چرا بسیاری از مرکز شهر ناکسویل رستوران نگه داشتن اتاق ناهارخوری بسته در حال حاضر

ناهار خوری در مجاز خواهد بود با شروع سهشنبه, اما از آن خواهد شد اتفاق می افتد در مرکز شهر ناکسویل.

تنها تعداد انگشت شماری از مرکز شهر موسسات اعلام کرده اند آنها برنامه ریزی دوباره خود را باز ناهار خوری اتاق جمعه که آنها مجاز به انجام این کار در فاز اول ناکس شهرستان و شهر ناکسویل دوباره باز کردن برنامه.

“ما فکر می کنیم که اکثر مشتریان ما آماده است,” یاقوت کبود صاحب Aaron Thompson گفت ناکس اخبار روز چهارشنبه. “من مطمئن هستم که آنها می خواهند به. اما فقط نگاه در تمام رستوران در مرکز شهر را در بخش های مختلف و بسیاری از آنها در انتظار هستند.”

فاز یک اجازه می دهد تا رستوران ها برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت اجتماعی دیگر فاصله و مایع مورد نیاز است.

که رستوران باز است ؟

برخی از کسب و کار مرکز شهر از جمله قهوه و شکلات, K دم در داخل مرکز شهر سفارت سوئیت و پیت کافی شاپ را باز جمعه است.

پس از آن وجود دارد ده ها تن از رستوران ها و کافی شاپ در مرکز شهر که نیست اعلام کرد هیچ برنامه ای یا راهی برای مشتریان در رسانه های اجتماعی.

بسیاری از مرکز شهر رستوران ها اعلام کرده اند که آنها را تسلیم خود را باز ناهار خوری اتاق از جمله کافه 4, Calhoun, در, رودخانه, Chesapeake را Dazzo پیتزا فروشی مرکز شهر Grill & آبجوسازی, امیلیا, فرانسوی بازار Creperie, J. C. Holdway, کایزن, Knox, لب گنده, از دست میخانه افرا سالن مت Robbs بیسکویت OliBea حفظ انتشارات یاقوت کبود ژولیده شهر Suttree را شیرین P کباب کردن گوجه فرنگی, سر تامی ترنت و یاسین را فلافل خانه.

باز در معرض کارکنان

برخی از رستوران ها مثل یاسین را در حال کار در افتتاحیه هفته آینده.

دیگران مانند یاقوت کبود را متعهد به ماندن بسته طریق ممکن است یک تصمیم تامپسون گفت: او می خواهم قبل از countywide دوباره باز کردن برنامه اعلام شد.

خود را نگرانی اصلی این است که ایمنی کارکنان خود را و توانایی خود را برای عمل اجتماعی فاصله در حالی که انتظار جداول.

فاز یک و مقررات نیست و منجر به بالا-حجم بار است که به تولید حدود یک سوم از درآمد خود را از خدمات رستوران, او گفت:. این امر نیاز به یک های مختلف مدل کسب و کار و در حالی که آن را تولید درآمد بیشتر از آن زمان takeout و تحویل استراتژی آن را امن نیست.

“به نظر می رسد مانند یک وضعیت خطرناک حتی از فقط یک کسب و کار نظر به کنار فقط از نظر اخلاقی” او گفت:.

سفارشات آنلاین ایجاد جریان درآمد جدید

مت رابینز صاحب مت Robbs بیسکویت & دم چسبیده به سفارشات آنلاین حداقل تا ژوئن 1.

او یک فروشگاه نیست و باید از این ظرفیت برای خدمت به افزایش سفارشات آنلاین و در فروشگاه سفارشات. هنگامی که او می کند بازگشایی, او ممکن است مجبور به استخدام یک کارمند.

فروشگاه خود را بسیار کوچک است; دو مشتریان جمعیت است. پس از باز کردن در زیر این فاز یکی از قوانین که دیکته شش پا اجتماعی فاصله نمی واقعا ممکن است.

در حال حاضر او را ترک آنلاین سفارشات برای مشتریان را انتخاب کنید تا.

“البته کسب و کارهای دیگر که در حال باز کردن آن را فوق العاده, من امیدوارم که آنها را به هر یک خود را,” او گفت:. “کسب و کار ما است به خوبی انجام می دهند و ما فقط می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام بهترین های ما برای سالم ماندن و نگه داشتن هر کس دیگری سالم تا از این است که بیش از.”

یک “سوراخ خرگوش” از سوالات

افرا هال مدیر کل Ryan Sheley گفت که برای دیدن آنچه که دیگر کسب و کار در مرکز شهر جامعه بودند رفتن به انجام.

“من سرمایه گذاری می گویند که اکثر بسته خواهد ماند چرا که به نظر می رسد این روند در حال حاضر و در مرکز شهر است نزدیک گره, گروه,” او گفت:.

او ملاقات آنلاین با کارکنان در اوایل این هفته برای تعیین چگونه آنها احساس مورد بازگشایی. او گفت: ایمنی کارکنان خود را نگرانی اصلی.

این تصمیم آسان هنگامی که Sheley متوجه شهرستان-شهرستان, طرح اجازه نمی دهد بولینگ فقط رتبهدهی نشده است. افرا سالن را بازگشایی تاریخ است که هنوز به تعیین خواهد شد.

وجود عوامل دیگر بیش از حد Sheley گفت. رستوران آشپزخانه کوچک است که اجتماعی فاصله می شده اند غیر ممکن است. و دوباره باز نمی افتد با یک ضربه محکم و ناگهانی از انگشتان دست. مواد غذایی ارائه دهندگان خدمات در حال مبارزه و تحویل رانندگان گذاشته است. با چند تا از رستوران ها و کسب و کار مرکز شهر باز او تعجب اگر مردم را هم به زحمت با گاراژ و پارکینگ.

جدید ما عادی: Knox County ناکسویل و رستوران ها می تواند بازگشایی جمعه با این محدودیت

Sheley گفت که او همچنین در مورد کارکنان نیاز به رسیدگی پزشکی و شرایط. رستوران ها قرار است به مشتریان درجه حرارت پس از ورود به, اما آنچه پروتکل اگر یک مشتری در واقع در حال اجرا است یک تب ؟

“هنگامی که شما نشستن و انجام پرسش و پاسخ با کارکنان خود را, سوالات بی حد و حصر هستند” Sheley گفت. “سوراخ خرگوش شما می توانید بروید پایین. … من آرزو می کنم ما می بود کمی بیشتر ساختار کمی بیشتر راهنمایی اما من می دانم که همه انجام بهترین خود را برای رسیدگی به این کار را در زمان واقعی و این آسان نیست.”

او گفت: مشتریان پشتیبانی اعلام به نگه داشتن افرا سالن بسته شد که در رسانه های اجتماعی در اوایل این هفته.

اما او دلسرد کارکنان خود را از نفرت در رستوران که باز در روز جمعه.

“ما نیازی به اشاره انگشتان دست در مردمی که می گویند آنها می خواهند به آن را در مارس 1,” Sheley گفت. “ما ممکن است اختلاف نظر دارند اما من نمی توانم تقصیر آنها را برای تلاش برای به دست آوردن یک زندگی در طول این زمان.”

ایمیل برنا McDermott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD. اگر شما لذت بردن از برنا را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>