Wi-Fi طرفداران زمین FCC بر روی دستگاه به دستگاه ارتباطات

می گویند این اتفاق می تواند بدون تداخل با ENG

FCC تصمیم به اجازه می دهد بدون مجوز Wi-Fi عملیات در 6 GHz band آمد با منع ارتباطات داخلی بین دستگاه ها-صفحه نمایش-ریخته گری, wearables مانیتور-اما Wi-Fi داد می خواهد به تغییر است.

FCC در ماه آوریل به اتفاق آرا رای داده اجازه می دهد تا کل از 1200 مگاهرتز از 6 GHz band به اشتراک گذاشته می شود بدون مجوز Wi-Fi FCC آخرین حرکت در آزاد کردن طیف بیشتری برای اتصال 5G در خانه دستگاه ها-تصویری streaming video calls-و اتصال دستگاه های IoT به اینترنت.

Wi-Fi همچنان به کابل اپراتورهای اصلی تلفن همراه پهن باند بازی.

در نظرات به FCC این هفته روی داد که اعضای آن عبارتند از اپل, Comcast, سامسونگ, مایکروسافت و ال جی گفت که آنها قابل درک است که منع کردن از نگرانی است که ارتباط بین یک دستگاه افسار به یک نقطه دسترسی و دیگری که می تواند به افزایش فاصله از نقطه دسترسی و در نتیجه امکان تداخل الکترونیکی گردآوری, و دیگر وقت با استفاده از 6 گیگاهرتز باند.

اما داد و گفت که محدودیت های غیر ضروری در چندین موارد استفاده برای مشتری به مشتری ارتباطات از آنجا که این دستگاه می تواند مانع از فاصله گرفتن از نقاط دسترسی در حالی که برقراری ارتباط است.

به این اثر داد پیشنهاد تغییر این زبان: “مشتری دستگاه های ممنوع از اتصال به طور مستقیم به یکی دیگر از مشتری دستگاه” به: “مشتری دستگاه های مجاز برای اتصال به طور مستقیم به یکی دیگر از مشتری دستگاه تنها در هنگام دریافت یک فعال کردن سیگنال از یک اکسس پوینت فضای داخل.”

رسانههای استدلال می کنند که اتحاد و دیگران تبادل Wi-Fi استفاده “فرض کنیم دور” چالش های حفاظت از آن ENG عملیات.

انجمن ملی پخش گفت: محدود بدون مجوز استفاده در محیط داخلی خانه و تنها به جای کسب و کار و دیگر مکانهای عمومی را کاهش برخی از تداخل بالقوه هر چند هیچ کس پیشنهاد کرده است که.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>