این لباس از من محافظت در برابر Coronavirus? من از یک دانشمند

برای بزرگنمایی کلیک کنید A portrait of the author as a cool shark. - ANJELIQA PRATT

  • ANJELIQA پرات
  • یک پرتره از نویسنده به عنوان یک خنک کوسه.

اگر آن را انجام داده است هیچ چیز دیگری از هر گونه استفاده به هر کسی حداقل coronavirus باعث شده است که مردم برای دریافت خلاق است.

با در سراسر جهان کمبود تجهیزات حفاظت شخصی می روم و حتی حرفه ای پزشکی — اجازه دهید به تنهایی میانگین Joes — در معرض ابتلا به این ویروس شده اند تا در آینده با به طور فزاینده ای جالب راه برای نگه داشتن خود را امن است.

در سنت لوئیس و خارج از کشور است و فشار برای خانه, پارچه, ماسک, دست دوخته شده توسط ارتش از داوطلبان در تلاش برای ارائه حداقل برخی برای حفاظت از پرسنل پزشکی و جمعیت در مقیاس بزرگ است. در ضمن در اوایل ماه ژانویه گزارش شد که مسافران آغاز شده بود با پوشیدن پلاستیک کوزه های آب از نوع شما می خواهم پیدا کردن به عنوان بخشی از دفتر خود کولر آبی بر روی سر خود را به منظور جلوگیری از ابتلا به ویروس.

و پس از آن وجود دارد تورم لباس حیوانات.

این گزارش از مردم با پوشیدن “چوب لباسی” self-inflating لباس هالووین اغلب ساخته شده به مانند دایناسورها و یا زرافه یا کوسه و یا گاهی اوقات فضانوردان آنقدر متعدد است که با یک جستجوی ساده در گوگل بازده صفحه بعد از صفحه از نتایج جستجو. بودن که من هم یک مرد است که دوست دارد برای حل مشکلات از طریق صحنه و لباس و همچنین کسی که می خواهد به زندگی در یک جهان پر از غریب موجودات فرز در فروشگاه های مواد غذایی, من خریداری یک کوسه صحنه و لباس در اوایل ماه مارس.

اما من هنوز به آن را می پوشند چرا که من در نظر گرفتن این نکته را جدی بگیرید و من می خواهم هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود هر گونه مطالعات به عنوان اثر بخشی خود را. یکی از چیزهایی است که به نظر می رسید در مورد این واقعیت است که لباس خود باد از یک فن و یک دریچه در کنار صحنه و لباس — نگرانی من این است که آن را فقط می تواند در بد که شما می خواهم پس از آن به دام افتاده بود با داخل کت و شلوار.

بنابراین من تصمیم به درخواست یک دانشمند.

کالین جوان توسط یک دانشجوی دکترای انسان شناسی زیستی مطالعه در دانشگاه میسوری در کلمبیا و همچنین به عنوان یک مربی در اکولوژی و محیط زیست گالری در سنت لوئیس مرکز علوم. او نوع به اندازه کافی به من اجازه می دهد به ارسال یک عکس از خودم در گفت کوسه کت و شلوار و افراط سوالات من به عنوان به اثربخشی این نوع از لباس.

“توسط خود آنها ارائه نمی دهد حفاظت کافی از این ویروس وجود دارد این است که اساسا یک نشت هوا و این است که چگونه این ویروس در درجه اول منتقل می شود,” او می گوید. “آنها می تواند ارائه چلپ چلوپ حفاظت خواهم اگر کسی عطسه شما آن را نمی خواهد زمین به طور مستقیم بر روی صورت خود را.”

اما مشکل او توضیح می دهد که لباس نیست خود شامل به عنوان یک haz-حصیر کت و شلوار خواهد بود و در نتیجه آن را اجازه می دهد تا هوا ذرات به جریان آزادانه. و از آنجا که این ویروس در درجه اول منتقل شده از طریق ذرات هوابرد — آن زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح در مورد 24 ساعت با توجه به جوان در حالی که آن می تواند در هوا آویزان تا 72 ساعت — که می تواند یک مشکل.

