چرا تنسی بسکتبال ساخته شده بالا شش برای 5 ستاره رو به جلو پائولو Banchero

این Tennessee Vols’ صلیب کشور تلاش برای جذب پائولو Banchero در واشنگتن می پرداخت.

پنج ستاره رو به جلو از سیاتل O’Dea قرار داده تنسی در آخر او شش مدارس در روز چهارشنبه. این جلد پیوست توسط Arizona, Duke Gonzaga, کنتاکی و واشنگتن در گروه بالا برای ملت شماره 4 استخدام برای 2021 در 247Sports کامپوزیت.

جلد دستیار مربی کیم انگلیسی کمک کرده است تا منجر UT تلاش در جذب Banchero.

“مربی انگلیسی است که تقریبا مانند و نه حتی یک مربی به من او را مثل یک برادر بزرگ” Banchero گفت: به Pro بینش. “او بازی در NBA را از او جوان ما فقط می تواند واقعا مربوط. او می تواند به من شما می دانید ؟ تا آنجا که بقیه کارکنان مربی (ریک) Barnes, او مربی (Kevin Durant) و LaMarcus Aldridge و او فقط می داند که چگونه به مربی یک بازیکن مثل من.”

بیلور, Georgetown, ممفیس و ایالت کارولینای شمالی کاهش یافته بود از قبلی بالا در حالی که آریزونا اضافه شد.

6-پا-9, 235 پوند Banchero در زمان سفر رسمی به ایالت تنسی در اواخر اکتبر.

“تنسی بود که بسیاری از مردم شگفت زده کرد اما من همیشه به حال یک چشم برای آنها” Banchero گفت 247Sports’ اوان دانیلز. “آنها خود را توسعه بازیکنان واقعا خوبی گرفته اند که در آمد و به سه ستاره و یا بدون ستاره و توسعه آنها را به واقعا خوب کالج بازیکنان و جوانب مثبت. بنابراین فقط بازیکن توسعه قطعه نیز من عاشق کارکنان این امکانات واقعا خوب وقتی که من رفتم پایین وجود دارد برای من مراجعه کنید. امکانات دیوانه پایین وجود دارد.”

تنسی ندارد شناخته شده 2021 تعهد اما جلد در حال تعقیب برخی از کشور نخبگان و استعداد.

دانشگاه تهران نیز در این مخلوط برای پنج ستاره چشم انداز در گارد کندی چندلر از Briarcrest مسیحی در ممفیس و رو به جلو جباری اسمیت از تایرون (گرجستان) Sandy Creek. چندلر شماره 15 چشم انداز در زمان سفر رسمی خود را به تنسی با Banchero. اسمیت شماره 5 چشم انداز در بازدید از دانشگاه تهران در اواخر فوریه.

تنسی امضا ملت شماره 4 استخدام کلاس در سال 2020 است.

بارنز امضا پنج ستاره پاسداران Jaden اسپرینگر و Keon Johnson — Nos. 16 و 22 استخدام در کشور بود. چهار ستاره به جلو کوری واکر شماره 57 چشم انداز گرد کردن کلاس.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>