چرا برخی از قهوه ای Girls don’t مبارزه

آنچه ما یاد می دهد تا کودکان و نوجوانان است که بر اساس ارزشها و تاریخ ما تجارب ما و جهان ما در زندگی می کنند. آموزش دختران کوچک که خود ما Jef Rouner به تازگی پیشنهاد شده است که در پاسخ به فعال تهدیدات است که آنها تمام زندگی خود را و حس می کند در یک جامعه می کند که احساس نیاز به فعال تدریس پسران ما به متجاوزان بود.

اما به عنوان یک زن مکزیکی از رنگ بالا بردن بچه ها مثل من نه رشد ارزش نهادن به رویارویی و یا جستجو برای عدالت و نه من آنها را آموزش به همان اندازه در مورد آن را به عنوان شاید من باید. من ارزش نهادن به بقا. فقط به عنوان حیوانات مختلف از راه های مختلف بازمانده از شکارچیان پس از ما. ما به سادگی ناپدید می شود. در حال رشد در یک محیط است که به ما آموخت که ما پذیرفته نیست چرا که ما رنگ ها, ویژگی ها و یا اسناد و مدارک وضعیت کلید را در درک که بهترین راه برای من به ادامه موجود بود به دیگران را فراموش نکنید که من وجود دارد.

این شروع در صفحه اصلی زمانی که ما آموخته بودند به اسپانیایی صحبت می کنند در خارج از خانه و یا در مدارس ما ساخته شده است که ما احساس ما زبان نمی شد خوش آمدید. ما زبان ما را ایستادگی کردن به طوری که ما از آن استفاده نمی کند. هنگامی که ما در شرایطی که تهدید ما آموخته بودند که چگونه برای مخفی کردن و که در آن. من به یاد بیاورید به عنوان یک دختر کوچک گفت که لا Migra احتمالا نشان می دهد رحمت بر ما اگر آنها فکر ما جوان تر از ما بودند بنابراین ما دروغ در مورد سن و سال ما. من حتی نمی دانند که در صورتی که درست بود یا نه اما من آن را انجام داد و احساس امن تر به نحوی.

یک ریزه اندام کودک این بود که به راحتی بر این باور دروغ ساخته شده است که من در یک نقطه فراموش کرده ام چگونه من واقعا بود و من تا به حال به بررسی شناسنامه من را تایید می کنند. پدر من هیچ ایده از سن واقعی او به مدت طولانی فراموش شده است. هر زمان ما را با هر نوع اجرای قانون خودرو, حتی اگر آن را فقط یک مرکز پلیس ما وانمود ما خواب بودند ما ضربان قلب مسابقه, زیرا ممکن است این زمان آنها ما را متوقف کند.

ما تا به حال یک شبکه و در ارتباط برقرار کردن با یکدیگر در مورد که در آن برای مخفی کردن. آن را حتی به ما کمک کرد تا تصمیم بگیرد حتی زمانی که برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی. آن را موقت لاتین فال که هدایت ما قهوه ای زندگی می کند. حملات نه تنها مدرن نگرانی با آخرین تغییرات سیاسی. برای کسانی از ما که در ایالات متحده بوده است حتی قبل از ریگان عفو آنها در زندگی ما و در ادامه به زندگی خانواده های ما و کسانی که در اطراف ما.

ما مبارزه نیست. ما زد و آرام نگه داشته و اجازه دیگران به قلدر ما و ما صدمه دیده است چرا که آن را به معنای ما زندگی می کنند برای دیدن یکی دیگر از روز در اینجا با خانواده ما. نگرانی که ما پدر و مادر تا به حال نمی شد که ما را در دردسر در مدرسه به دلیل آن که ما را تحت تاثیر قرار نمرات, اما به دلیل آن ممکن است منجر به توجه. ما نمی خواهید برای جلب توجه ما و یا خانواده. شاید به این دلیل که ما در زندگی در یک آپارتمان یک خوابه در شرق بهار شاخه با سه عموزاده و خاله و عمه و یا اینکه ما نمی باید مجوز رانندگی و یا اینکه ما با استفاده از شماره امنیت اجتماعی است که chuecos.

زنان و کودکان تردید به گزارش شرکای خود برای سوء استفاده به دلیل آن که معنی درد و رنج برای همه آنها. کارفرمایان می دانستم که این ترس نیز هست و اغلب در زمان استفاده از آن است. عدم گزارش در مهاجرت جمعیت بسیار بالا است و بازماندگان از هر نوع ضرب و جرح باید کمی حمایت می کند. ما مطمئنا فکر که پلیس مهاجرت و با هم کار کرده و نمی خواهد کمک ما. به جای همه ما را تا پایان تبعید و یا از دست رفته در سیستم. به عنوان یک بزرگسال من می دانم که این درست نیست اما من هرگز قادر به متقاعد کردن خانواده من است که از آن نمی باشد.

هنگامی که شما در یک جهان که در آن نامتناسب قهوه ای و سیاه و سفید در پشت میله های زندان و متهم به جنایات و شما لازم نیست که پول برای دفاع از خودتان را از هر گونه ممکن است عواقب که ممکن است از مبارزه و زمانی که همه شما می خواهید انجام دهید این است که مخلوط را به پارچه از جهان اطراف شما… مبارزه است و نه آنچه شما انجام دهد. شما نمی push back شما نمی تواند به جنبش در آوردن شما صحبت نمی کنم ،

من نمی گویم که این حق است. من نمی گویم این بهترین راه برای بالا بردن کودکان است و ما باید در ادامه این. اما من می گویم که هنوز هم در حال حاضر در این روز ما بسیاری از خانواده هایی که نمی توانید به آموزش دختران خود را به مبارزه با عقب و نخواهد شد. چرا که بقا و طول می کشد بسیاری از اشکال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید