ویلی نلسون طول می کشد Victory Lap در RodeoHouston

Willie Nelson
NRG ورزشگاه
4 مارس سال 2020

Willie Nelson یکی از یک نوع است.

برای نزدیک به 60 سال در حال حاضر, او شده است یکی از موسیقی کشور محبوب ترین آیکون ها قادر به آوردن مخاطبان به آستانه اشک با مالیخولیایی آهنگ مانند “همیشه در ذهن من” تنها به سرعت بالابر ارواح خود را لحظه بعد با اهل تفریح و بازی ditties مانند “هنوز هم مرده است.”

چهارشنبه شب قرمز رهبری غریبه ساخته شده 11th خود را ظاهر در هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان در مقابل ده ها هزار نفر از طرفداران. و در حالی که او دقیقا نمی اختراع دوباره چرخ این فلک او و گروه او – خانواده – به جمعیت بیش از اندازه کافی دلیل برای تشکر از آنها ستاره خوش شانس بودند در آن حضور داشتند.

نشان می دهد شروع با “ویسکی رودخانه” خیلی مورد علاقه و اصلی از نلسون اجرای زنده. ثبت نزدیک به 50 سال پیش و در نهایت منتشر شد در سال 1973 را تفنگ ساچمهای ویلی – یکی از بهترین از 100-به همراه آلبوم – مسیر گفت: همه بیش از حد آشنا داستان تلاش برای پیشی جستن دل شکستگی از طریق مایع راحتی.

از آنجا که مرد از شب پریدند به عقب و جلو بین کلاسیک مانند “Mamas اجازه ندهید که نوزادان خود را رشد به کابوی ها” و جدیدتر و سبکتر کاهش مانند “رول کردن من.” چند هنک ویلیامز را پوشش می دهد پرتاب شد در برای اندازه گیری خوبی و نلسون پسر Lukas regaled جمعیت با یک روح تفسیر Stevie Ray Vaughan را “تگزاس سیل” فقط 15 دقیقه را نشان می دهد.

The Red Headed Stranger and The Family

قرمز رهبری غریبه و خانواده

عکس جک گورمن

Breezing از طریق نزدیک به 20 آهنگ در بیش از یک ساعت به اصطلاح “سفیر weedville” خوشحال جمعیت با طنز آهنگ بی ریا ترانه و مقدار زیادی از فن مورد علاقه های شما. در طول عملکرد او اختصاص داده شده آهنگ های دیرین به دوستان و همکاران که گذشت – یعنی “خوب دل زن” به Waylon جنینگز و “این همه رفتن به گلدان” به مرل نحیف.

چهار مجموعه به پایان رسید و با “Will The Circle Be Unbroken” و پس از آن نلسون در زمان خود و در زمان ترک این مرحله در حالی که خانواده به بازی ادامه داد. او راه می رفت به آرامی از پایان برای پایان دادن به تکان دادن در شرکت کنندگان و یک لبخند برای دوربین در نهایت قبل از ساخت و خروج خود را.

در خطر ابتلا به صدایی مانند یک رکورد شکسته – چون نلسون بازنشستگی بوده و بر این باورند برای بخشی بهتر از دو دهه در حال حاضر – آن را سخت به تعجب می کنم اگر این خواهد بود که آخرین بار 86-year-old singer-songwriter را انجام می دهد در RodeoHouston.

اما این سوال در سمت چپ ذهن ما تقریبا بلافاصله آرام توسط جمعیت سر و صدا به عنوان نلسون خداحافظی دست تکان داد. بنابراین به جای تعمق در پایان, ما منعکس شده در تگزاس متولد هنرمند عظمت است. صداقت و شوخ طبعی الهام گرفته اند بی شماری دیگر نوازندگان و ادامه خواهد داد به انجام این کار پس از آویزان کردن تور ، بنابراین تا زمانی که ما او طرفداران باید از هر فرصتی برای جشن نوازنده-تبدیل-نویسنده-تبدیل-فعال.

چون ویلی نلسون یکی از یک نوع است.

لیست مجموعه
ویسکی رودخانه
هنوز هم که هنوز در حال حرکت به من
آبجو برای من اسب
خوب دل زن
Texas Flood (Stevie Ray Vaughan پوشش)
Mamas اجازه ندهید که نوزادان خود را رشد به کابوی ها
این همه رفتن به گلدان
من رول تا
هنوز نه مرده
اش شله قلمکار (در بایو) (هنک ویلیامز جلد)
سلام Good Lookin’ (هنک ویلیامز جلد)
حرکت آن را در بیش از (هنک ویلیامز جلد)
فرشته پرواز بیش از حد نزدیک به زمین
در جاده ها دوباره
همیشه در ذهن من
آن را سخت به فروتن
من تنها جهنم (Mama تا کنون مطرح شده) (جانی چک پوشش)
آیا دایره ناگسستنی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>