WideOpenWest گسترش Android TV-بر اساس WOW! تلویزیون+ به کلیولند و مرکزی میشیگان


کلرادو بر اساس اپراتور کابل شده بود تست جدید پلت فرم های ویدئویی در کلمبوس, اوهایو

Englewood, کلرادو مبتنی بر کابل اپراتور WideOpenWest اعلام کرده است که گسترش آن اندیشه های جدید تلویزیون های مبتنی بر پلت فرم های ویدئویی, WOW! تلویزیون+ به آن کلیولند و مرکزی میشیگان رد پای.

همچنین بخوانید: Android TV: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد جهان در حال رشد سریع تصویری سیستم عامل

وای! تلویزیون+ ویژگی های معمول تلویزیون اندروید ساز: است که دسترسی به Netflix و یوتیوب و هر OTT برنامه در گسترده گیاهان و جانوران را از فروشگاه Google Play. آن را نیز باید صدای ناوبری قابلیت البته از بومی ادغام گوگل دستیار.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

عجب است که در حال حاضر بسته بندی WOW! تلویزیون+ برای اینترنت با سرعت بالا از کاربرانی که نمی را کاهش آن و به طور فزاینده ای به حاشیه رانده شده خطی سرویس ویدئو.

> “مصرف کنندگان می خواهید را انتخاب کند. آنها می خواهند برای تعیین زمانی که از کجا و چگونه مصرف می کنند و اطلاعات و سرگرمی” گفت: ترزا سالمند مدیر عامل شرکت مرسی در بیانیه ای. “ما شاهد تغییرات لرزه ای در صنعت و وای! تلویزیون+ یکی از راه های بیشتر مشتریان ما می تواند به دنبال اخبار و سرگرمی در شرایط خود. به عنوان استفاده بهینه از پهنای باند ما شبکه مهم تر می شود در حال حرکت به یک IP مبتنی بر سرویس ویدئو حس می کند کامل و مشتریان فراهم می کند با افزایش تجربه در حال مشاهده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>