خواهد T-Mobile به زودی ارائه ‘Hulu بر ما’ بیش از حد ؟


حامل های بی سیم است cagey درباره آینده جریان تبلیغی امکانات زیر را کسب Sprint ارائه می دهد که دیزنی متعلق به SVOD خدمات رایگان نامحدود به مشترکان تلفن همراه

آیا “جدید T-Mobile” به زودی پیشنهاد خود را نامحدود و بی سیم اطلاعات مشترکین طرح های رایگان دسترسی به Netflix Quibi و Hulu?

هفته گذشته T-Mobile اعلام کرد که علاوه بر گرفتن نسخه پایه از Netflix رایگان برای مشترکین به آن سرخابی و دیگر خانواده را هدف قرار داده نامحدود برنامه نیز به رایگان دسترسی به تلفن همراه برای اولین بار در جریان خدمات Quibi که راه اندازی شد دوشنبه. T-Mobile calls تبلیغی “Quibi بر ما” بسیار شبیه به “Netflix آمریکا”مارک ارتقاء آن تا به حال در محل پس از 2017.

مرتبط با: T-Mobile ارائه رایگان Quibi خدمات به مشتریان

در هفته گذشته اما, T-Mobile نیز بسته در آن 31 میلیون دلار کسب شماره 4 متحده اپراتور بی سیم با حداکثر سرعت دویدن. که حامل یک موجود مقابله تاسیس در سال 2017 زمانی که Hulu هنوز یک سرمایه گذاری مشترک بین Comcast در, دیزنی, قبل از دیزنی متعلق به روباه و سابق شرکت تایم وارنر به ارائه آن نامحدود مشتریان بی سیم با پایه-سطح $5.99-یک-ماه Hulu خدمات.

خواهد وجود آمده یک روز زمانی که مشترکین برای شرکت در ترکیب لقب جدید T-موبایل رایگان جریان دسترسی به هر سه OTT smorgasbords?

در یک پاسخ ایمیل به آینده تلویزیون صبح امروز یک T-Mobile هرزه قرار داده و آن را این راه: “در حال حاضر با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile مشتریان خود ادامه خواهد داد برای دریافت مزایای آنها در حال حاضر و ما در حال کار بر روی هیجان انگیز مزایای جدید در آینده است. در ارتباط باشید!

در آن buttressed موقعیت برابر Nos. 1 و 2 حامل Verizon و AT&T ارائه Netflix Quibi و Hulu خواهد بود قابل ملاحظه ارزش جدید برای T-موبایل.

Verizon به تازگی بالا برده و قدرت خود را با اضافه کردن یک سال دسترسی رایگان به دیزنی به علاوه. AT&T به زودی ارائه خواهد شد HBO حداکثر نامحدود بی سیم مشتریان که همچنین به اشتراک HBO از طریق AT&T پرداخت خدمات تلویزیون و یا از طریق مستقیم به مصرف کننده به معنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>