وینسلو جدول یک رستوران محله که پژواک گذشته

اولین گام برای لذت بردن از مرغ و کوفته در وینسلو جدول — علاوه بر سادگی حفر چنگال خود را به کاسه و تسلیم شدن به چگونه فوق العاده هستند — برای قرار دادن کنار هر ذهنیت من چه مرغ و کوفته باید باشد.

به جای چوب-to-the-دنده دلچسب راحتی کلاسیک آشپز مایکل Gallina نسخه کاملا ظریف است. پاریس gnocchi, پس از ظریف مثل خوردن آرد-ضخیم ابر است بنابراین نور این شناور به بالای روشن سوپ مرغ. کوفته رقابت برای فضا با یک بخش سخاوتمندانه, هویج, ریشه کرفس و شلغم پخته شده اما هنوز هم شرکت hunks مناقصه مرغ. ظرف همچنین ویژگی های شکوفا شما به احتمال زیاد نمی خواهد پیدا کردن یک مادر بزرگ آشپزخانه کشور: سبز رنگ سبزی تازه استراتژیک قرار داده شده در بالای معجون. خود را پر جنب و جوش سبز همراه با رنگارنگ و هویج را در ظرف نگاه بسیار شبیه یک قطعه از هنر به عنوان یک منبع تغذیه.

این مرغ و کوفته فوق العاده ظریف و در عین حال با قدرت ومزه و بی وقفه اجرا. آنها همچنین به احتمال زیاد کاملا متفاوت از نسخه های دیگر شما تا به حال.

بد نیست. در واقع کاملا خوب است. فقط متفاوت است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Chicken and dumplings with Parisian gnocchi, braised carrots, celery root, turnips and herb salad. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • مرغ و dumplings با پاریس gnocchi, پخته, هویج, کرفس, ریشه شلغم و گیاه سالاد.

اگر شما برای اولین بار تجربه رستوران در 7213 دلمار بلوار به عنوان وینسلو جدول شما ممکن است متوجه است که این احساسات را می توان به مقدار بزرگتر از مرغ و dumplings. قبل از مایکل و تارا Gallina گرفتن جا در تابستان گذشته فضای عمل به عنوان وینسلو خانه معشوق محله موسسه که افتخار یک مزرعه به جدول احساسات یک فروشگاه عمومی و به شدت وفادار زیر با برخی از مهمانان سایه محل تقریبا روزانه در طی آن یازده سال اجرا شود.

این جای تعجب نیست که وقتی Gallinas اعلام کرد برنامه های خود را برای خرید آن از دیرین صاحب ان شیهان لیپتون وجود دارد یک معامله بزرگ از دلهره — و در برخی موارد کاملا ظن — در بخشی از آن مشروط به طور منظم. اگر چه بسیاری از به رسمیت شناخته شده است که تغییر اجتناب ناپذیر بود, شاید حتی نیاز به هر گونه تغییر دشوار خواهد بود مهم نیست که در آوردن آن.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Winslow’s Table owners Michael and Tara Gallina. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • وینسلو جدول صاحبان مایکل و تارا Gallina.

این Gallinas درک این. در واقع این رستوران را در رابطه به این محله یکی از چیزهایی که به دادگاه تجدید نظر به آنها را. به عنوان وینسلو صفحه اصلی کاربران خود آنها همیشه مفتون محل و دوست و وابستگی خود را با لیپتون دیگر سرمایه گذاری وینسلو مزرعه. در طول این دوره از کار در مزرعه را تحسین رستوران Vicia این Gallinas به لیپتون به خوبی به اندازه کافی که هنگامی که وجود دارد, زمزمه های در مورد تمایل به فروش محل آنها کشف آنها می تواند رویکرد خود را در مورد آن.

معلوم می شود او با نزدیک شدن به آنها را برای اولین بار. در طول یک بازی گاه به گاه ناهار جلسه گفتگو به سرعت روشن از “آیا شما علاقه مند می شود ؟” به طراحی کردن جزئیات بیشتر در مورد چگونه لیپتون خواهد انتقال کسب و کار از خودش به Gallinas. از Lipton دیدگاه ترتیب اجازه می دهد او را به محل مورد علاقه خود را کسب و کار در دست مردم به او اعتماد به خوب بازی میکردند. برای Gallinas آن را فرصتی برای ارائه مواد غذایی و خدمات حساسیت در بیشتر نزدیک تنظیمات چیزی است که آنها می شده است فکر کردن در مورد انجام این کار برای برخی از زمان. آن را یک پیروزی برای هر دو.

