چرا Seattle Seahawks می خواستم Tennessee Vols’ دارل تیلور پس از بازدید قبل از پیش نویس NFL

دارل تیلور آخرین پیش نویس NFL چشم انداز سیاتل Seahawks آورده در یک مصاحبه قبل از coronavirus متوقف کند.

تیلور و Seahawks مدیر جان اشنایدر خارج شد که بعد با یک احساس خوب در مورد امکان تیلور پیچ در پیچ تا سیاتل.

“هنگامی که دارل چپ ساختمان آن روز او مانند” مرد من واقعا امیدوارم که این کار می کند,'” اشنایدر در گفت تلفنی با خبرنگاران پس از Seahawks انتخاب شده تیلور در دور دوم در روز جمعه با شماره 48 کلی انتخاب کنید.

تیلور سابق تنسی linebacker شد اولین جلد بازیکن پیش نویس پس از سال 2018 است.

Seahawks نظر گرفتن تیلور در دور اول اشنایدر گفت: اما آنها انتخاب شده Texas Tech linebacker Jordyn بروکس با شماره 27 را انتخاب کنید.

سپس آنها را به کار در تجارت در دور دوم پیش نویس به منظور سعی کنید به زمین تیلور.

“از گرفتن این (جمعه) صبح ما در آن” اشنایدر گفت: “تلاش برای حرکت تمام راه را. ما در تلاش برای بالا رفتن بسیار بالا به او.”

سیاتل معامله Nos. 59 و 101 میدارد به New York Jets برای حرکت به بالا و ناب تیلور که وارد 19.5 کیسه خود را در طول تنسی حرفه ای. او خواهد بود وظیفه با کمک به بهبود سیاتل تصویب راش پس از Seahawks تلاش برای رسیدن به کارفرمایی در فصل گذشته. تیلور به احتمال زیاد صرف خواهد شد بسیاری از وقت خود را با دست خود در چمن با Seahawks اما او همچنین دارای تطبیق پذیری به بازی ایستاده linebacker.

“قد و وزن و سرعت چیزی است که وجود دارد” Seahawks پیت کارول مربی گفت. “او پرخاشگری وجود دارد خود انعطاف پذیری خود را زرنگ و دانا برای تبدیل گوشه و انجام کارهایی که موقعیت تماس برای قدرت او را به پایان برساند. او با سرعت به قدرت حرکت می کند. و وجود دارد به اندازه کافی توانایی دارد برای او را به انجام برخی از انداختن (به پوشش) چند بار که ما انجام می دهیم که زمانی که ما مخلوط ما به نظر می رسد.”

تیلور بازی خود را در فصل ارشد با استرس شکستگی در پا و هنوز وارد 8.5 کیسه. او تا به حال عمل جراحی در Jan. 30. اگر چه او با حضور NFL سراغ ترکیب او شرکت نکرد در زمینه آموزش یا تمرین.

اشنایدر گفت: Seahawks’ پزشکان مورد بررسی قرار تیلور در سفر خود به سیاتل و پرسنل تیم به تماشای تصویری از تمرین او قبل از پیش نویس است. آنها را دوست داشت و آنچه که آنها را دیدم و دوست داشت آنچه شنیده شده از تیلور در سفر خود.

“او فقط به کار گرفته خودش خیلی خوب بود و هیجان زده می شود وجود دارد,” اشنایدر گفت. “ما به پایان رسید تا داشتن ناهار آن روز هم یک زن و شوهر از ما و او فقط انجام یک کار بزرگ. او فقط یک بسیار چشمگیر جوان با یک لبه. او یک تراشه. او دیوانه است که او نمی باید بهتر شود. چه کسی می داند که اگر او را سالم در این سال که در آن ما تا پایان پیش نویس او؟”

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>