چرا رستوران مورد علاقه خود را ممکن است ارائه نوشیدنی مخلوط توسط گالن برای

در تعصب و غیرت خود را برای ارائه به عنوان مقدار الکل به عنوان شما نیاز به از طریق اجتماعی فاصله تنسی رستوران ها و کافه ها در حال مواخذه برای نقض رژیم صهیونیستی است. بیل لی اجرایی به منظور به طور موقت اجازه می دهد منظقه و تحویل فروش الکل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تنسی نوشیدنی الکلی کمیسیون در تماس است بیش از 300 موسسات نقض دستور اجرایی با توجه به مدیر از قوانین سیاست و ارتباطات هارون زیر و رو کردن.

شایع ترین تخلف است و بیش قانونی خدمت به اندازه. که 16 اونس آبجو نه اونس شراب یا چهار اونس ارواح و بیش از 16 اونس از کل مایع است.

Pivoting به پیروی از قوانین

کسر رویز صاحب کانکون, مکزیک جلو پنجره و مغازه خواربار یا مشروب فروشی در جنوب Knoxville, فروش شده است 16-, 32 اونس و گالن margaritas در تلاش برای دیدار با خواسته های مشتریان و پرداخت صورتحساب خود را. TABC به نام مارس 30 کارگردانی او را به خدمت تنها 16 اونس نوشیدنی.

رویز خریدم حدود 500 16 اونس فنجان پلی استایرن بعد از آن هفته است.

بعد از ظهر جمعه او کردم یک فرم ایمیل از Knox County Health Department جزئیات راه موسسات می تواند نقض تنسی کد یا دستور اجرایی 17 از جمله استفاده از پلاستیک یا فنجان پلی استایرن با درب پلاستیکی که “برآورده و ایمن درب و یا کلاه و خواهد بود در نقض تنسی ظرف باز قانون است.”

TABC تا به حال گفته نشده رویز او نمی تواند با استفاده از فنجان پلی استایرن اما منظور اجرایی دولت است که الکل باید بسته بندی شده در یک ظرف با ایمن درب در یک شیوه ای برای جلوگیری از مصرف بدون برداشتن درب. درب با “نقاط دسترسی” می تواند ضبط و یا مهر و موم شده بسته است.

مارگاریتا فروش کمک کرده بود رویز بازگرداندن چند کارکنان او اجازه دهید زمانی که فروش شروع به نازل شدن در ابتدای شیوع بنابراین او نیاز به محوری به سرعت.

4 p. m. او تا به حال خریداری آلومینیوم قوطی های قرض کنسرو ماشین آلات و کنسرو 800 margaritas 1 صبح شنبه. او به فروش می رسد کسانی که در چهار روز و در حال حاضر کنسرو چند صد بیشتر است.

“که فقط یک ایده سریع من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به کار می کنند اما بسیاری از کارخانه های لبنی در حال نشستن بر روی قوطی در حال حاضر, بنابراین یک پسر به من فروخته شده حدود 1000 و ما در حال حاضر فرار از طریق آن” رویز گفت.

رویز پیامک با دیگر صاحبان رستوران که فروش گالن و تا به حال بدست تماس از TABC عامل.

“او خوب بود در مورد آن” رویز گفت. “او به ما برخی از زمان برای انطباق و تغییر است.”

Knox County Health Department نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دولت اسکن رسانه های اجتماعی

TABC عوامل در حال بررسی شکایات اسکن رسانه های اجتماعی و انجام گشت به اطمینان از انطباق با توجه به زیر و رو کردن.

یک عامل اولین تماس با استقرار است به آموزش. دولت “انتظار همه مجوز مطابق فورا” با دستور اجرایی. ادامه نقض می تواند منجر به جریمه و تعلیق و یا حتی اتهامات جنایی.

Rummage گفت: کمتر از 10 موسسات شده اند تماس برای بار دوم.

منظور اجرایی دیکته که الکل می تواند تنها به فروش می رسد با خرید مواد غذایی. TABC روشن در اواخر ماه مارس که بطری آبجو و شراب بود قبول اما مقطر ارواح فروخته می شود باید در یک نفر.

دولت سند به روز شده در مارس 1, آدرس, جزئیات بیشتر برای رستوران و نوار صاحبان در رابطه با دستور اجرایی 17 21 و 22.

  • بدون الکل مصرف می تواند در محل از جمله صندلی در فضای باز مناطق پارکینگ و یا پیاده رو.
  • چند خدمت ظروف از قبیل کوزه و نیم گالن یا گالن نوشیدنی مخلوط ممنوع است.
  • بطری ارواح ممکن است به فروش می رسد.
  • درب ظروف را نمی تواند یک “نقطه دسترسی” یا باید مهر و موم شده و یا ضبط بسته است.
  • به منظور اجازه نمی دهد که هتل ها و یا مواد غذایی به شرکت در فروش الکل.
  • موسسات نیست و نیاز به مجوز های اضافی مجوز و یا اجازه برای تحویل.
  • منظور اجرایی جایگزین احکام محلی که منع الکل تحویل.
  • موسسات نمی تواند فروش تحویل و یا carryout الکل پس از مارس 14 مگر اینکه یک فرمان اجرایی جدید اجازه آن.

ایمیل برنا McDermott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD. اگر شما لذت بردن از برنا را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>