خواهد بانوی جلد استخدام به خوبی به اندازه کافی تحت Kellie هارپر برای گرفتن کارولینای جنوبی است ؟

چشم انداز فعلی SEC بسکتبال زنان بسیار متفاوت از آنچه در تنسی مربی Kellie هارپر با تجربه در طول بازی حرفه ای برای بانوی دو جلد که برنده سه مستقیم ملی, عناوین از 1996-98 با هارپر در گارد نقطه.

کارولینای جنوبی و می سی سی پی امور خارجه شد یک چاره اندیشی موقت در این کنفرانس که در طول دوران. امروز آنها این کنفرانس را قدرت.

کارولینای جنوبی به خصوص آماده است برای ادامه تسلط خود را تحت مربی سحر Staley.

Staley امضا ملت شماره 1 استخدام در یک’ja ویلسون در سال 2014 و سپس به رهبری Gamecocks به اولین قهرمانی ملی در سال 2017. کارولینای جنوبی قرار گرفت No. 1 در سراسر کشور از زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف فصل در ماه مارس است.

در این نسخه از “داوطلب دولت” بلیک Toppmeyer و جان آدامز از اخبار نگهبان مورد بحث که آیا کارولینای جنوبی در یک بلامانع مسیر SEC تسلط و یا اگر تنسی ممکن است قادر به reasserting خود را به عنوان کنفرانس زنان حلقه قدرت است.

یکی از موانع در ابتلا به کارولینای جنوبی آنها استدلال می کنند که استخدام. این Gamecocks در حال نصب و راه اندازی یک غالب 2021 استخدام, کلاس, برجسته توسط سه بازیکن در بالای رتبه بندی 15 ESPN HoopGurlz رتبه بندی.

هارپر برای بخش مونتاژ خوب کلاس, اما هیچ چیز به آن سطح است.

آدامز و Toppmeyer همچنین بحث در مورد چه مقدار از دارایی پت Summitt میراث است برای تنسی در استخدام دنباله و آنها درجه UT عملکرد در طول هارپر در فصل اول به عنوان مربی.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک مشترک فقط متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>