکوبز گفت: هر چیزی در این شهرستان می توانید انجام دهید برای کمک به جبران از دست دادن درآمد باید انجام شود.

“در همان زمان به دلیل (دولت فدرال بسته محرک) مراقبت در قانون و آنچه که دولت انجام شده است, ما می تواند انجام دهد و هنوز هم تا حد امکان اطمینان حاصل شود که کارکنان ما در حال گرفتن مراقبت از گرفته شده به عنوان خوب,” او گفت:.

بیشتر: Knox County خواهد کردند کارگران را برای یک کمبود در مالیات بر درآمد

این furloughs لازم نیست به تایید کمیسیون شهرستان ها است.

Kincannon گفت که او هنوز هم در حال حاضر برای اولین بار “no-frills” بودجه شهرستان در ایالت شهر آدرس جمعه اما این روند همان نخواهد بود. به جای جمع آوری با صدها نفر از شهرستان کارکنان و ذینفعان Kincannon خواهد شد انتشار یک فیلم کوتاه و بودجه جزئیات مدتی جمعه. این شهر هنوز اعلام کرد که زمان برای این پست.

چگونه مالیات بر فروش مجموعه آثار

مالیات بر فروش مجموعه Knox County تقسیم شده است بین شهر و شهرستان, که هر دو مستقیم 72 درصد از همه از دلار جمع آوری شده به Knox County سیستم مدرسه و شهر فرگت که هدایت 50 درصد به مدارس. حدود 70 ٪ از تمام فروش جمع آوری مالیات در این شهرستان اتفاق می افتد در محدوده شهر اما همه مالیات بر فروش دلار — بدون در نظر گرفتن جایی که آنها هستند جمع آوری شده در این شهرستان اختصاص یافته از سوی دولت به این شهرستان است که doles آنها را مناسب.

با استفاده از جدید ترین شهرستان ارقام در اینجا این است که چگونه محاسبات مالیات بر فروش در حال پیکربندی شده است.

فوریه سال 2020 مالیات بر فروش ارقام

  • کل شهرستان: $17.2 میلیون
  • مدارس بخش: 12 میلیون دلار
  • شهرستان بخش: $3.3 میلیون
  • شهرستان بخش: 1.2 میلیون دلار
  • فرگت بخش: $485,000

آنچه در مورد 200 میلیون دلار در بانک ؟

این شهرستان ذخایر نقدی ادامه خواهد داد به کاهش صورتحساب پرداخت می شود در طول تابستان از جمله 40 میلیون دلار بدهی پرداخت برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 1 و از دست دادن حدود 46 میلیون نفر در آموزش پایه برنامه ریزی بودجه برای ماه های ژوئیه و اوت زمانی که بودجه آموزش و پرورش نیست, پرداخت, Caldwell, گفت:.

او گفت: این شهرستان همچنان به پرداخت حدود 500 میلیون دلار بودجه برای سیستم مدرسه که به مقدار بیش از 1.3 میلیون در روز.

“هزینه های آن را متوقف کند” کالدول گفت. “درآمد نمی آید اما هزینه های خود ادامه خواهد داد.”

هدف او گفته بود که بودجه با کاهش ذخایر در ذهن است. را کردند پس انداز اگر چه مقدار نسبتا کوچک در مقایسه با کل پول نقد در دست مقدار کمک خواهد کرد.

بیشتر: ‘انتخاب های دشوار’ پیش رو برای دولت به عنوان تنسی می بیند درآمد قطره از coronavirus

در سال گذشته این شهرستان را به پول نقد در دست نقطه کم آمد — آن را به عنوان به طور معمول می کند — در ماه سپتامبر (قبل از شهرستان مالیات بر املاک جریان در) زمانی که شهرستان بود به حدود 30 میلیون دلار در دست کالدول گفت.

اگر شما جای این سال پیش بینی شده تلاش در بالا از سال گذشته اعداد و تفریق 7 دلار به 18 میلیون در فروش مالیات بر درآمد پول نقد در دست طول می کشد یک ضربه. این حساب نمی کند برای میلیون ها نفر در دیگر presumptive ضرر و زیان در آینده از شهرستان هتل/متل, مالیات بر املاک, مالیات و هزینه های دادگاه ،

“بنابراین نقطه که چرا ما کردند?” کالدول پرسید. “ما در حال انجام furloughs با یک چشم بر درآمد چهار ماه آینده پنج ماه به آینده است.”

این شهرستان می تواند تسکین موقت و درخواست کم بهره و مالیات پیش بینی توجه داشته باشید از یک بانک اما کالدول گفت: این امر اضافه کردن به شهرستان پرداخت بدهی و به طور بالقوه می تواند آسیب های آن به AA+ کاهش رتبه.

این شهرستان می تواند اعمال موقت ملک افزایش مالیات چیزی است که حداقل در برخی از کمیسیون ذهن در سال های اخیر از این شهرستان نشده بود و افزایش مالیات بر دارایی در 20 سال اما انجام این کار در طول یک بیماری همه گیر خواهد بود nonstarter به علاوه Jacobs — مانند سلف خود hatebreed — وعده داده است بدون مالیات را افزایش می دهد در حالی که او شهردار.

از سوی دیگر نزدیک به سه هفته پیش نشویل شهردار جان کوپر اعلام کرد که دولت سرمایه را به “شدت” افزایش در این شهر املاک نرخ مالیات. این شهرستان قبلا در وخیم اقتصادی محدودیت های طولانی قبل از گردباد پاره پاره از طریق بخش هایی از شهر و COVID-19 رسید.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>