آیا اریک خاکستری پیشی بگیرد Ty چندلر به عنوان تنسی فوتبال را بالا و در حال اجرا به عقب ؟

این قسمت ششم از هشت قسمت به بررسی چشم انداز تنسی در هر موقعیت پیش از بهار عمل آغاز می شود که آوریل 9. امروز ما پیش نمایش پشت در حال اجرا.

وقتی جی گراهام وارد در تنسی به عنوان یک بازیکن در سال 1993 او پا به در حال اجرا به عقب موقعیت است که برجسته چارلی گارنر و جیمز استوارت, یک جفت که به مدت طولانی NFL مشاغل.

در حال حاضر گراهام است تنسی در حال اجرا پشت مربی داشتن دوباره به جلد کارکنان در ماه ژانویه است. او طول می کشد بیش از یک موقعیت است که در حالی که شاید نه به عنوان عمیق در استعداد به چه تنسی ویژه در سال 1993 قطعا هیچ کمبود قادر به توپ حامل.

Ty چندلر و اریک خاکستری تیتر یک موقعیت است که اشکال به عنوان بزرگترین دارایی در تنسی جرم.

بازگشت استارت (1)

Ty چندلر

دیگر returners (3)

اریک خاکستری, تیم اردن کارلین Fils-aime

تازه واردان (3)

لعن’Neth وایتهد جباری کوچک سه راهی Hodge

چشم انداز

نهایی دو بازی از فصل گذشته ارائه یک نگاه اجمالی از آینده در این موقعیت. خاکستری, چهار ستاره دانشجوی سال اول با عجله برای 246 متری و سه touchdowns در برابر Vanderbilt.

او به دنبال آن با 86 متری عجله, 34 متری دریافت یک بازیافت خارج نشده و پا زدن و رفتن پیش رو زمین نشستن کامل هواپیما برای کمک به جلد رالی برای 23-22 پیروزی ایندیانا در Gator کاسه.

خاکستری برجسته بود به طور منظم در طول چهار بازی از فصل قبل از زمان بازی کاهش یافته به عنوان او به تضعیف سوم رشته برای بعد از هفت بازی. به عنوان او ثابت کرد در دو بازی آخر فصل او را بیش از حد از یک سلاح برای حفظ کنار.

انتظار خاکستری برای تبدیل شدن به بیشتر از یک برجسته این فصل است. او می تواند پیوستن به چندلر در تشکیل قادر به یکی از دو پانچ.

چندلر خودش سابق چهار ستاره signee هنگامی که به نظر می رسید مانند یک ستاره برک آوت در حال انتظار برای ظهور. اما او هرگز کاملا گرفته شده. او با عجله به صورت حرفه ای-بالا 655 متری در فصل گذشته اما او به طور متوسط 4.9 متری در حمل چپ چیزی به دلخواه و او ناپایدار به عنوان یک پاس گیر.

هنوز هم او مبارکه سرعت و نه مخالف برای به دست آوردن سخت yardage بین پردازد.

در حال اجرا پشت باید بهره مندی از بازگشت از پنج شروع linemen توهین آمیز. تنسی رتبه 13 در ثانیه توسط به طور متوسط 4.1 متری در هر حمل در فصل گذشته. که بهبود نسبت به سال 2017 و ’18 اما با تمام بالا linemen و پشت در حال اجرا بازگشت این رقم باید خیلی بهتر در سال 2020 است.

یکی به تماشای

این سه در حال اجرا پشت تنسی امضا نمی رسند تا تابستان به طوری که برخی از فتنه باید صبر کنید تا ماه اوت پس از اول می رسند.

در عین حال نگه داشتن چشم در چندلر است. تنسی در اطراف حمل سال گذشته – چندلر خاکستری و اردن هر حال بیش از 100 عجله تلاش – اما چندلر بود زنگ گاو با 135 حمل. او باید برای نگه خاکستری برای حفظ وضعیت خود را به عنوان تیم برتر در حال اجرا بازگشت.

بزرگترین سوال

خاکستری آماده برای ستاره خود را به نوبه خود ؟

خاکستری ترین بازیساز پتانسیل در این فهرست هستند. وی به سرعت و با وجود بیش از حد juking و نخ ریسی در اوایل فصل ثابت کرد او می تواند بیشتر از یکی-برش-و-رفتن در حال اجرا بازگشت آنها تنسی خواسته.

برک آوت بازی برابر Vanderbilt امیدوار کننده بود اما این یک چیز است که این نوع عملکرد در برابر Commodores. آن را کاملا از دیگری به قدرت تنسی جرم در برابر امثال فلوریدا و آلاباما و گرجستان است.

این جلد دچار قابل توجهی توهین آمیز و زیان با خروج گسترده ای از گیرنده های Jauan جنینگز و مارکز Callaway. اگر خاکستری می شود 1,000-حیاط tailback – او دارای استعداد برای انجام آن – از آن خواهد شد کمک به نرم کردن آن خروج.

یک پیش بینی

وایتهد خواهد شد بازی دفاع در پایان فصل است.

چهار ستاره signee به نظر می رسد مانند یک تهدید در linebacker خود را برجسته فیلم و استخدام خدمات رتبه او را به عنوان یک linebacker. او می خواهد به بازی در حال اجرا بازگشت جایی که او نیز تا به حال موفقیت در دبیرستان اما به نظر می رسد کمتر از یک استعداد بالا پایان.

6-پا-2, 230 پوند را ارائه چیزی متفاوت به عنوان تنسی بزرگترین در حال اجرا بازگشت. در نهایت هر چند او بیشتر صعودی – و شاید سریعتر مسیر به زمان بازی – به عنوان یک linebacker.

موقعیت سری

خط حمله: جلد است’ خط حمله آماده برای تبدیل شدن به یک تیم قدرتی ؟

خط دفاعی: می توانید جانباز خط دفاعی را تشکیل می دهند برای از دست دادن کلید linebackers?

Linebackers: هنری را به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار آماده برای تبدیل شدن به رکن اصلی دفاع?

گسترده رسیور/تنگ پایان: می Ramel Keyton پر Jauan جنینگز’ نقش حضور فیزیکی?

دوم: می توانید یک دانشجوی سال اول ادعا شروع کار در veteran ثانویه ؟

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>