ترکه یا چوب کوتاه: بازرگانی مجلس سنا بررسی خواهد شد Sec. 230

سناتور. راجر ترکه یا چوب کوتاه (R-Miss.), رئیس قدرتمند بازرگانی مجلس سنا کمیته به نشانه FCC کمیسیون روز شنبه (24 ژوئن) که خود را به کمیته خواهد بود به دنبال لبه ارائه دهنده ثانیه. 230 معافیت از مسئولیت مدنی برای آنها چگونه درمان شخص ثالث محتوا در سایت خود.

که آمد در یک FCC نظارت شنوایی که در آن ترکه یا چوب کوتاه گفت: در را باز گفته: “این کمیته را بررسی محاسن ثانیه. 230 و اینکه آیا تغییرات لازم برای بهبود شفافیت و پاسخگویی در سراسر سیستم عامل های اینترنت و خدمات است.”.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نشانه های از طریق exeutive منظور است که دولت او است دادخواست FCC به آمده تا با یک راه برای جلوگیری از سانسور سیاسی سخنرانی توسط کسانی که لبه دهندگان با آنچه خود را از سرویس اجازه می دهد آنها را به انجام vis-a-vis ثانیه. 230.

ترکه یا چوب کوتاه گفت: Sec. 230 در نظر گرفته شده برای حفظ یک پر جنب و جوش و رقابتی بازار آنلاین” اما گفت که او “عمیقا مشکل با گزارش های اخیر نشان می دهد که برخی از سیستم عامل های آنلاین در حال نامتناسب سانسور محافظه کار صدای یا تحمیل ناعادلانه تعصب از طریق سیاست های خود را و یا شرایط استفاده از خدمات.”

وی گزارش می دهد که گوگل را تهدید به “demonetize” مجله آنلاین The Federalist (نه در خدمت تبلیغات به سایت) به دلیل “شکایت توسط ان بی سی نیوز” بیش از برخی از پست ها در Federalist را در بخش نظر دهید. آن ناشر ” را که نسیم آن نظرات.

مرتبط با: هالی می پیوندد کروز در گوگل حمله

آن را درک او گفت: ترکه یا چوب کوتاه است که نظرات “بودند و در واقع موهن و جایز نیست.” اما او همچنین گفت که در حالی که “پلیس محتوای توهینآمیز بود یک چیز تهدید demonitization کل یک سایت کاملا دیگری است.”

او همچنین با اشاره به دیدگاه توسط Facebook مدیران است که او گفت: “به نظر می رسید برای تایید آشکار ضد محافظه کار دارد.”

اگر وجود دارد در حال رفتن به یک بحث بر سر آینده ثانیه. 230 او گفت:–و وجود دارد مسلما در حال رفتن به–“روشن است که هر طرف دارای یک مسئولیت تا مطمئن شویم که اینترنت باقی می ماند یک فروم برای درست کردن یک تنوع از گفتمان سیاسی است که باعث رقابت و نوآوری است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>