چرا Maryville, کالج ارائه مسکن برای مهندس یادبود کارکنان بیمارستان در طی COVID-19

دو سالن محل اقامت در مریویلل کالج به زودی توان به عنوان مسکن برای مهندس یادبود کارکنان بیمارستان.

پیشنهاد می آید به عنوان یک راه برای کارکنان سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش coronavirus – به خصوص برای خانواده های آنها.

آغاز و تا روز دوشنبه تا 80 کارکنان بیمارستان اعضا قادر به زندگی در محوطه دانشگاه بدون هیچ هزینه ای به بیمارستان. کالج و بیمارستان واقع شده در سراسر خیابان از یکدیگر را به امضا رساند.

“برای دهه کالج و بیمارستان شده اند شرکای قوی و ما خوشحال می شود قادر به پر کردن این نیاز برای مسکن گفت:” تام بوگارت, جمهور, Maryville, کالج. “مهمتر از همه ما می دانیم که توافق با پشتیبانی از سلامت و نشاط از کل جامعه است.”

Maryville, کالج کلاس برای ترم بهار نقل مکان کرد و به دور و آموزش آنلاین در مارس 24. پردیس امکانات از جمله پردیس, مسکن بسته شده است.

از روز شنبه وجود داشته است 47 مورد از coronavirus در Blount County, از جمله سه میر با توجه به تنسی وزارت بهداشت.

کارکنان بیمارستان در دادگاه خیابان آپارتمان و سوئیت در داخل Beeson ایجاد کرد. همه اتاق ها “خود شامل واحدهای با جدا کردن اتاق خواب, حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه” با توجه به انتشار اخبار از کالج.

همین Heinemann, مدیر ارشد اجرایی برای این بیمارستان گفت: این تنظیم را فراهم می کند گزینه برای کارکنان که می خواهید برای محافظت از خانواده خود را پس از کار در بیمارستان. به علاوه فاصله از دانشکده به بیمارستان را به محدود کردن رفت و آمد بار برای کارکنان.

“ما درک کالج حمایت این بیمارستان تلاش برای آماده شدن برای شیوع COVID-19 در جامعه ما” Heinemann گفت. “ما در همکاری با کالج شروع مدتها قبل از ما برای اولین بار افتتاح شد درهای ما به جامعه در سال 1947 به عنوان کالج بود و کلام در کمک به ما امن زمین و بودجه به بیمارستان.”

این توافقنامه اجازه می دهد برای کارکنان به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش COVID-19. مسکن تنظیم خواهد بیش از جولای 31 “بدون مجوز از کالج” و مهندس یادبود را تمیز مسکن پس از توافق به پایان می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>