با توجه به وینسلو صفحه اصلی شهرت به عنوان یک همسایگی نقطه Gallinas می دانستند که آنها تا به حال به آج بسیار آرامی که آن را به تغییر دهید. از ابتدا آنها روشن ساخته است که آنها در نظر گرفته شده به افتخار رستوران میراث در حالی که ماندن درست به نقطه نظر خود را. خوشبختانه این دو عنصر بودند که نه در جنگ, هر چند وینسلو جدول در واقع یک رستوران متفاوت تر از سلف خود.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The dining room at Winslow’s Table. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • اتاق ناهار خوری در وینسلو جدول.

زیبایی شناسی تغییرات بلافاصله مشهود است. زمانی که Gallinas در زمان بیش رستوران داخلی بود رنگ سفید (بر خلاف باور عموم چوب در حال حاضر نقاشی شده تحت مالکیت قبلی) و تا به حال قابل ملاحظه فضای خرده فروشی و پیاده روی تا شیرینی ضد و نوار قهوه. دومی دو عنصر بدون تغییر باقی می ماند اما در پایان شباهت.

رفته ابزار آشپزخانه – و کتاب-صف قفسه های پر شده در حال حاضر با سه بعدی زیبا, سرامیک, نصب, خروس, مرغ و دو جوجه احاطه شده توسط ساقه گندم. به ناظر گاه به گاه آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک آشکار مرجع به رستوران مزرعه به جدول تعهد است. برای Gallinas, اما آن را بسیار شخصی تر است. هنگامی که این جفت ارز برای اولین بار بازگشت به مایکل زادگاه سنت لوئیس چهار سال و نیم پیش آنها تاسیس یک pop-up سری به نام خروس و مرغ. دو جوجه کوچولو نمایندگی دختر خود و یک کمی آنها در راه است.

باقی مانده از قفسه ها باقی می ماند لخت, صرفه جویی برای چند یدکی آشامیدنی ، این یک تضاد سابق سرنشینان زنید knacky پرنیان. برای گرم کردن فضای Gallinas انتخاب عمیق خاکستری آبی — تقریبا نیروی دریایی — که می افزاید: برخی از عمق. آنها همچنین اضافه شده یک منطقه انتظار در نزدیکی درب جلو است که مفید برای یکی از بزرگترین تغییرات: وینسلو جدول در حال حاضر یک سرویس کامل رستوران برای صبحانه, ناهار و شام, به عنوان مخالف به مقابله با سرویس مدل قبلی تکرار شاغل در طول روز ساعت. رزرو در دسترس هستند برای شام; برای صبحانه و ناهار در رستوران مدیریت آن را گاهی طولانی منتظر طریق Yelp را بکار.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Winslow’s Home pancakes remain unchanged at Winslow’s Table — why would anyone mess with these malty, fluffy wonders? - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • این وینسلو خانه پنکیک بدون تغییر باقی می ماند در وینسلو جدول — چرا هر کسی که ظروف سرباز یا مسافر با این malty کرکی شگفتی?

مانند زیبایی شناسی وینسلو جدول منو حداقل در طول روز مخلوطی از مورد علاقه های قدیمی با غذاهای جدید که Gallinas’ منحصر به فرد بر روی آنها. این وینسلو ماکارونی مثلا بدون تغییر باقی می ماند — چرا هر کسی که ظروف سرباز یا مسافر با این malty کرکی شگفتی های تحت پوشش در ترش حفظ زغال اخته و خدمت با طرف ساده شلاق کره? آنها افلاطونی شکل صبحانه کلاسیک.

