این قسمت دوم از هشت قسمت به بررسی چشم انداز تنسی در هر موقعیت پیش از بهار عمل آغاز می شود که آوریل 9. امروز ما پیش نمایش خط دفاعی است.

چه تنسی خط دفاعی مربی تریسی چوب زیر گهواره را با واحد خود را در سال 2019 شد علامت پر زرق و برق player توسعه است.

این جلد از دست همه از خود شروع دفاعی linemen از سال قبل و پیش بینی استارت Emmit Gooden رفت و در ماه اوت به پایان فصل مصدومیت زانو. خط دفاعی تیم بود بزرگترین علامت سوال از ورود به فصل آن را نشان داد در طول یک دلتنگ عملکرد در یک 38-30 دست دادن به دولت گرجستان در فصل بازکن.

اما برای حرکت سوپاپ ماشین خود را تبدیل ragtag واحد به یک جامد دفاعی در جبهه قبل از خروج پس از فصل برای همان شغل در کارولینای جنوبی است. او گزارش جایگزینی جیمی Brumbaugh ارث خواهند برد یک موقعیت خیلی بیشتر چاشنی از آن تا به حال در این زمان از یک سال پیش.

بازگشت استارت (3)

گرگ امرسون اوبری سلیمان Darel میدلتون

دیگر returners (9)

جعفر’Quain Blakely, Savion ویلیامز الیاس سیمونز کینگستون هریس Kurott حلقه گل LaTrell Bumphus, Emmit Gooden متی ساقی جان Mincey

تازه واردان (3)

دومینیک بیلی عمری توماس, RJ پری

چشم انداز

همه تنسی دفاعی خط تولید از فصل گذشته باز می گرداند. به علاوه Gooden بازگشت از یک پاره شده رباط صلیبی قدامی برگزار شد که او پس از او بالا ذخیره lineman در سال 2018 است. اضافه کردن در چهار ستاره signees توماس و بیلی و این اشکال به عنوان یک خط دفاعی است که باید یکی از بهترین ها در ثانیه ایست.

وجود دارد هیچ ستاره ها در این گروه است. در نظر Butler شد واحد رهبر در پردازد (45) و کیسه (2.5) با وجود شروع فقط چهار بازی. او را زرق و برق دار, بازیکن, اما نه بی پروا است که در اطراف این توپ های زیادی است.

ساقی گل و Bumphus هر بخشی-زمان استارت در دو عمیق پشت جزایر امرسون و منچستر. جزایر احتمالا تا بهترین شانس را برای حفظ خود شروع کار اما هیچ نقش امن است با توجه به چهره های جدید است که به عضویت مخلوط و Gooden بازگشت.

خط دفاعی نمی تواند تمام اعتبار – ذخیره کردن برخی از linebackers دانیل Bituli هنری به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار و دارل تیلور به عنوان به خوبی به عنوان nickelback شاون Shamburger – اما آن بازی یک بخش کلیدی در تنسی رتبه چهارم در ثانیه در عجله کارگاههای مجاز در هر حمل (3.7) و در پایان سوم در مجموع کیسه (34).

این یک ارشد-لادن که نیاز به ضربان قلب دفاع در سال 2020 است.

یک پیش بینی

Gooden را اصلاح شروع کار است.

امرسون و حلقه گل را یک کار تحسین از پایین نگه داشتن قلعه پس از Gooden آسیب. هر دو نشان داد که آنها قادر به بازی معنی دار بزند. اما نه استعداد Gooden ساخته شده است که یک مورد برای این تیم بهترین دفاعی در مقابله با 2018 با وجود خجالتی بودن Tuttle پشتیبان گیری.

Gooden باید شرکت در برخی از ظرفیت این بهار اگر چه او ممکن است در مشارکت کامل تا تابستان. هنگامی که سابق junior-کالج ستاره می شود تا به سرعت او باید بازگشت به نقش برجسته.

یکی به تماشای

بیلی است تحت الشعاع قرار در این کلاس امضای توماس اما بیلی است که در میان چهار اولیه ثبت نام بنابراین او باید تمدید فرصت را به نشان می دهد او می تواند کمک. او برای یک دبیرستان لود با استعداد که باید کالج, انتقال آسان تر است.

بزرگترین سوال

چگونه از دست دادن دو کلید linebackers بر خط دفاعی?

Bituli اغلب در مقایسه ارتباط بین خط دفاعی و linebackers که از خط حمله و در حال اجرا بازگشت. این مقایسه عادلانه نیست. موفقیت یکی به طور مستقیم اثرات توانایی دیگر به انجام کار خود را.

روی جلد خود را از دست داده و سه سال پیشرو tackler و دفاعی بالا صدای در Bituli. آنها همچنین از دست تیلور, خود کیسه رهبر دو فصل گذشته. با کسانی که linebackers اکنون در حال آماده سازی برای پیش نویس NFL آن قرار می دهد بیشتر تعهد در خط دفاعی به بالا بردن تولید آن بیشتر برای کمک به یک linebacker سپاه که ممکن است تجربه برخی از رها کردن.

موقعیت سری

خط حمله: جلد است’ خط حمله آماده برای تبدیل شدن به یک تیم قدرتی ؟

خط دفاعی: می توانید جانباز خط دفاعی را تشکیل می دهند برای از دست دادن کلید linebackers?

Linebackers: هنری را به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار آماده برای تبدیل شدن به رکن اصلی دفاع?

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de