“شبیه به دیگر برنامه ویروس های تنفسی SARS-CoV-2 منتقل شده است از فرد به فرد — و ظاهرا به گربه ها در چند نمونه — از طریق کوچک میکروسکوپی قطرات آب” جوان توضیح می دهد. “همانطور که ما تنفس در هوایی که حاوی ویروس, ویروس متصل به سلولهای خاص در بدن ما از طریق سنبله (ع) گلیکوپروتئینهای در سطح ویروس.

“این سطح امکانات (گلیکوپروتئینهای) اتصال با یک آنزیم های ویژه (ACE2) در سطح خارجی سلول های” او همچنان ادامه دارد. “این آنزیم ها که ویروس متصل به رخ می دهد در سلول ها در سراسر بدن ما است. به طور خاص آنها در بر داشت در ریه ها و کلیه و عروق, قلب و روده. بنابراین هنگامی که ما تنفس در SARS-CoV-2 به ریه های ما آن را به میله های سلول های ما در ریه ها و سپس می توانید سفر در سراسر بدن ما به سایر ارگان ها از طریق جریان خون ما (آنزیم های آن چوب به خط ما شریانی دیوار در سلول های اپی تلیال).”

منافذ و طرفداران تورم لباس باید چیزی برای گرفتن این ذرات — آنها طراحی شده بودند به انجام این کار. اگر آنها مجهز به فیلتر هپا و یا هپا-مانند فیلترها ممکن است آن را یک موضوع متفاوت او توضیح می دهد اما به عنوان آن می ایستد که این مورد نیست.

پرسیدم اگر تنه زدن برخی از فیلتر قهوه بیش از این دریچه به نحوی خواهد اصلاح این ماده; عزم خود را نداشت ،

“این امر می تواند بهتر از هیچ چیز” او می گوید. “اما هپا فیلتر منحصر به فرد هستند چرا که آنها با فایبر گلاس هم تنیده در تار و پود. پشم شیشه تله ذرات. البته هر چیزی بهتر از هیچ چیز, اما مقدار زیادی از ذرات می تواند از طریق لغزش هر پارچه ای که نمی تواند به آن دسته از الیاف در هم پیچیده.”

به عبارت دیگر: این 30 دلار لباس نیست haz-تشک مناسب و طراحی شده نیست برای — یا بسیار موثر در حفاظت در برابر ویروس به من ترس. وجود دارد برخی از امید, اگر چه با توجه به جوان است.

“من می توانم ببینم یک فیلتر هپا ویژه ساخته شده به جا در داخل دریچه های بادی کت و شلوار که فیلتر هر هوا که در,” او می گوید. “این امر به طور قابل توجهی کاهش احتمال ویروس گرفتن کت و شلوار. علاوه بر این شما می توانید پوشیدن یک ماسک صورت با فیلتر هپا داخل کت و شلوار.”

در اینجا به امید حرفه ای دریافت کنید که! من می خواهم به زندگی می کنند در جهان از دایناسورها.

در ضمن بهترین شرط بندی شما این است که چوب به مشاوره از کارشناسان پزشکی: پوشیدن ماسک هنگامی که شما در عمل اجتماعی فاصله شستن دست های خود را اغلب دور ماندن از اگر در همه ممکن است.

اگر شما به درستی اجتماعی دور وجود دارد بدون هیچ دلیل شما نمی توانید کمی سرگرم کننده در جهان در حالی که با پوشیدن یکی از این لباس به عنوان آشکار ساخته توسط این واقعیت است که جوان خودش ظاهرا شهر در بادی دایناسور صحنه و لباس فقط در هفته گذشته:

برای بزرگنمایی کلیک کنید A portrait of the scientist as a cool dinosaur! - PROVIDED BY COLLEEN YOUNG

  • ارائه شده توسط کالین جوان
  • تصویری از این دانشمند به عنوان یک خنک دایناسور!

ایمن ماندن در خارج وجود دارد, مردمی: اعتماد دانشمندان اما هنوز هم سعی کنید به برخی از سرگرم کننده هر زمان که شما می توانید.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>