برای صبحانه ساندویچ Gallinas ارائه یک چاقو و چنگال بیسکویت نسخه انباشته با تکان دهنده, مناقصه, اصلاح کرده, ژامبون سرخ شده تخم مرغ و مذاب gruyere cheese sauce. غنای این قطعات است مربوط توسط روستایی دانه خردل یک خوش آمدید, تعادل را لمس کنید. آن را سخت برای تصمیم گیری است که صفحه را showstopper بر اینکه: ساندویچ خود و یا برجسته چاشنی سیب زمینی صبحانه جادویی که وجود دارد در یک حالت تعلیق بین ترد سرخ شده و نرم است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Shakshuka with spicy tomato and pepper stew, poached eggs, harissa, feta, herbs and sourdough pita. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • Shakshuka با تند گوجه فرنگی و فلفل خورش تخم مرغ آب پز, حریصا فتا گیاهان و خمیر ترش نان پیتا.

Shakshuka آفریقای شمالی تخم مرغ در صدر گوجه فرنگی خورش علاوه بر خوش آمدید به منو. گوجه فرنگی و فلفل پختند با گیاهان دارویی و حریصا یک mouthwatering معجون ساخته شده منحط با تخم مرغ آب پز و یک نم پنیر فتا. خمیر ترش نان پیتا خدمت برای اهدای هر لقمه و زمان آخرین از این ظرف پر جنب و جوش.

ناهار را حفظ برخی از وینسلو جدول علاقه مندی ها با tweaks — چغندر سالاد هوشمندانه زوج با خاکی بخارا های ملایم پخته شده گوشت سینه ساندویچ به روز با دهان-کلیپ ترب ترشی موز فلفل و کلم. بسیاری از منو الهام از Vicia سابق ناهار ارائه شده است. یک دو طبقه پنیر کبابی جفت چدار gruyere و پنیر پرولون با مایکل امضا گیاه پستو; طعم برجسته هستند اما من می خواستم بیشتر انحطاط.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Grain salad with sweet potato, butternut squash, kale, shiitake mushrooms, goat cheese, green goddess and pea shoots. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • دانه سالاد با سیب زمینی شیرین کدو, کلم, قارچ, قارچ, پنیر بز, سبز, الهه و نخود شاخه.

دانه سالاد در راه خود را به تبدیل شدن به یک کلاسیک جدید, و آن را آسان ببینید که چرا. Wheatberries و farro ارائه یک پایه برای سیب زمینی شیرین و کدو و کلم و shiitakes. لذیذ ریکوتا و سبز الهه پانسمان پایان یک ظرف است که احساس می کند هر دو سالم و زیاده.

چون وینسلو خانه متوقف شده بود شام آن خدمات در زمان Gallinas در زمان بیش از این زن و شوهر تا به حال یک تخته سنگ سفید برای قرار دادن مهر خود را در منو است. شما ببینید عناصر Vicia انجام شد اما در مد از یک شنبه شب در رستوران به جای یک ویژه مناسبت یکی. بو هویج جسته جسته برق زدن با یک زبانه دار داغ عسل لعاب خود را با روح بافت با تأکید بحران از ترد pepitas. یک دسته علف و غیره از ریکوتا نشسته است در بالای ظرف; هنگامی که مخلوط آن را تبدیل به غذای سرد به چیزی خاطره انگیز از ظریف سالاد سیب زمینی.

لذیذ گوشت خوک rillette مانند عمیقا خوش طعم خوک و کره و غنای خود را در تقابل با همراه مربا تمشک. گسترش بالای یک تکه تست فرنی نان آن را با شکوه شیرین و خوش طعم, درمان, اگر نان در وینسلو جدول است که بسیار فوق العاده آن می درخشد حتی با humbler مواد باغچه خانهها. ساده منظور از خمیر ترش خدمت با سبز رنگ گیاه پستو کره و سیر میل به بافت ابریشم است به همان اندازه رضایت بخش است.

وینسلو جدول ارائه می دهد انتخاب سیخ خدمت در کنار انتخاب دانه های مختلف. ران مرغ ساده هستند اما به خوبی اجرا; ترد پوست آن برجسته ترین چاشنی خوشمزه تلخ کاراکتر از کوره encases چاق و چله, آبدار, گوشت. ما زوج این کار را با یک طرف از gruyere-بروکسل-جوانه سوپ زرت است که در صدر بود با یک تخم مرغ آب پز. زمانی که با هم مخلوط تخم مرغ را از زرده نرم و سفید همراه با غنی سوپ زرت را مثبت منحط معجون.

