Wi-Fi طرفداران به FCC: don’t جلو و فرش را از زیر 6 GHz مورد

منافع عمومی طیف ائتلاف (PISC) هشدار داده است FCC به “کشیدن ویژگی های فرش” را از زیر FCC را تلاش برای افزایش بدون مجوز Wi-Fi.

که آمد در نظرات به FCC را پیشنهاد اجازه می دهد تا قدرت بسیار کم (VLP) بدون مجوز دستگاه را به عمل در طول 6 GHz band داخل و خارج از منزل است که به معنی به اشتراک گذاشتن با پخش و شرکت ابزار امتیازهای و کم قدرت دستگاه به کار در داخل خانه تنها که هر دو ائتلاف پشتیبانی می کند.

مرتبط با: FCC باز می شود همه از 6 گیگاهرتز باند بدون مجوز

اما نگران است که FCC می تواند اعتصاب یک “خودسرانه” توافق با کسانی که امتیازهای در محیط داخلی-تنها سطوح قدرت است که ممکن است به نظر می رسد به یک سازش اما این ائتلاف می گوید می تواند به جای تضعیف مزایای زیادی از Wi-Fi اگر در عمل به آن باعث می شود روتر “به مراتب کم هزینه تر و پیچیده و کمتر مفید برای خانواده متوسط یا کوچک کسب و کار.”

FCC به طور آزمایشی به این نتیجه رسیدند که سطح قدرت به indor-تنها دستگاه تا 8 dBm/مگاهرتز قابل قبول هستند. ائتلاف می گوید باید آن را با چوب که عدم وجود شواهد قانع کننده که آن را “قابل ملاحظه ای افزایش خطر تداخل مضر” به امتیازهای.

رسانههای نگران هستند که بدون مجوز کاربران می تواند باعث تداخل مضر الکترونیکی گردآوری, و زمینه-به-استودیو انتقال در این گروه است.

“NAB نا امید FCC است که اجازه می دهد ناهماهنگ بدون مجوز استفاده در سراسر 6 GHz band,” National Association of Broadcasters معاون اجرایی رئیس جمهور از ارتباطات دنیس وارتون گفت: در زمان FCC رای به تصویب 6 گیگاهرتز های. “بر خلاف اخیر دیگر اقدامات این کمیسیون را نمی سهامداران هم به دنبال سازش است.”

PISC نمی خواهید آن را به شروع در حال حاضر و به خصوص پس از آن را ندارد آن را به عنوان یک “سازش” اما به عنوان یک پتانسیل کاپیتولاسیون به امتیازهای.

PISC اعضای عبارتند از: باز کردن فن آوری موسسه Consumer Reports, عمومی, دانش, علت شایع و ملی رسانه های اسپانیایی ائتلاف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>