چرا Knox County شهردار Glenn Jacobs در نظر نمی یک ملک افزایش مالیات در زمان نامشخص

آن بوده است بیش از 20 سال پس از Knox County تا به حال یک افزایش مالیات و جهانی و همه گیر است که در طلیعه امواج از بودجه عدم قطعیت — برنده نیست و احتمال تغییر آن در هر زمان به زودی.

نشسته در ششم-طبقه کنفرانس اتاق مشرف به رودخانه تنسی روز پس از اواخر شب بودجه رای گیری هفته گذشته شهردار Glenn Jacobs رد این ایده از یک ملک افزایش مالیات برای کمک به این شهرستان در ماه های آینده.

“در اینجا موضوع: وقتی که شما شروع به جمع آوری مالیات بر املاک شما در واقع می تواند تاثیر منفی بر درآمد خود را به دلیل است که باعث می شود مردم بیشتر به جنحه زیرا آنها می توانند آنها را پرداخت,” او گفت:.

هدف او گفت این است که به نگه داشتن پول در دست مردم.

بودجه عبور: جدید Knox County بودجه شامل 1.6 میلیون دلار برای کلانتر, پاداش

“این زمان به منظور بالا بردن مالیات,” او گفت:. “و من درک می کنم که شما می دانید, آن را اضطراری, اما هنوز هم شما می تواند در نهایت صدمه زدن به خودتان بدتر چون شما تعدیل فعالیت های اقتصادی به ویژه هنگامی که آنها در حال تلاش برای بدست آوردن مردم به خارج و صرف پول بیشتر و این نوع از مسائل.”

شب گذشته در این شهرستان کمیسیون مورد بحث به 820 ناکس شهرستان کلانتر دفتر کارکنان یک جایزه برای ساعت. در نهایت کمیسیون تصمیم به 1500 دلار جایزه برای هر کارمند بیش از یک امکان $750 یکی.

در حالت عادی و سالم بودجه حدود $600,000 تفاوت در $851 میلیون بودجه نمی توانست یک نقطه چسبیده. اما COVID-19 ساخته شده است که بودجه پیچیده ریاضی مشکل است که همچنان به تکامل است.

در حالی که این شهرستان می تواند و به احتمال زیاد خواهد شد گرفتن پول از این صندوق به طور کلی — همچنین به عنوان شناخته شده rainy-day صندوق که صندوق انتظار می رود کاهش precariously پایین قبل از آن ایجاد back up در پاییز هنگامی که مالیات بر املاک آمده با توجه.

Jacobs تحت فشار قرار دادند کمیسیون ناموفق نسبت به $750 گزینه با یک وعده دوباره مقدار اگر شهرستان بود در یک امن تر نظر مالی در پاییز. روز شنبه گفت: تصمیم کمیسیون می افزاید: عدم اطمینان بیشتر به بودجه.

“من نگران هستم که در مورد” او گفت:.

بودجه قطعیت بود چرا Jacobs انتخاب کردند صدها نفر از کارکنان شهرستان در اوایل این سال بسیاری از آنها باقی می ماند از کار. روز شنبه گفت: این شهرستان خواهد به احتمال زیاد این کار را دوباره.

او تصمیم گرفت furloughs او گفت: از آنجا که کارکنان هنوز هم پرداخت می شود از طریق فدرال مراقبت عمل می کنند و بسیاری از furloughs آمد از مکان هایی مانند سیستم کتابخانه بود که مجبور به بستن.

“ما باید برای حفظ Knox County government باز کردن و رفتن” جاکوبز گفت. “این یک وضعیت متفاوت است. ما آن را انجام نمی, من باور نمی کنم, فقط به درآمد. چرا که مردم با استفاده از خدمات ما برای ارائه. من فکر می کنم ما هنوز هم باید گزینه های دیگر ما می تواند در نگاه قبل از ما انجام این کار است.”

در نهایت هر بودجه تصمیم گیری ساخته شده است توسط کمیسیون. برخی از اعضای سرگرم فکر افزایش مالیات برای کمک به این شهرستان پرداخت برای مدارس جدید در سال گذشته اما بحث نمی رفتن بسیار دور است.

اگر این کمیسیون تا کنون برای رای دادن به پیاده سازی یک افزایش مالیات آن را با هشت رای به نادیده گرفتن یک Jacobs وتو. با توجه به آرایش فعلی کمیسیون این است که بسیار بعید است اتفاق می افتد.

هنوز هم حتی اگر بودجه را از نزدیک به 900 میلیون دلار به مقامات یک بار پیش بینی شده در این شهرستان است که هنوز بودجه سه, مدارس ابتدایی و هیچ فروشی کاهش برنامه ریزی شده است.

جاکوبز گفت: او راضی شد با نتیجه نهایی هر چند خوشحال نیست چگونه COVID-19 قرار داده و آنها را در این نقطه است.

“من فکر می کنم این واقعیت است که ما شده ایم از لحاظ مالی محافظه کار از طریق سال است که بهره ما در حال حاضر از آنجا که ما نیاز به عمده فروشی کاهش مانند ما می خواهم به در غیر این صورت — و یا افزایش مالیات فوق العاده مانند ما خواهد در غیر این صورت,” او گفت:.

“بدون توجه به آنچه ما در حال رفتن به از طریق آن دریافت کنید. منظورم این است که ممکن است آن را در زمان به چالش کشیدن اما 2020 به تازگی یکی از heck از یک سال است. اما ما در حال انعطاف پذیر. Knox County انعطاف پذیر است. ما خوب خواهد بود.”

نرخ مالیات بر دارایی

در اوایل این ماه Nashville/Davidson County, افزایش مالیات بر ملک با 34 درصد افزایش قابل توجهی هر چند نرخ است که هنوز هم نسبتا کم است. مترو شورا افزایش نرخ از $3.155 به $4.221 هر 100 دلار از ارزش ارزیابی.

هنوز Nashville وضعیت بسیار متفاوت تر از Knox County است. امیدوارم که مقامات نشویل را افزایش دهد می تواند به آرام کردن طوفان کامل هدف قرار دادن شهر: مخلوطی از COVID-19 همه گیر و تاثیر آن بر امور مالی محلی و شهرستان را به خوبی مستند بالونی بدهی از 10 سال گذشته است.

Knox County و Knoxville, نرخ عبارتند از:

  • ناکسویل: $2.4638 هر 100 دلار ارزیابی ارزش
  • Knox County: $2.12 هر 100 دلار ارزیابی ارزش
  • ساکنان شهر پرداخت همراه نرخ دلار 4.5838

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>