جدید Soaky کوه Waterpark باز برای سال 2020 فصل ؟

جدید 90 میلیون دلار و 50 هکتار Soaky کوه Waterpark در حال پیشرفت در ساخت و ساز و برنامه ای برای باز کردن برای سال 2020 فصل اما باز تاریخ نامشخص است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

خدمه باید صرف چند هفته گذشته ریختن عرشه استخر و کار بر روی محوطه سازی.

به دلیل نگرانی های بهداشتی و دستورات محدود کردن اندازه از گروه های است که می تواند در طول این فصل اول نامشخص است. مدیر کل دیو اندروز گفت: سویرویل پارک در حال کار به جای مشتریان خریداری شده که یک فصل پاس.

مشتریانی که خرید یک $99 فصل قبل از 15 ژوئن می توانید آن را برای هر دو سال 2020 و 2021 فصل است.

پارک برنامه ای برای باز کردن هفت روز هفته از طریق اوت و برای انتخاب روز از طریق اواسط سپتامبر.

“این است که ارزش باور نکردنی برای مردم ساکن در نزدیکی waterpark که قصد بازدید از آن را چندین بار در یک فصل” اندروز گفت: در آزادی مطبوعات. “و آن را فقط به نظر می رسد مانند چیزی که حق انجام و برای همسایگان ما است.”

پارک شکست زمین در ماه اوت سال 2019 در سراسر بیابان در Smokies در 175 Gists نهر جاده.

پارک خواهد شد از ویژگی های آب ذخیره 35,000 پا موج, استخر, موج, رودخانه, گشت و گذار, شبیه ساز, لوله سوار شدن بدن, اسلاید, کودکان و نوجوانان بازی منطقه به همراه جاذبه های دیگر است. این پارک پیش بینی ایجاد 500, تمام و پاره وقت شغل.

ایمیل برنا McDermott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD. اگر شما لذت بردن از برنا را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>