این حلزون اسکالوپ دیگر standout. مانند ران مرغ ، صدف حداقل چاشنی اجازه می دهد تا برای خود ظریف و شیرین عطر و طعم به درخشش را از طریق. در اینجا کوره طعم مشغول به کار به خصوص به خوبی; اثر برانگیخته ساحلی کباب. زوج با دانه سالاد که بسیار خیره کننده روی منوی ناهار ظرف نور بود اما کاملا رضایت بخش است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The crab omelet with Maine peekytoe crab, creme fraiche, fine herbs and petite greens. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • املت خرچنگ با مین peekytoe خرچنگ, creme fraiche گیاهان خوب و ریزه اندام سبزی.

شب standout, اما, است, املت خرچنگ. تکان دهنده مقدار شیرین مین peekytoe گوشت خرچنگ خورده به یک بی وقفه پخته شده به سبک فرانسوی املت است که نرم اذوقه و نوشابه و کمی برگشت در این مرکز است. این اجازه می دهد تا تخم مرغ و crabmeat به خیس خوردن به یکدیگر تشکیل یک با شکوه پر کردن آن است و سپس آغشته به همراه استخر کوچک از کرم fraiche. برخی از ساده گیاهان خوب قفل گذاری غنای برای شکوفا می شود که باعث می شود شما احساس به عنوان اگر شما در پاریس اغذیه فروشی و مشروب فروشی.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Baked goods include a brownie, Winslow's bar, goat cheese cookie, lemon bar and chocolate-chip cookie. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • محصولات پخته شده شامل یک یکجور دوربین عکاسی, وینسلو نوار, پنیر بز, کوکی, لیمو, بار و شکلات کوکی تراشه.

اگر شما تنها به وینسلو جدول برای شیرینی, شما ممکن است متوجه است که چیزی تغییر کرده است. این Gallinas قادر به حفظ چندین کارکنان با دانش سلف نانوایی کنار این عملیات پس از وفاداران می توانید بقیه مطمئن است که معشوق “وینسلو نوار” باقی می ماند شکوه لایه کماج کارامل و شکلات خاطره انگیز از یک یکجور دوربین عکاسی به اندازه Twix نوار. بلاندی است که هنوز نرم در داخل ترد در اطراف لبه و آزادانه نکردم با macadamias و شکلات سفید. و که شکلات تراشه کوکی ؟ آن را به قهوه ای شیرین شکلات پر شده و نمک دریا طلاکاری شده به عنوان همیشه.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Winslow’s Table is located in University City. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • وینسلو جدول واقع شده است و در دانشگاه شهر.

محصولات پخته کنار هیچ سوالی وجود دارد که وینسلو جدول های بسیار متفاوت استقرار تر از سلف خود. بزرگترین تغییر که یک اوج بسیاری از جزئیات کوچک است که آن را از یک محله محل تجمع به یک رستوران محله. این نیست عمدی پرنیان قرار داده Gallinas و یا هر کسی در کارکنان است. اگر هر چیزی آنها میزبان مهربان به عنوان آنها در طول روز سرور — ایرانی به ویژه در میان گرمترین در کسب و کار. واقعیت این است که صندلی املاک و مستغلات به نظر می رسد بیشتر گرانبها در یک نشست ایجاد. آن دیگر به نظر می رسد خوب برای گرفتن یک فنجان قهوه و بیسکویت و یک جدول برای سه ساعت است. اضافه کردن به این از دست رفته خرده فروشی جزء که به محل قدیمی شیرین, دمدمی, پرنیان مانند شما حلق آویز کردن در کسی هوشمندانه تزئین خانه, و آن را فقط احساس می کند مانند یک رستوران.

و این چیز بدی نیست. تغییر اجتناب ناپذیر است. در این مورد قریب الوقوع بود که آیا Gallinas آن را در زمان بیش یا نه. من شک دارم که یک بار شوک تغییر می پوشد, گارد قدیمی را ببینید وینسلو جدول برای آنچه در آن است: یک شیرین رستوران محله با ظریف پژواک از گذشته است که در حق خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>